79AsonUnique79
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  25 sierpnia 2009 (pierwszy post)

...głośno o niej w ostatnim czasie ... Czy Waszym zdaniem jest kobietą czy też nie ???
Co sądzicie o innych zawodniczkach o bardzo męskiej urodzie ?
np.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Am%C3%A9lie_Mauresmo
Co będzie jak sie okaze że pani Caster jest naprawdę kobietą . Co musi teraz przeżywać ta/ten sportowiec....

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

Freddie2007
Freddie2007
  25 sierpnia 2009
79AsonUnique79
79AsonUnique79: http://pl.wikipedia.org/wiki/Am%C3%A9lie_Mauresmo

O tym samym przykładzie pomyślałem:crylol:

79AsonUnique79
79AsonUnique79: Co będzie jak sie okaze że pani Caster jest naprawdę kobietą . Co musi teraz przeżywać ta/ten sportowiec....

No i zapewne jest kobietą, a uraz na psychice zostanie do końca życia:ninja:
RexMundi
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  25 sierpnia 2009
79AsonUnique79
79AsonUnique79: Co sądzicie o innych zawodniczkach o bardzo męskiej urodzie ?

że to nie mój typ

79AsonUnique79
79AsonUnique79: Co będzie jak sie okaze że pani Caster jest naprawdę kobietą . Co musi teraz przeżywać ta/ten sportowiec....

jeśli jest silna.. to "oleje" to i zaliczy to jako jeden z "pudelków" w jej karierze "gwiazdy"
bardziej bym się obawiał o jej psychikę gdy jednak okażę się że jest facetem
...Ignorance is bliss...
kuba92762
kuba92762
  25 sierpnia 2009

Jasne, ze jest kobieta.Bez sensu takie marudzenie, raptem wygrala z duza przewaga i juz wszyscy chca sensacji...To, ze ma meska urode to nie znaczy ze jest facetem.

FackMiMi
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
FackMiMi
  26 sierpnia 2009
79AsonUnique79
79AsonUnique79: Co sądzicie o innych zawodniczkach o bardzo męskiej urodzie ? np. http://pl.wikipedia.org/wiki/Am%C3%A9lie_Mauresmo

jest lesbijka wiec moze jej partnerka wymaga od niej takiego stylu byci:woot: [color=white]kolejna inteligentna wypowiedz

Konto usunięte
Konto usunięte: To, ze ma meska urode to nie znaczy ze jest facetem.

to, że jest kobietą znaczy ze powinna o siebie dbac, a to ze mam meska urode wcale jej z tego nie zwalnia
znam osobiscie dziewczyne do ktorej na pierwszych zajeciach wykladowca powiedzial prosze pana:zonk:wszyscy sie smiali a mi sie jej zal zrobilo:and: na drugi dzien przyszla w rozowym sweterku i z lekki makijazem i wygladala zupelnie inaczej

ehh szkoda mi takich kobiet
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym odnotować powrót na fotkę niekumatej Julki FackMimi i wyrazić gorącą nadzieję, że wróci na forum, bo z nią dyskusje zawsze wydawały mi się ciekawsze :)

WRÓCIŁAM :crylol:
marion695
marion695
  26 sierpnia 2009

podobne dziewczyny ktore z nia mieszkaly w pokoju mowia ze tylko ma cipke wiec chyba kobieta

WueRZet
WueRZet
  26 sierpnia 2009
79AsonUnique79
79AsonUnique79: Czy Waszym zdaniem jest kobietą czy też nie ???

Zdecydowanie jest hermafrodytą.
JoshBeckett
JoshBeckett
  26 sierpnia 2009

fajna z niej dupeczka

ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  26 sierpnia 2009

Na pewno jest kobietą, nie rozumiem dlaczego robią w okół tego taki szum. Nie mogli tego sprawdzić, nie puszczając do mediów informacji o tym? I dopiero, gdyby się okazało, że to prawda ujawnić ten fakt? Bardzo przykra sprawa, ale jak dla mnie duża część czarnych zawodniczek (szczególnie sportsmenek) wygląda po męsku ;p

ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  26 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czarnych zawodniczek (szczególnie sportsmenek)

Na początku inaczej to napisałam, dlatego tak dziwnie to wyszło :) w nawiasie powinno być, że szczególnie uprawiających sporty siłowe.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  26 sierpnia 2009

A co ona ma wielkiego przeżywać?
Co wcześniej nie wiedziała, że wygląda jak mężczyzna?

Jeśli nie potrafi się z tym pogodzić, to niech nie startuje w tak wielkich imprezach.

Uważam, że powinna zostać dokładnie przebadana, sport musi być uczciwy, a rywalizacja w miarę równa.

kuba92762
kuba92762
  26 sierpnia 2009

Juz miala tak robione 2 testy na plec na innych zawodach to niektorzy probuja ciagle robic sensacje mimo, ze wyniki tamtych testow wykazaly, ze jest w 100% kobieta.

marion695
marion695
  26 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Juz miala tak robione 2 testy na plec na innych zawodach to niektorzy probuja ciagle robic sensacje mimo, ze wyniki tamtych testow wykazaly, ze jest w 100% kobieta.

taaa dziwne bo teraz miala 3 razy wyzszy poziom testosteronu a jej trenerem jest koles ktory faszerowal na igrzyskach Niemki.
Demokratycznej.
marion695
marion695
  26 sierpnia 2009

co za kur wa fotka zayebana nie mozna skopiowac cytatu zal

marion695
marion695
  26 sierpnia 2009

Wychodzą na jaw pierwsze wyniki śledztwa mającego wyjaśnić sprawę podejrzewanej o bycie mężczyzną biegaczki z RPA Caster Semenya (galeria zdjęć) (18 l.). Przeprowadzone jeszcze przed imprezą w Berlinie testy wykazały, że poziom testosteronu w organizmie mistrzyni świata w biegu na 800 metrów był trzy razy wyższy niż u normalnej kobiety!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.