RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 kwietnia 2013 (pierwszy post)
Sobota

16:00 Motherwell-St. Mirren
16:00 Belupo-RNK Split
16:00 Norwich-Swansea
18:00 Brann-Molde
18:00 St. Liege-Anderlecht
18:00 Real Madrid-Levante
18:30 Hamburger-Freiburg
18:30 Neustadt-Mattersburg
20:00 Nancy-Troyes
20:30 CFR Cluj-Din. Bucharest

Niedziela

12:30 Fiorentina-AC Milan
14:30 Korona Kielce-GKS Bełchatów
14:30 Groningen-Heerenveen
15:00 Siena-Parma
16:00 Newcastle-Fulham
17:00 Reims-Lyon
17:00 Osasuna-Espanyol
17:10 QPR-Wigan
17:30 Hannover-Stuttgart
19:00 Guimaraes-Beira Mar

Rezerwowe
Sobota - 17:00Din. Minsk-FC Minsk
Niedziela - 14:00Panthrakikos-OFI Crete

TYPOWANIE TRWA DO
SOBOTY 6 KWIETNIA DO GODZ. 16.00


Typy oddajemy w tym temacie

Każde inne posty do czasu zakończenia oddawania typów karane moga być banem

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!!
Joker - mecz punktowany podwójnie

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY
Rex MaqdaIena xNumber1x Kombatant Psyche30 Adi Tequila Interwencja LuznyGosc mus10 Wiertlo92 thomas893 wodzu2377 Poeta Hydeparku wojtecky Casanova Gutek909 Goniec
...Ignorance is bliss...
Evr
Evr
  1 kwietnia 2013
RexMundi
RexMundi: Interwencja


Rex zmieniłem login na Evr Sobota

16:00 Motherwell-St. Mirren 1-0
16:00 Belupo-RNK Split 0-2
16:00 Norwich-Swansea 2-1
18:00 Brann-Molde 0-0
18:00 St. Liege-Anderlecht 0-2
18:00 Real Madrid-Levante 4-1
18:30 Hamburger-Freiburg 2-2
18:30 Neustadt-Mattersburg 0-0
20:00 Nancy-Troyes 2-1
20:30 CFR Cluj-Din. Bucharest 0-0

Niedziela

12:30 Fiorentina-AC Milan 2-21
14:30 Korona Kielce-GKS Bełchatów 1-0
14:30 Groningen-Heerenveen 0-2
15:00 Siena-Parma 2-2
16:00 Newcastle-Fulham 2-1
17:00 Reims-Lyon 0-2
17:00 Osasuna-Espanyol 2-1
17:10 QPR-Wigan 0-3
17:30 Hannover-Stuttgart 1-1`
19:00 Guimaraes-Beira Mar 0-1

Rezerwowe
Sobota - 17:00Din. Minsk-FC Minsk 0-0
Niedziela - 14:00Panthrakikos-OFI Cr0-1
Evr
Evr
  1 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: 12:30 Fiorentina-AC Milan 2-2
JOKER ;]
zapomniałem o nim ;]
Kombatant
Posty: 16454 (po ~118 znaków)
Reputacja: -93 | BluzgometrTM: 5
Kombatant
  2 kwietnia 2013

Sobota

16:00 Motherwell- St. Mirren 2:1
16:00 Belupo- RNK Split 1:1
16:00 Norwich- Swansea 1:1
18:00 Brann- Molde 2:1
18:00 St. Liege- Anderlecht 1:1
18:00 Real Madrid- Levante 3:1 JOKER
18:30 Hamburger- Freiburg 2:1
18:30 Neustadt- Mattersburg 1:1
20:00 Nancy- Troyes 2:0
20:30 CFR Cluj- Din. Bucharest 2:1

Niedziela

12:30 Fiorentina- AC Milan 1:1
14:30 Korona Kielce- GKS Bełchatów 2:1
14:30 Groningen- Heerenveen 1:2
15:00 Siena- Parma 2:1
16:00 Newcastle- Fulham 2:1
17:00 Reims- Lyon 1:2
17:00 Osasuna- Espanyol 2:1
17:10 QPR- Wigan 2:1
17:30 Hannover- Stuttgart 2:1
19:00 Guimaraes- Beira Mar 2:1

Rezerwowe
Sobota - 17:00 Din. Minsk- FC Minsk 2:1
Niedziela - 14:00 Panthrakikos- OFI Crete 2:1

"Zaczyna się niewinnie... uprawiasz z kobietą sex, ale od tego można łatwo przejść do całowania i ani się obejrzysz, a będziesz musiał z nią rozmawiać "

adi783
Posty: 987 (po ~124 znaków)
Reputacja: -30 | BluzgometrTM: 144
adi783
  4 kwietnia 2013

Sobota

16:00 Motherwell-St. Mirren 2:1
16:00 Belupo-RNK Split 1:1
16:00 Norwich-Swansea 2:1 JOKER
18:00 Brann-Molde 0:1
18:00 St. Liege-Anderlecht 1:2
18:00 Real Madrid-Levante 3:1
18:30 Hamburger-Freiburg 1:1
18:30 Neustadt-Mattersburg 2:0
20:00 Nancy-Troyes 2:2
20:30 CFR Cluj-Din. Bucharest 2:1

Niedziela

12:30 Fiorentina-AC Milan 1:2
14:30 Korona Kielce-GKS Bełchatów 1:0
14:30 Groningen-Heerenveen 1:2
15:00 Siena-Parma 0:2
16:00 Newcastle-Fulham 2:1
17:00 Reims-Lyon 1:0
17:00 Osasuna-Espanyol 1:1
17:10 QPR-Wigan 1:1
17:30 Hannover-Stuttgart 2:0
19:00 Guimaraes-Beira Mar 2:0

Rezerwowe
Sobota - 17:00Din. Minsk-FC Minsk 1:0
Niedziela - 14:00Panthrakikos-OFI Crete1:1

:mrgreen:
wojtecky
wojtecky
  4 kwietnia 2013

Sobota

16:00 Motherwell-St. Mirren 2:0
16:00 Belupo-RNK Split 1:2
16:00 Norwich-Swansea 1:2
18:00 Brann-Molde 1:0
18:00 St. Liege-Anderlecht 1:2
18:00 Real Madrid-Levante 3:1
18:30 Hamburger-Freiburg 2:0
18:30 Neustadt-Mattersburg 1:1
20:00 Nancy-Troyes 2:1
20:30 CFR Cluj-Din. Bucharest 2:0

Niedziela

12:30 Fiorentina-AC Milan 1:2
14:30 Korona Kielce-GKS Bełchatów 1:0
14:30 Groningen-Heerenveen 1:0
15:00 Siena-Parma 1:0
16:00 Newcastle-Fulham 2:1
17:00 Reims-Lyon 1:2
17:00 Osasuna-Espanyol 1:0
17:10 QPR-Wigan 2:0 joker
17:30 Hannover-Stuttgart 2:1
19:00 Guimaraes-Beira Mar 1:0

Rezerwowe
Sobota - 17:00Din. Minsk-FC Minsk 2:0
Niedziela - 14:00Panthrakikos-OFI Crete 1:0

mus10
Posty: 9482 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
mus10
  4 kwietnia 2013

Sobota

16:00 Motherwell- St. Mirren 2-0
16:00 Belupo- RNK Split 1-1
16:00 Norwich- Swansea 3-2
18:00 Brann- Molde 2-1
18:00 St. Liege- Anderlecht 0-2
18:00 Real Madrid- Levante 4-0 JOKER
18:30 Hamburger- Freiburg 2-1
18:30 Neustadt- Mattersburg 1-1
20:00 Nancy- Troyes 0-0
20:30 CFR Cluj- Din. Bucharest 1-1

Niedziela

12:30 Fiorentina- AC Milan 0-1
14:30 Korona Kielce- GKS Bełchatów 0-0
14:30 Groningen- Heerenveen 0-2
15:00 Siena- Parma 0-0
16:00 Newcastle- Fulham 0-1
17:00 Reims- Lyon 0-1
17:00 Osasuna- Espanyol 1-1
17:10 QPR- Wigan 3-1
17:30 Hannover- Stuttgart 2-0
19:00 Guimaraes- Beira Mar 1-1

Rezerwowe
Sobota - 17:00 Din. Minsk- FC Minsk 1-0
Niedziela - 14:00 Panthrakikos- OFI Crete 2-5

Wszystko co dostałem od życia to piłka nożna ...

thomas893
Posty: 10977 (po ~132 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  4 kwietnia 2013

Sobota

16:00 Motherwell-St. Mirren 2:1
16:00 Belupo-RNK Split 1:2
16:00 Norwich-Swansea 0:2
18:00 Brann-Molde 2:1
18:00 St. Liege-Anderlecht 2:1
18:00 Real Madrid-Levante 3:1
18:30 Hamburger-Freiburg 2:1
18:30 Neustadt-Mattersburg 1:2
20:00 Nancy-Troyes 1:0
20:30 CFR Cluj-Din. Bucharest 2:1

Niedziela

12:30 Fiorentina-AC Milan 1:2 JOKER
14:30 Korona Kielce-GKS Bełchatów 2:0
14:30 Groningen-Heerenveen 1:2
15:00 Siena-Parma 1:2
16:00 Newcastle-Fulham 2:1
17:00 Reims-Lyon 1:2
17:00 Osasuna-Espanyol 2:1
17:10 QPR-Wigan 1:0
17:30 Hannover-Stuttgart 1:2
19:00 Guimaraes-Beira Mar 2:1

Rezerwowe
Sobota - 17:00Din. Minsk-FC Minsk 2:1
Niedziela - 14:00Panthrakikos-OFI Crete 2:0

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  4 kwietnia 2013

Sobota

16:00 Motherwell- St. Mirren 1:0
16:00 Belupo- RNK Split 1:1
16:00 Norwich- Swansea 0:1
18:00 Brann- Molde 2:1
18:00 St. Liege- Anderlecht 1:2
18:00 Real Madrid- Levante 3:0 JOKER
18:30 Hamburger- Freiburg 2:0
18:30 Neustadt- Mattersburg 1:1
20:00 Nancy- Troyes 2:0
20:30 CFR Cluj- Din. Bucharest 2:1

Niedziela

12:30 Fiorentina- AC Milan 1:3
14:30 Korona Kielce- GKS Bełchatów 1:1
14:30 Groningen- Heerenveen 1:3
15:00 Siena- Parma 1:1
16:00 Newcastle- Fulham 2:2
17:00 Reims- Lyon 1:3
17:00 Osasuna- Espanyol 1:1
17:10 QPR- Wigan 2:1
17:30 Hannover- Stuttgart 3:2
19:00 Guimaraes- Beira Mar 2:1

Rezerwowe
Sobota - 17:00 Din. Minsk- FC Minsk 2:1
Niedziela - 14:00 Panthrakikos- OFI Crete 2:1

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 kwietnia 2013

Sobota
16:00 Motherwell-St. Mirren 2:0 Joker
16:00 Belupo-RNK Split 1:1
16:00 Norwich-Swansea 1:1
18:00 Brann-Molde 1:0
18:00 St. Liege-Anderlecht 2:1
18:00 Real Madrid-Levante 3:0
18:30 Hamburger-Freiburg 2:1
18:30 Neustadt-Mattersburg 2:0
20:00 Nancy-Troyes 2:0
20:30 CFR Cluj-Din. Bucharest 2:1

Niedziela

12:30 Fiorentina-AC Milan 1:1
14:30 Korona Kielce-GKS Bełchatów 1:0
14:30 Groningen-Heerenveen 1:2
15:00 Siena-Parma 1:0
16:00 Newcastle-Fulham 2:1
17:00 Reims-Lyon 1:2
17:00 Osasuna-Espanyol 1:1
17:10 QPR-Wigan 2:1
17:30 Hannover-Stuttgart 2:1
19:00 Guimaraes-Beira Mar 2:0

Rezerwowe
Sobota - 17:00Din. Minsk-FC Minsk 1:0
Niedziela - 14:00Panthrakikos-OFI Crete 1:0

...Ignorance is bliss...
Goniec
Goniec
  5 kwietnia 2013

Sobota

16:00 Motherwell-St. Mirren 2-0
16:00 Belupo-RNK Split 1-1
16:00 Norwich-Swansea 1-1
18:00 Brann-Molde 2-1
18:00 St. Liege-Anderlecht 1-2
18:00 Real Madrid-Levante 2-0 JOKER
18:30 Hamburger-Freiburg 2-1
18:30 Neustadt-Mattersburg 1-0
20:00 Nancy-Troyes 2-1
20:30 CFR Cluj-Din. Bucharest 1-1

Niedziela

12:30 Fiorentina-AC Milan 1-2
14:30 Korona Kielce-GKS Bełchatów 2-1
14:30 Groningen-Heerenveen 1-2
15:00 Siena-Parma 1-1
16:00 Newcastle-Fulham 1-1
17:00 Reims-Lyon 1-2
17:00 Osasuna-Espanyol 2-1
17:10 QPR-Wigan 1-0
17:30 Hannover-Stuttgart 2-1
19:00 Guimaraes-Beira Mar 2-0

Rezerwowe
Sobota - 17:00Din. Minsk-FC Minsk 2-0
Niedziela - 14:00Panthrakikos-OFI Crete1-1

BlackTemptress
BlackTemptress
  5 kwietnia 2013
RexMundi
RexMundi: Tequila

Zmieniony nick :)

Sobota
16:00 Motherwell-St. Mirren 2:1
16:00 Belupo-RNK Split 1:1
16:00 Norwich-Swansea 1:0
18:00 Brann-Molde 0:2
18:00 St. Liege-Anderlecht 0:1
18:00 Real Madrid-Levante 2:1 JOKER
18:30 Hamburger-Freiburg 1:1
18:30 Neustadt-Mattersburg 1:0
20:00 Nancy-Troyes 2:2
20:30 CFR Cluj-Din. Bucharest 1:1
Niedziela
12:30 Fiorentina-AC Milan 1:2
14:30 Korona Kielce-GKS Bełchatów 1:0
14:30 Groningen-Heerenveen 0:2
15:00 Siena-Parma 2:2
16:00 Newcastle-Fulham 2:1
17:00 Reims-Lyon 1:2
17:00 Osasuna-Espanyol 0:1
17:10 QPR-Wigan 2:1
17:30 Hannover-Stuttgart 1:1
19:00 Guimaraes-Beira Mar 1:0
Rezerwowe
Sobota - 17:00Din. Minsk-FC Minsk 1:0
Niedziela - 14:00Panthrakikos-OFI Crete 2:1
kuba92762
kuba92762
  6 kwietnia 2013

Wszystko 1:1
Belupo Joker

xNumber1x
Posty: 406 (po ~276 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 7
xNumber1x
  6 kwietnia 2013
Sobota
16:00 Motherwell-St. Mirren 3:1
16:00 Belupo-RNK Split 0:1
16:00 Norwich-Swansea 1:1
18:00 Brann-Molde 0:2
18:00 St. Liege-Anderlecht 1:1
18:00 Real Madrid-Levante 3:1 JOKER
18:30 Hamburger-Freiburg 2:1
18:30 Neustadt-Mattersburg 2:1
20:00 Nancy-Troyes 2:0
20:30 CFR Cluj-Din. Bucharest 3:1

Niedziela
12:30 Fiorentina-AC Milan 1:3
14:30 Korona Kielce-GKS Bełchatów 2:1
14:30 Groningen-Heerenveen 1:2
15:00 Siena-Parma 3:1
16:00 Newcastle-Fulham 2:2
17:00 Reims-Lyon 0:1
17:00 Osasuna-Espanyol 1:1
17:10 QPR-Wigan 2:1
17:30 Hannover-Stuttgart 2:1
19:00 Guimaraes-Beira Mar 2:1

Rezerwowe
Sobota - 17:00Din. Minsk-FC Minsk 2:0
Niedziela - 14:00Panthrakikos-OFI Crete 1:2
Gutek909
Gutek909
  6 kwietnia 2013

Sobota

16:00 Motherwell-St. Mirren 2-0
16:00 Belupo-RNK Split 1-1
16:00 Norwich-Swansea 0-1
18:00 Brann-Molde 2-0
18:00 St. Liege-Anderlecht 1-2
18:00 Real Madrid-Levante 4-1
18:30 Hamburger-Freiburg 2-1
18:30 Neustadt-Mattersburg 1-1
20:00 Nancy-Troyes 0-0
20:30 CFR Cluj-Din. Bucharest 1-1

Niedziela

12:30 Fiorentina-AC Milan 1-2
14:30 Korona Kielce-GKS Bełchatów 1-0
14:30 Groningen-Heerenveen 0-1
15:00 Siena-Parma 0-2
16:00 Newcastle-Fulham 1-1
17:00 Reims-Lyon 0-2
17:00 Osasuna-Espanyol 1-1 JOKER
17:10 QPR-Wigan 1-1
17:30 Hannover-Stuttgart 2-1
19:00 Guimaraes-Beira Mar 2-0

Rezerwowe
Sobota - 17:00Din. Minsk-FC Minsk 1-1
Niedziela - 14:00Panthrakikos-OFI Crete 1-1

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.