RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 marca 2013 (pierwszy post)
Sobota

13:45 Sunderland-Manchester Utd
15:30 Dusseldorf-Leverkusen
16:00 Vallecano-Malaga
16:00 West Ham-West Brom
16:00 Admira-Mattersburg
17:00 Neman-Slavia Mozyr
17:00 Moreirense-Estoril
18:00 Polonia Warszawa-Legia Warszawa
18:00 Celta Vigo-Barcelona
20:00 Bordeaux-Lorient

Niedziela

15:00 Atalanta-Sampdoria
15:30 Wolfsburg-Nurnberg
16:00 Montana-Botev Plovdiv
17:00 Odense-Horsens
17:00 Mallorca-La Coruna
17:00 Brest-Lille
17:30 Helsingborg-Djurgarden
18:15 Sp. Moscow-Kuban
18:30 Olympiakos-PAOK
21:00 Torino-Napoli

Rezerwowe

Sobota - 17:00Paphos-Ol. Nicosia
Niedziela - 15:00Vise-Aalst

TYPOWANIE TRWA DO
SOBOTY 30 MARZEC DO GODZ. 13.45


Typy oddajemy w tym temacie

Każde inne posty do czasu zakończenia oddawania typów karane moga być banem

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!!
Joker - mecz punktowany podwójnie

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY
Rex MaqdaIena xNumber1x Kombatant Psyche30 Adi Tequila Evr LuznyGosc mus10
Wiertlo92 thomas893 wodzu2377 Poeta Hydeparku wojtecky Casanova Gutek909 Goniec
...Ignorance is bliss...
wojtecky
wojtecky
  24 marca 2013

Sobota

13:45 Sunderland-Manchester Utd 1:2 joker
15:30 Dusseldorf-Leverkusen 1:2
16:00 Vallecano-Malaga 1:2
16:00 West Ham-West Brom 2:1
16:00 Admira-Mattersburg 1:2
17:00 Neman-Slavia Mozyr 1:0
17:00 Moreirense-Estoril 2:1
18:00 Polonia Warszawa-Legia Warszawa 0:2
18:00 Celta Vigo-Barcelona 1:3
20:00 Bordeaux-Lorient 2:0

Niedziela

15:00 Atalanta-Sampdoria 1:2
15:30 Wolfsburg-Nurnberg 1:0
16:00 Montana-Botev Plovdiv 2:0
17:00 Odense-Horsens 2:0
17:00 Mallorca-La Coruna 1:0
17:00 Brest-Lille 1:2
17:30 Helsingborg-Djurgarden 2:0
18:15 Sp. Moscow-Kuban 2:0
18:30 Olympiakos-PAOK 2:0
21:00 Torino-Napoli 1:0

Rezerwowe

Sobota - 17:00Paphos-Ol. Nicosia 1:2
Niedziela - 15:00Vise-Aalst 1:0

Kombatant
Posty: 16454 (po ~118 znaków)
Reputacja: -93 | BluzgometrTM: 5
Kombatant
  24 marca 2013

Sobota

13:45 Sunderland-Manchester Utd 1:2
15:30 Dusseldorf-Leverkusen 1:2
16:00 Vallecano-Malaga 1:1
16:00 West Ham-West Brom 2:1
16:00 Admira-Mattersburg 2:1
17:00 Neman-Slavia Mozyr 2:0
17:00 Moreirense-Estoril 1:1
18:00 Polonia Warszawa-Legia Warszawa 0:2
18:00 Celta Vigo-Barcelona 1:3 [JOKER]
20:00 Bordeaux-Lorient 2:1

Niedziela

15:00 Atalanta-Sampdoria 1:1
15:30 Wolfsburg-Nurnberg 2:1
16:00 Montana-Botev Plovdiv 1:2
17:00 Odense-Horsens 2:1
17:00 Mallorca-La Coruna 2:1
17:00 Brest-Lille 1:2
17:30 Helsingborg-Djurgarden 2:1
18:15 Sp. Moscow-Kuban 2:1
18:30 Olympiakos-PAOK 2:1
21:00 Torino-Napoli 1:2

Rezerwowe

Sobota - 17:00Paphos-Ol. Nicosia 1:1
Niedziela - 15:00Vise-Aalst 1:1

"Zaczyna się niewinnie... uprawiasz z kobietą sex, ale od tego można łatwo przejść do całowania i ani się obejrzysz, a będziesz musiał z nią rozmawiać "

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  25 marca 2013

Sobota

13:45 Sunderland-Manchester Utd 0:2
15:30 Dusseldorf-Leverkusen 1:2
16:00 Vallecano-Malaga 1:2
16:00 West Ham-West Brom 1:1
16:00 Admira-Mattersburg 2:1
17:00 Neman-Slavia Mozyr 2:1
17:00 Moreirense-Estoril 1:2
18:00 Polonia Warszawa-Legia Warszawa 0:1
18:00 Celta Vigo-Barcelona 0:3 [JOKER]
20:00 Bordeaux-Lorient 2:1

Niedziela

15:00 Atalanta-Sampdoria 1:2
15:30 Wolfsburg-Nurnberg 2:1
16:00 Montana-Botev Plovdiv 0:2
17:00 Odense-Horsens 3:1
17:00 Mallorca-La Coruna 2:1
17:00 Brest-Lille 0:2
17:30 Helsingborg-Djurgarden 1:1
18:15 Sp. Moscow-Kuban 2:0
18:30 Olympiakos-PAOK 2:1
21:00 Torino-Napoli 2:2

Rezerwowe

Sobota - 17:00Paphos-Ol. Nicosia 1:1
Niedziela - 15:00Vise-Aalst 1:1

Evr
Evr
  26 marca 2013

Sobota

13:45 Sunderland-Manchester Utd 0-1
15:30 Dusseldorf-Leverkusen 0-1
16:00 Vallecano-Malaga 1-3 JOKER.
16:00 West Ham-West Brom 0-0
16:00 Admira-Mattersburg 1-1
17:00 Neman-Slavia Mozyr 0-2
17:00 Moreirense-Estoril 0-0
18:00 Polonia Warszawa-Legia Warszawa 1-2
18:00 Celta Vigo-Barcelona 0-2
20:00 Bordeaux-Lorient 0-1

Niedziela

15:00 Atalanta-Sampdoria 0-1
15:30 Wolfsburg-Nurnberg 2-1
16:00 Montana-Botev Plovdiv 0-0
17:00 Odense-Horsens 1-1
17:00 Mallorca-La Coruna 2-0
17:00 Brest-Lille 2-2
17:30 Helsingborg-Djurgarden 1-1
18:15 Sp. Moscow-Kuban 0-0
18:30 Olympiakos-PAOK 3-2
21:00 Torino-Napoli 1-3

Rezerwowe

Sobota - 17:00Paphos-Ol. Nicosia 0-0
Niedziela - 15:00Vise-Aalst1-1

TeQuilaax3
TeQuilaax3
  26 marca 2013

Sobota
13:45 Sunderland-Manchester Utd 0:2 joker
15:30 Dusseldorf-Leverkusen 0:1
16:00 Vallecano-Malaga 1:1
16:00 West Ham-West Brom 1:0
16:00 Admira-Mattersburg 2:1
17:00 Neman-Slavia Mozyr 2:0
17:00 Moreirense-Estoril 1:2
18:00 Polonia Warszawa-Legia Warszawa 1:1
18:00 Celta Vigo-Barcelona 0:3
20:00 Bordeaux-Lorient 1:2

Niedziela
15:00 Atalanta-Sampdoria 2:2
15:30 Wolfsburg-Nurnberg 2:3
16:00 Montana-Botev Plovdiv 0:2
17:00 Odense-Horsens 1:0
17:00 Mallorca-La Coruna 2:1
17:00 Brest-Lille 0:2
17:30 Helsingborg-Djurgarden 3:1
18:15 Sp. Moscow-Kuban 2:1
18:30 Olympiakos-PAOK 2:2
21:00 Torino-Napoli 1:1

Rezerwowe
Sobota - 17:00Paphos-Ol. Nicosia 0:1
Niedziela - 15:00Vise-Aalst 1:2

adi783
Posty: 987 (po ~124 znaków)
Reputacja: -30 | BluzgometrTM: 144
adi783
  28 marca 2013

Sobota

13:45 Sunderland-Manchester Utd 0:2 JOKER
15:30 Dusseldorf-Leverkusen 1:1
16:00 Vallecano-Malaga 2:1
16:00 West Ham-West Brom 1:1
16:00 Admira-Mattersburg 2:1
17:00 Neman-Slavia Mozyr 2:0
17:00 Moreirense-Estoril 1:2
18:00 Polonia Warszawa-Legia Warszawa 1:1
18:00 Celta Vigo-Barcelona 1:3
20:00 Bordeaux-Lorient 1:1

Niedziela

15:00 Atalanta-Sampdoria 1:2
15:30 Wolfsburg-Nurnberg 2:0
16:00 Montana-Botev Plovdiv 1:2
17:00 Odense-Horsens 1:0
17:00 Mallorca-La Coruna 2:1
17:00 Brest-Lille 0:1
17:30 Helsingborg-Djurgarden 2:0
18:15 Sp. Moscow-Kuban 1:1
18:30 Olympiakos-PAOK 2:1
21:00 Torino-Napoli 1:1

Rezerwowe

Sobota - 17:00Paphos-Ol. Nicosia 1:2
Niedziela - 15:00Vise-Aalst 0:1

:mrgreen:
LuznyGosc
LuznyGosc
  28 marca 2013

Sobota

13:45 Sunderland-Manchester Utd 0-1
15:30 Dusseldorf-Leverkusen 2-2
16:00 Vallecano-Malaga 1-2
16:00 West Ham-West Brom 2-2
16:00 Admira-Mattersburg 1-0
17:00 Neman-Slavia Mozyr 3-0
17:00 Moreirense-Estoril 0-1
18:00 Polonia Warszawa-Legia Warszawa 1-1
18:00 Celta Vigo-Barcelona 1-2 JOKER
20:00 Bordeaux-Lorient 1-0

Niedziela

15:00 Atalanta-Sampdoria 0-0
15:30 Wolfsburg-Nurnberg 1-1
16:00 Montana-Botev Plovdiv 1-2
17:00 Odense-Horsens 2-1
17:00 Mallorca-La Coruna 1-1
17:00 Brest-Lille 1-2
17:30 Helsingborg-Djurgarden 1-0
18:15 Sp. Moscow-Kuban 1-0
18:30 Olympiakos-PAOK 2-0
21:00 Torino-Napoli 1-0

Rezerwowe

Sobota - 17:00Paphos-Ol. Nicosia 0-1
Niedziela - 15:00Vise-Aalst 2-1

mus10
Posty: 9482 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
mus10
  28 marca 2013

Sobota

13:45 Sunderland- Manchester Utd 0-1
15:30 Dusseldorf- Leverkusen 1-3
16:00 Vallecano- Malaga 1-1
16:00 West Ham- West Brom 1-1
16:00 Admira- Mattersburg 2-0
17:00 Neman- Slavia Mozyr 1-0
17:00 Moreirense- Estoril 0-0
18:00 Polonia Warszawa- Legia Warszawa 0-0
18:00 Celta Vigo- Barcelona 0-3 JOKER
20:00 Bordeaux- Lorient 2-1

Niedziela

15:00 Atalanta- Sampdoria 0-0
15:30 Wolfsburg- Nurnberg 1-1
16:00 Montana- Botev Plovdiv 0-2
17:00 Odense- Horsens 1-0
17:00 Mallorca- La Coruna 1-0
17:00 Brest- Lille 0-2
17:30 Helsingborg- Djurgarden 1-1
18:15 Sp. Moscow- Kuban 3-2
18:30 Olympiakos- PAOK 2-0
21:00 Torino- Napoli 1-3

Rezerwowe

Sobota - 17:00 Paphos- Ol. Nicosia 0-1
Niedziela - 15:00 Vise- Aalst 1-0

Wszystko co dostałem od życia to piłka nożna ...

thomas893
Posty: 10977 (po ~132 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  28 marca 2013

Sobota

13:45 Sunderland-Manchester Utd 1:3
15:30 Dusseldorf-Leverkusen 1:2
16:00 Vallecano-Malaga 2:1
16:00 West Ham-West Brom 2:1
16:00 Admira-Mattersburg 1:2
17:00 Neman-Slavia Mozyr 1:1
17:00 Moreirense-Estoril 2:1
18:00 Polonia Warszawa-Legia Warszawa 0:1
18:00 Celta Vigo-Barcelona 0:4 JOKER
20:00 Bordeaux-Lorient 2:1

Niedziela

15:00 Atalanta-Sampdoria 1:2
15:30 Wolfsburg-Nurnberg 2:1
16:00 Montana-Botev Plovdiv 2:1
17:00 Odense-Horsens 2:0
17:00 Mallorca-La Coruna 2:0
17:00 Brest-Lille 0:1
17:30 Helsingborg-Djurgarden 1:2
18:15 Sp. Moscow-Kuban 2:0
18:30 Olympiakos-PAOK 2:1
21:00 Torino-Napoli 1:2

Rezerwowe

Sobota - 17:00Paphos-Ol. Nicosia 0:1
Niedziela - 15:00Vise-Aalst 0:0

Goniec
Goniec
  29 marca 2013

Sobota

13:45 Sunderland-Manchester Utd 0-2
15:30 Dusseldorf-Leverkusen 1-2
16:00 Vallecano-Malaga 1-1
16:00 West Ham-West Brom 1-0
16:00 Admira-Mattersburg 2-1
17:00 Neman-Slavia Mozyr 1-1
17:00 Moreirense-Estoril 1-1
18:00 Polonia Warszawa-Legia Warszawa 1-1
18:00 Celta Vigo-Barcelona 0-3 joker
20:00 Bordeaux-Lorient 1-0

Niedziela

15:00 Atalanta-Sampdoria 1-0
15:30 Wolfsburg-Nurnberg 2-1
16:00 Montana-Botev Plovdiv 1-2
17:00 Odense-Horsens 2-1
17:00 Mallorca-La Coruna 2-1
17:00 Brest-Lille 0-1
17:30 Helsingborg-Djurgarden 1-0
18:15 Sp. Moscow-Kuban 2-0
18:30 Olympiakos-PAOK 1-0
21:00 Torino-Napoli 1-2

Rezerwowe

Sobota - 17:00Paphos-Ol. Nicosia 0-2
Niedziela - 15:00Vise-Aalst 1-1

kuba92762
kuba92762
  29 marca 2013

Wszystko 0:2
Manchester Utd. Joker

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 marca 2013

Sobota
13:45 Sunderland-Manchester Utd 0:2
15:30 Dusseldorf-Leverkusen 1:2
16:00 Vallecano-Malaga 2:2
16:00 West Ham-West Brom 2:1
16:00 Admira-Mattersburg 1:0
17:00 Neman-Slavia Mozyr 2:0
17:00 Moreirense-Estoril 1:0
18:00 Polonia Warszawa-Legia Warszawa 1:2
18:00 Celta Vigo-Barcelona 0:3
20:00 Bordeaux-Lorient 1:0

Niedziela

15:00 Atalanta-Sampdoria 1:1
15:30 Wolfsburg-Nurnberg 2:1
16:00 Montana-Botev Plovdiv 1:2
17:00 Odense-Horsens 2:0
17:00 Mallorca-La Coruna 2:1
17:00 Brest-Lille 1:2
17:30 Helsingborg-Djurgarden 1:1
18:15 Sp. Moscow-Kuban 2:0
18:30 Olympiakos-PAOK 3:1 Joker
21:00 Torino-Napoli 1:1

Rezerwowe

Sobota - 17:00Paphos-Ol. Nicosia 0:2
Niedziela - 15:00Vise-Aalst 1:0

...Ignorance is bliss...
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  29 marca 2013

Sobota

13:45 Sunderland- Manchester Utd 0:1
15:30 Dusseldorf- Leverkusen 1:1
16:00 Vallecano- Malaga 0:1
16:00 West Ham- West Brom 1:0
16:00 Admira- Mattersburg 1:0
17:00 Neman- Slavia Mozyr 1:0
17:00 Moreirense- Estoril 1:1
18:00 Polonia Warszawa- Legia Warszawa 1:2
18:00 Celta Vigo- Barcelona 0:2 joker
20:00 Bordeaux- Lorient 2:0

Niedziela

15:00 Atalanta- Sampdoria 1:1
15:30 Wolfsburg- Nurnberg 1;1
16:00 Montana- Botev Plovdiv 0:2
17:00 Odense- Horsens 1;0
17:00 Mallorca- La Coruna 2:0
17:00 Brest- Lille 0:1
17:30 Helsingborg- Djurgarden 2:0
18:15 Sp. Moscow- Kuban 3:1
18:30 Olympiakos- PAOK 2:0
21:00 Torino- Napoli 0:1

Rezerwowe

Sobota - 17:00 Paphos- Ol. Nicosia 0:1
Niedziela - 15:00 Vise- Aalst 2:1

LuznyGosc
LuznyGosc
  29 marca 2013

Wiecie wy w ogole, jaka kadra Barcelona jutro zagra? Po typowanych wynikach smiem stwierdzic, ze nie. :ziober2:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.