RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  11 marca 2013 (pierwszy post)
15:30 Bremen-Furth
18:00 Lech Poznań-GKS Bełchatów
16:00 Southampton-Liverpool
16:00 Stoke-West Brom
18:30 AEK-Veria
19:45 Servette-Zurich
20:00 Reims-Rennes
20:00 Beerschot-Cercle Brugge
20:45 Bologna-Juventus
20:45 Den Haag-Vitesse

Niedziela

11:30 CSKA Moscow-Krasnodar
12:30 Akhisar Belediye-Sivasspor
12:30 Siena-Cagliari
15:00 Fiorentina-Genoa
17:00 Estoril-Academica
17:30 Moenchengladbach-Hannover
18:00 Zadar-Hajduk Split
18:30 Dnipro-Kryvbas
21:00 Granada-Levante
21:00 St. Etienne-PSG

Rezerwowe
Sobota - 20:30 Petrolul-Din. Bucharest
Niedziela - 19:00 Brondby-Midtjylland

TYPOWANIE TRWA DO
SOBOTY 16 MARZEC DO GODZ. 15.30


Typy oddajemy w tym temacie

Każde inne posty do czasu zakończenia oddawania typów karane moga być banem

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!!
Joker - mecz punktowany podwójnie
TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY
Rex MaqdaIena xNumber1x CiociaSamHash Kombatant Psyche30 Adi Tequila Interwencja LuznyGosc mus10 Wiertlo92 Radomatu11 thomas893 wodzu2377 Poeta Hydeparku wojtecky Casanova Gutek909 Kovacs bialywgw1991 Goniec
...Ignorance is bliss...
CiociaSamHash
CiociaSamHash
  11 marca 2013

15:30 Bremen-Furth 1;1
18:00 Lech Poznań-GKS Bełchatów 3;1
16:00 Southampton-Liverpool 1;2
16:00 Stoke-West Brom 1;1
18:30 AEK-Veria 0;1
19:45 Servette-Zurich 1;1
20:00 Reims-Rennes 2;1
20:00 Beerschot-Cercle Brugge 2;1
20:45 Bologna-Juventus 1;3
20:45 Den Haag-Vitesse 2;1
Niedziela
11:30 CSKA Moscow-Krasnodar 1;1
12:30 Akhisar Belediye-Sivasspor 0;1
12:30 Siena-Cagliari 1;2
15:00 Fiorentina-Genoa 0;0
17:00 Estoril-Academica 1;1
17:30 Moenchengladbach-Hannover 1;1
18:00 Zadar-Hajduk Split 2;1
18:30 Dnipro-Kryvbas 1;0
21:00 Granada-Levante 2;1
21:00 St. Etienne-PSG 1;3
Rezerwowe
Sobota - 20:30 Petrolul-Din Bucharest 1;1
Niedziela - 19:00 Brondby-Midtjylland 2;1

wojtecky
wojtecky
  11 marca 2013

15:30 Bremen-Furth 2:0
18:00 Lech Poznań-GKS Bełchatów 2:0
16:00 Southampton-Liverpool 1:2
16:00 Stoke-West Brom 1:2
18:30 AEK-Veria 2:0
19:45 Servette-Zurich 1:2
20:00 Reims-Rennes 0:2
20:00 Beerschot-Cercle Brugge 1:0
20:45 Bologna-Juventus 1:2
20:45 Den Haag-Vitesse 1:2

Niedziela

11:30 CSKA Moscow-Krasnodar 2:0 joker
12:30 Akhisar Belediye-Sivasspor 0:1
12:30 Siena-Cagliari 2:1
15:00 Fiorentina-Genoa 2:0
17:00 Estoril-Academica 2:1
17:30 Moenchengladbach-Hannover 1:0
18:00 Zadar-Hajduk Split 1:2
18:30 Dnipro-Kryvbas 2:0
21:00 Granada-Levante 1:2
21:00 St. Etienne-PSG 1:2

Rezerwowe
Sobota - 20:30 Petrolul-Din. Bucharest 0:2
Niedziela - 19:00 Brondby-Midtjyllant 1:0

Gutek909
Gutek909
  11 marca 2013

15:30 Bremen-Furth 2-0
18:00 Lech Poznań-GKS Bełchatów 3-1
16:00 Southampton-Liverpool 1-2
16:00 Stoke-West Brom 1-1
18:30 AEK-Veria 1-1
19:45 Servette-Zurich 1-2
20:00 Reims-Rennes ,0-1
20:00 Beerschot-Cercle Brugge 1-0
20:45 Bologna-Juventus 0-2
20:45 Den Haag-Vitesse 0-1

Niedziela

11:30 CSKA Moscow-Krasnodar 2-0
12:30 Akhisar Belediye-Sivasspor 0-1
12:30 Siena-Cagliari 0-0
15:00 Fiorentina-Genoa 2-0
17:00 Estoril-Academica 2-1
17:30 Moenchengladbach-Hannover 1-1
18:00 Zadar-Hajduk Split 0-2
18:30 Dnipro-Kryvbas 2-0
21:00 Granada-Levante 0-1 JOKER
21:00 St. Etienne-PSG 1-2

Rezerwowe
Sobota - 20:30 Petrolul-Din. Bucharest 1-1
Niedziela - 19:00 Brondby-Midtjylland 1-1

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  11 marca 2013

Poeta Hydeparku

15:30 Bremen-Furth 3-0
18:00 Lech Poznań-GKS Bełchatów 1-0
16:00 Southampton-Liverpool 0-2
16:00 Stoke-West Brom 1-2
18:30 AEK-Veria 1-1
19:45 Servette-Zurich 1-2
20:00 Reims-Rennes ,0-1
20:00 Beerschot-Cercle Brugge 2-1
20:45 Bologna-Juventus 0-2 joker
20:45 Den Haag-Vitesse 0-2

Niedziela

11:30 CSKA Moscow-Krasnodar 2-0
12:30 Akhisar Belediye-Sivasspor 0-2
12:30 Siena-Cagliari 1-1
15:00 Fiorentina-Genoa 2-0
17:00 Estoril-Academica 3-1
17:30 Moenchengladbach-Hannover 1-2
18:00 Zadar-Hajduk Split 0-2
18:30 Dnipro-Kryvbas 3-0
21:00 Granada-Levante 0-1
21:00 St. Etienne-PSG 1-2

Rezerwowe
Sobota - 20:30 Petrolul-Din. Bucharest 1-1
Niedziela - 19:00 Brondby-Midtjylland 1-1

Evr
Evr
  11 marca 2013

15:30 Bremen-Furth 1-0
18:00 Lech Poznań-GKS Bełchatów 3-3
16:00 Southampton-Liverpool 0-3
16:00 Stoke-West Brom 1-1
18:30 AEK-Veria 2-1
19:45 Servette-Zurich0-1
20:00 Reims-Rennes 1-1
20:00 Beerschot-Cercle Brugge 0-2
20:45 Bologna-Juventus 0-3
20:45 Den Haag-Vitesse 1-1

Niedziela

11:30 CSKA Moscow-Krasnodar 0-0
12:30 Akhisar Belediye-Sivasspor 1-1
12:30 Siena-Cagliari 2-1
15:00 Fiorentina-Genoa 3-1
17:00 Estoril-Academica 0-0
17:30 Moenchengladbach-Hannover
18:00 Zadar-Hajduk Split 0-2
18:30 Dnipro-Kryvbas 1-1
21:00 Granada-Levante 1-2
21:00 St. Etienne-PSG 0-2

Rezerwowe
Sobota - 20:30 Petrolul-Din. Bucharest 0-0
Niedziela - 19:00 Brondby-Midtjylland1-1

RexMundi
RexMundi: Interwencja


Zmieniłem login;]
CiociaSamHash
CiociaSamHash
  11 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: 15:30 Bremen-Furth 1;1 18:00 Lech Poznań-GKS Bełchatów 3;1 joker 16:00 Southampton-Liverpool 1;2 16:00 Stoke-West Brom 1;1 18:30 AEK-Veria 0;1 19:45 Servette-Zurich 1;1 20:00 Reims-Rennes 2;1 20:00 Beerschot-Cercle Brugge 2;1 20:45 Bologna-Juventus 1;3 20:45 Den Haag-Vitesse 2;1 Niedziela 11:30 CSKA Moscow-Krasnodar 1;1 12:30 Akhisar Belediye-Sivasspor 0;1 12:30 Siena-Cagliari 1;2 15:00 Fiorentina-Genoa 0;0 17:00 Estoril-Academica 1;1 17:30 Moenchengladbach-Hannover 1;1 18:00 Zadar-Hajduk Split 2;1 18:30 Dnipro-Kryvbas 1;0 21:00 Granada-Levante 2;1 21:00 St. Etienne-PSG 1;3 Rezerwowe Sobota - 20:30 Petrolul-Din Bucharest 1;1 Niedziela - 19:00 Brondby-Midtjylland 2;1
adi783
Posty: 987 (po ~124 znaków)
Reputacja: -30 | BluzgometrTM: 144
adi783
  12 marca 2013

15:30 Bremen-Furth 2:0
18:00 Lech Poznań-GKS Bełchatów 2:1
16:00 Southampton-Liverpool 0:2
16:00 Stoke-West Brom 1:1
18:30 AEK-Veria 1:0
19:45 Servette-Zurich 0:3
20:00 Reims-Rennes 1:1
20:00 Beerschot-Cercle Brugge 1:0
20:45 Bologna-Juventus 1:2
20:45 Den Haag-Vitesse 0:2

Niedziela

11:30 CSKA Moscow-Krasnodar 2:1
12:30 Akhisar Belediye-Sivasspor 0:1
12:30 Siena-Cagliari 1:0
15:00 Fiorentina-Genoa 2:0JOKER
17:00 Estoril-Academica 1:0
17:30 Moenchengladbach-Hannover 1:1
18:00 Zadar-Hajduk Split 0:2
18:30 Dnipro-Kryvbas 2:1
21:00 Granada-Levante 1:0
21:00 St. Etienne-PSG 0:2

Rezerwowe
Sobota - 20:30 Petrolul-Din. Bucharest 2:2
Niedziela - 19:00 Brondby-Midtjylland 0:1

:mrgreen:
TeQuilaax3
TeQuilaax3
  12 marca 2013

15:30 Bremen-Furth 1:1
18:00 Lech Poznań-GKS Bełchatów 2:1 JOKER
16:00 Southampton-Liverpool 1:2
16:00 Stoke-West Brom 1:2
18:30 AEK-Veria 0:2
19:45 Servette-Zurich 0:1
20:00 Reims-Rennes 2:2
20:00 Beerschot-Cercle Brugge 1:0
20:45 Bologna-Juventus 2:3
20:45 Den Haag-Vitesse 2:2

Niedziela

11:30 CSKA Moscow-Krasnodar 1:2
12:30 Akhisar Belediye-Sivasspor 1:1
12:30 Siena-Cagliari 2:0
15:00 Fiorentina-Genoa 1:0
17:00 Estoril-Academica 2:1
17:30 Moenchengladbach-Hannover 0:0
18:00 Zadar-Hajduk Split 1:1
18:30 Dnipro-Kryvbas 3:1
21:00 Granada-Levante 0:1
21:00 St. Etienne-PSG 2:2

Rezerwowe
Sobota - 20:30 Petrolul-Din. Bucharest 0:1
Niedziela - 19:00 Brondby-Midtjylland 1:2

Kombatant
Posty: 16454 (po ~118 znaków)
Reputacja: -93 | BluzgometrTM: 5
Kombatant
  13 marca 2013

15:30 Bremen- Furth 2:1
18:00 Lech Poznań- GKS Bełchatów 2:0
16:00 Southampton- Liverpool 1:3
16:00 Stoke- West Brom 2:1
18:30 AEK- Veria 2:1
19:45 Servette- Zurich 1:2
20:00 Reims- Rennes 1:1
20:00 Beerschot- Cercle Brugge 1:0
20:45 Bologna- Juventus 1:2
20:45 Den Haag- Vitesse 2:1
Niedziela
11:30 CSKA Moscow- Krasnodar 2:0
12:30 Akhisar Belediye- Sivasspor 1:1
12:30 Siena- Cagliari 2:1
15:00 Fiorentina- Genoa 2:0 JOKER
17:00 Estoril- Academica 1:1
17:30 Moenchengladbach- Hannover 2:1
18:00 Zadar- Hajduk Split 1:2
18:30 Dnipro- Kryvbas 2:1
21:00 Granada- Levante 2:1
21:00 St. Etienne- PSG 1:2
Rezerwowe
Sobota - 20:30 Petrolul- Din. Bucharest 1:2
Niedziela - 19:00 Brondby- Midtjylland 2:1

"Zaczyna się niewinnie... uprawiasz z kobietą sex, ale od tego można łatwo przejść do całowania i ani się obejrzysz, a będziesz musiał z nią rozmawiać "

Goniec
Goniec
  14 marca 2013

15:30 Bremen-Furth 2-0
18:00 Lech Poznań-GKS Bełchatów 1-0
16:00 Southampton-Liverpool 1-2
16:00 Stoke-West Brom 1-0
18:30 AEK-Veria 2-1
19:45 Servette-Zurich 0-1
20:00 Reims-Rennes 1-1
20:00 Beerschot-Cercle Brugge 1-0
20:45 Bologna-Juventus 0-2
20:45 Den Haag-Vitesse 1-2

Niedziela

11:30 CSKA Moscow-Krasnodar 2-0 joker
12:30 Akhisar Belediye-Sivasspor 0-1
12:30 Siena-Cagliari 1-1
15:00 Fiorentina-Genoa 2-1
17:00 Estoril-Academica 1-1
17:30 Moenchengladbach-Hannover 2-1
18:00 Zadar-Hajduk Split 0-1
18:30 Dnipro-Kryvbas 2-1
21:00 Granada-Levante 1-2
21:00 St. Etienne-PSG 1-2

Rezerwowe
Sobota - 20:30 Petrolul-Din. Bucharest 1-2
Niedziela - 19:00 Brondby-Midtjylland 1-2

thomas893
Posty: 10977 (po ~132 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  14 marca 2013

Typuje, bo znowu zapomnę :P

15:30 Bremen-Furth 2:0
18:00 Lech Poznań-GKS Bełchatów 2:0 JOKER
16:00 Southampton-Liverpool 1:2
16:00 Stoke-West Brom 2:1
18:30 AEK-Veria 2:0
19:45 Servette-Zurich 2:1
20:00 Reims-Rennes 1:2
20:00 Beerschot-Cercle Brugge 0:1
20:45 Bologna-Juventus 1:3
20:45 Den Haag-Vitesse 2:1

Niedziela

11:30 CSKA Moscow-Krasnodar 2:1
12:30 Akhisar Belediye-Sivasspor 0:2
12:30 Siena-Cagliari 0:1
15:00 Fiorentina-Genoa 2:1
17:00 Estoril-Academica 0:2
17:30 Moenchengladbach-Hannover 2:1
18:00 Zadar-Hajduk Split 1:2
18:30 Dnipro-Kryvbas 2;0
21:00 Granada-Levante 2:1
21:00 St. Etienne-PSG 2:2

Rezerwowe
Sobota - 20:30 Petrolul-Din. Bucharest 1:2
Niedziela - 19:00 Brondby-Midtjylland 2:1

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  15 marca 2013

Sobota

15:30 Bremen- Furth 2:0
18:00 Lech Poznań- GKS Bełchatów 2:1 Joker (wyśnił mi się ten wynik :rotfl:)
16:00 Southampton- Liverpool 1:2
16:00 Stoke- West Brom 2:0
18:30 AEK- Veria 1:0
19:45 Servette- Zurich 1:3
20:00 Reims- Rennes 1:0
20:00 Beerschot- Cercle Brugge 2:0
20:45 Bologna- Juventus 1:3
20:45 Den Haag- Vitesse 2:1

Niedziela

11:30 CSKA Moscow- Krasnodar 1:0
12:30 Akhisar Belediye- Sivasspor 0:0
12:30 Siena- Cagliari 2:1
15:00 Fiorentina- Genoa 2:0
17:00 Estoril- Academica 1:0
17:30 Moenchengladbach- Hannover 2:1
18:00 Zadar- Hajduk Split 1:2
18:30 Dnipro- Kryvbas 3:1
21:00 Granada- Levante 1:1
21:00 St. Etienne- PSG 1:2

Rezerwowe

Sobota - 20:30 Petrolul- Din. Bucharest 1:1
Niedziela - 19:00 Brondby- Midtjylland 1:1

:ziober2:
wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  15 marca 2013

15:30 Bremen- Furth 2-0
18:00 Lech Poznań- GKS Bełchatów 2-0
16:00 Southampton- Liverpool 0-2
16:00 Stoke- West Brom 1-1
18:30 AEK- Veria 1-0
19:45 Servette- Zurich 0-1
20:00 Reims- Rennes 2-0
20:00 Beerschot- Cercle Brugge 2-0
20:45 Bologna- Juventus 0-2
20:45 Den Haag- Vitesse 1-2

Niedziela

11:30 CSKA Moscow- Krasnodar 2-0
12:30 Akhisar Belediye- Sivasspor 1-2
12:30 Siena- Cagliari 1-1 JOKER
15:00 Fiorentina- Genoa 2-0
17:00 Estoril- Academica 0:1
17:30 Moenchengladbach- Hannover 1:2
18:00 Zadar- Hajduk Split 1:1
18:30 Dnipro- Kryvbas 2:1
21:00 Granada- Levante 1-2
21:00 St. Etienne- PSG 2:2

Rezerwowe
Sobota - 20:30 Petrolul- Din. Bucharest 2-1
Niedziela - 19:00 Brondby- Midtjylland 1-1

kuba92762
kuba92762
  15 marca 2013

Wszystkie mecze 2:1 oprócz:
16:00 Southampton-Liverpool 1:2

20:45 Bologna-Juventus 0:2 JOKER

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.