RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  11 marca 2013 (pierwszy post)
15:30 Bremen-Furth
18:00 Lech Poznań-GKS Bełchatów
16:00 Southampton-Liverpool
16:00 Stoke-West Brom
18:30 AEK-Veria
19:45 Servette-Zurich
20:00 Reims-Rennes
20:00 Beerschot-Cercle Brugge
20:45 Bologna-Juventus
20:45 Den Haag-Vitesse

Niedziela

11:30 CSKA Moscow-Krasnodar
12:30 Akhisar Belediye-Sivasspor
12:30 Siena-Cagliari
15:00 Fiorentina-Genoa
17:00 Estoril-Academica
17:30 Moenchengladbach-Hannover
18:00 Zadar-Hajduk Split
18:30 Dnipro-Kryvbas
21:00 Granada-Levante
21:00 St. Etienne-PSG

Rezerwowe
Sobota - 20:30 Petrolul-Din. Bucharest
Niedziela - 19:00 Brondby-Midtjylland

TYPOWANIE TRWA DO
SOBOTY 16 MARZEC DO GODZ. 15.30


Typy oddajemy w tym temacie

Każde inne posty do czasu zakończenia oddawania typów karane moga być banem

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!!
Joker - mecz punktowany podwójnie
TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY
Rex MaqdaIena xNumber1x CiociaSamHash Kombatant Psyche30 Adi Tequila Interwencja LuznyGosc mus10 Wiertlo92 Radomatu11 thomas893 wodzu2377 Poeta Hydeparku wojtecky Casanova Gutek909 Kovacs bialywgw1991 Goniec
...Ignorance is bliss...
TeQuilaax3
TeQuilaax3
  17 marca 2013

Chu**a wart ten regulamin i tyle w tym temacie. Żegnam

LuznyGosc
LuznyGosc
  17 marca 2013

Osmieszylas sie i tyle w tym temacie. ;)

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  17 marca 2013

sprawa mus10 i kovacs była taka ze oddali typy po upływie terminu - tego nie uznałem

Luzny jest o tyle skomplikowanym przypadkiem że w ogóle nie oddawał typów - co prawda zapisał się ale od tego czasu nie dał typów w kolejkach 1-3 ( czyli teoretycznie nie przystąpił do zabawy )
postanowiłem że może oddawać typy - mając 3 kolejki straty nie powinien w ogóle odbić sie od dna więc tym bardziej jest nieszkodliwy :ninja:
zresztą w poprzednich edycjach były podobne sytuacje że ktoś dołączył od 2 kolejki

i nie życzę sobie tekstów typu kolesiostwo - bo oprócz Magdy nie znam tu nikogo a imiona znam może 3-4 osób

...Ignorance is bliss...
LuznyGosc
LuznyGosc
  17 marca 2013

Pisalem wczesniej, ze dyskusja byla prowadzona w sprawie, kiedy ktos sie spoznil z typami i chcial oddac tylko na niedziele, a to juz calkiem inna sprawa niz moja. No ale widzisz Rex, niektorzy chca na sile byc madrzejsi i robia z siebie tylko idiotow. ;)

TeQuilaax3
TeQuilaax3
  17 marca 2013
LuznyGosc
LuznyGosc: Osmieszylas sie i tyle w tym temacie. ;)

Ośmieszyłam? Gdzie bo nie widzę.
Prawda w oczy kole, że w kulki się gra?

RexMundi
RexMundi: Luzny jest o tyle skomplikowanym przypadkiem że w ogóle nie oddawał typów - co prawda zapisał się ale od tego czasu nie dał typów w kolejkach 1-3 ( czyli teoretycznie nie przystąpił do zabawy )

Co jest równoznaczne z tym, że olał zabawe i nie powinien brać w niej udziału.
RexMundi
RexMundi: postanowiłem że może oddawać typy

Ty postanowiłeś, a gdzie reszta użytkowników, których wypadałoby zapytać o zdanie?
RexMundi
RexMundi: jest nieszkodliwy

Tu nie chodzi o szkodliwość, ale o fair play. Wrzucasz regulamin to go akceptujemy albo wszyscy lecimy równo w wała.
LuznyGosc
LuznyGosc
  17 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ośmieszyłam? Gdzie bo nie widzę.


Juz Ci pokazuje.

Konto usunięte
Konto usunięte: To się ciesz, bo jak dla mnie to w ogóle nie powinieneś brać udziału. Tym bardziej, że parę osób wypowiadało się o tym a Rex Ci zalicza typy.


LuznyGosc
LuznyGosc: Dyskusja byla wzburzona na calkiem inny temat - ktos zapomnial oddac typow na czas i chcial dodac tylko na niedziele.


Konto usunięte
Konto usunięte: Ty sobie głosujesz a mus10 już nie mógł, bo opuścił dwie kolejki.. ciekawe to. Ni kupy ni dupy się to nie trzyma.

Patrz wyzej.
Konto usunięte
Konto usunięte: No to w tej, ale jasno Rex napisał w innej kolejce, że nie może


Konto usunięte
Konto usunięte: Kolejka 3 strona 2.


I co mowi 2 strona w 3 kolejce?
mus10
mus10: 2 dni poza domem i nie oddałem typów, sorry ... moge od jutrzejszych ?


RexMundi
RexMundi: nie ma opcji . nie uznałem typów w poprzednich kolejkach tamte osoby były by w tym momencie pokrzywdzone zresztą - sam dobrze wiesz że napisałem regulamin po to by wszystko było jasne i nie było niepotrzebnych "akcji" co prawda było mniej czasu na oddanie typów - ale jednak więcej niż 2 dni więc nie moge uznać ale oczywiście graj dalej - jest mało osób - prawdopodobnie dziś odpadło kilka więc szanse na awans sa nadal duże


No i prosze bardzo.
LuznyGosc
LuznyGosc
  17 marca 2013

Chyba, ze jestes tak malo inteligentna, ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem.

LuznyGosc
LuznyGosc
  17 marca 2013
RexMundi
RexMundi: zresztą w poprzednich edycjach były podobne sytuacje że ktoś dołączył od 2 kolejki


No i to warto podkreslic. Jestes swiezakiem i Twoj placz tu w niczym nie pomoze. Trzeba zaakceptowac takie sytuacje. Nikt nigdy nie mial nic przeciwko dolaczeniu od ktores kolejki.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  17 marca 2013

Luzny gra póki oddaje typy
niestety ale trwa dopiero 5 kolejka a w zabawie bierze już tylko 20 osób w tym 5 zagrożonych
jak tak dalej pójdzie do fazy pucharowej nie dotrwa 16

bo zmianach na forum zmienia się i sam typer - kiedyś na starcie było 40 osób teraz ledwo 20 kilku
jak juz pisałem ( nie obrażając Luznego ) nie wierzę w to by w ogóle zagroził komuś a skoro jest "nieszkodliwy" niech chociaz robi sztuczny tłum

...Ignorance is bliss...
LuznyGosc
LuznyGosc
  17 marca 2013

Nawet, jesli bym doszedl gdzies dalej, to ja nie widze w tym nic nie fair. To podkresliloby tylko moja wyzszosc w umiejetnosci odgadywania wynikow. ;) Ale tez nie wierze w cuda. Gram, bo gram, dla zabawy, dla siebie. Trening przed bukmacherka. :ziober2:

kuba92762
kuba92762
  17 marca 2013

Kim jest w ogóle ta Tekila? To jakaś druga dziewczyna Enkido? (bez obrazy Enkido dla Twojej dziewczyny)
Muszę starać się o 16 pozycję. Chętnie skupię się na typach w PO i spowoduję niczym strupek odpadnięcie Tequilii.

LuznyGosc
LuznyGosc
  17 marca 2013

A kogo to obchodzi. Bawmy sie dalej. d83dde09 Tymczasem dobranoc.

Goniec
Goniec
  17 marca 2013

Hahahaha, jak zawsze jakas spina o zabawe na forum ;D w ogóle czemu nie ma Enkido?

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  17 marca 2013

dobra spina xD

LuznyGosc
LuznyGosc
  17 marca 2013

CSKA Moscow-Krasnodar 1-0
Akhisar Belediye-Sivasspor 0-1 (w trakcie)

Siena-Cagliari 0-0 (w trakcie)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.