RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 marca 2013 (pierwszy post)
Sobota
15:30 Schalke-Dortmund
16:00 Lechia Gdańsk-Korona Kielce
16:00 QPR-Sunderland
16:00 Reading-Aston Villa
16:00 St. Johnstone-Kilmarnock
18:00 Trabzonspor-Besiktas
19:45 Heracles-Nijmegen
20:00 Evian TG-Sochaux
20:00 Lierse-Kortrijk
20:45 Udinese-AS Roma

Niedziela

10:30 Sp. Moscow-Terek
12:00 Ath. Bilbao-Valencia
12:30 Atalanta-Pescara
14:00 Nice-Montpellier
14:30 Gotse Delchev-Botev Vratsa
14:30 Pogoń Szczecin-Piast Gliwice
15:30 Hannover-Frankfurt
16:00 Innsbruck-Salzburg
17:30 Stuttgart-Hamburger
21:00 Atl. Madrid-Real Sociedad
Rezerwowe
Sobota - 16:30 Karpaty-Ch. Odessa
Niedziela - 17:00Otelul-Pandurii

TYPOWANIE TRWA DO
SOBOTY 9 MARZEC DO GODZ. 15.30

Typy oddajemy w tym temacie

Każde inne posty do czasu zakończenia oddawania typów karane moga być banem
JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!! Joker - mecz punktowany podwójnie

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY

Rex MaqdaIena xNumber1x CiociaSamHash Kombatant Psyche30 Adi Tequila Interwencja LuznyGosc mus10 Wiertlo92 Radomatu11 thomas893 wodzu2377 Poeta Hydeparku wojtecky Casanova Gutek909 Goniec
...Ignorance is bliss...
Evr
Evr
  5 marca 2013

Interwencja ZMIENIŁEM LOBING REX JAK CO ZEBY NIE BYLO ;]
Sobota
15:30 Schalke-Dortmund 2-1 JOKER
16:00 Lechia Gdańsk-Korona Kielce 1-1
16:00 QPR-Sunderland 0-2
16:00 Reading-Aston Villa 1-1
16:00 St. Johnstone-Kilmarnock 0-0
18:00 Trabzonspor-Besiktas 0-0
19:45 Heracles-Nijmegen 0-0
20:00 Evian TG-Sochaux 0-2
20:00 Lierse-Kortrijk 1-2
20:45 Udinese-AS Roma 1-3

Niedziela

10:30 Sp. Moscow-Terek 1-1
12:00 Ath. Bilbao-Valencia 1-2
12:30 Atalanta-Pescara 2-0
14:00 Nice-Montpellier 1-1
14:30 Gotse Delchev-Botev Vratsa 0-2
14:30 Pogoń Szczecin-Piast Gliwice
15:30 Hannover-Frankfurt 2-2
16:00 Innsbruck-Salzburg 0-2
17:30 Stuttgart-Hamburger 3-2
21:00 Atl. Madrid-Real Sociedad 3-0
Rezerwowe
Sobota - 16:30 Karpaty-Ch. Odessa 0-0
Niedziela - 17:00Otelul-Pandurii1-1

wojtecky
wojtecky
  5 marca 2013

Sobota
15:30 Schalke-Dortmund 1:2
16:00 Lechia Gdańsk-Korona Kielce 2:0
16:00 QPR-Sunderland 2:1
16:00 Reading-Aston Villa 1:0
16:00 St. Johnstone-Kilmarnock 2:1
18:00 Trabzonspor-Besiktas 2:1
19:45 Heracles-Nijmegen 1:0
20:00 Evian TG-Sochaux 1:2
20:00 Lierse-Kortrijk 2:1
20:45 Udinese-AS Roma 1:2

Niedziela

10:30 Sp. Moscow-Terek 2:1
12:00 Ath. Bilbao-Valencia 1:2
12:30 Atalanta-Pescara 2:0
14:00 Nice-Montpellier 2:1
14:30 Gotse Delchev-Botev Vratsa 1:0
14:30 Pogoń Szczecin-Piast Gliwice 1:0
15:30 Hannover-Frankfurt 2:1
16:00 Innsbruck-Salzburg 1:2
17:30 Stuttgart-Hamburger 1:0
21:00 Atl. Madrid-Real Sociedad 3:0 joker
Rezerwowe
Sobota - 16:30 Karpaty-Ch. Odessa 2:1
Niedziela - 17:00Otelul-Pandurii 2:0

PoetaHydeparku
PoetaHydeparku
  6 marca 2013

Sobota
15:30 Schalke-Dortmund 1:2
16:00 Lechia Gdańsk-Korona Kielce 1:1
16:00 QPR-Sunderland 2:1
16:00 Reading-Aston Villa 1:2
16:00 St. Johnstone-Kilmarnock 3:1
18:00 Trabzonspor-Besiktas 2:1
19:45 Heracles-Nijmegen 1:1
20:00 Evian TG-Sochaux 1:2
20:00 Lierse-Kortrijk 2:1
20:45 Udinese-AS Roma 1:2

Niedziela

10:30 Sp. Moscow-Terek 3:1
12:00 Ath. Bilbao-Valencia 1:2
12:30 Atalanta-Pescara 2:0
14:00 Nice-Montpellier 1:2
14:30 Gotse Delchev-Botev Vratsa 1:0
14:30 Pogoń Szczecin-Piast Gliwice 1:1
15:30 Hannover-Frankfurt 2:1
16:00 Innsbruck-Salzburg 1:2
17:30 Stuttgart-Hamburger 1:1
21:00 Atl. Madrid-Real Sociedad 2:0 joker
Rezerwowe
Sobota - 16:30 Karpaty-Ch. Odessa 2:1
Niedziela - 17:00Otelul-Pandurii 2:0

LuznyGosc
LuznyGosc
  6 marca 2013

Kuwa! Ze ja zapomnialem o tym typerze! Teraz sie obudzilem dopiero. Czemu mi nikt dupy nie trul, ze mam oddawac typy? :(

LuznyGosc
LuznyGosc
  6 marca 2013

Moge jeszcze grac? Jestem na liscie, jak widze. Poza tym jestem w plecy 3 kolejki, wiec nie bojcie sie. :ziober2:

adi783
Posty: 987 (po ~124 znaków)
Reputacja: -30 | BluzgometrTM: 144
adi783
  6 marca 2013

Sobota
15:30 Schalke-Dortmund 1:2
16:00 Lechia Gdańsk-Korona Kielce 1:0
16:00 QPR-Sunderland 1:1
16:00 Reading-Aston Villa 0:1
16:00 St. Johnstone-Kilmarnock 2:1
18:00 Trabzonspor-Besiktas 0:2
19:45 Heracles-Nijmegen 0:1
20:00 Evian TG-Sochaux 2:1
20:00 Lierse-Kortrijk 0:0
20:45 Udinese-AS Roma 2:1

Niedziela

10:30 Sp. Moscow-Terek 1:0
12:00 Ath. Bilbao-Valencia 2:2
12:30 Atalanta-Pescara 2:0
14:00 Nice-Montpellier 1:1
14:30 Gotse Delchev-Botev Vratsa 0:2
14:30 Pogoń Szczecin-Piast Gliwice 1:1 JOKER
15:30 Hannover-Frankfurt 2:1
16:00 Innsbruck-Salzburg 0:3
17:30 Stuttgart-Hamburger 0:2
21:00 Atl. Madrid-Real Sociedad 1:2
Rezerwowe
Sobota - 16:30 Karpaty-Ch. Odessa 1:0
Niedziela - 17:00Otelul-Pandurii 2:1

:mrgreen:
TeQuilaax3
TeQuilaax3
  6 marca 2013

Sobota
15:30 Schalke-Dortmund 1:2
16:00 Lechia Gdańsk-Korona Kielce 2:0
16:00 QPR-Sunderland 0:0
16:00 Reading-Aston Villa 1:0
16:00 St. Johnstone-Kilmarnock 1:1
18:00 Trabzonspor-Besiktas 0:2
19:45 Heracles-Nijmegen 0:1
20:00 Evian TG-Sochaux 1:1
20:00 Lierse-Kortrijk 1:2
20:45 Udinese-AS Roma 2:0

Niedziela

10:30 Sp. Moscow-Terek 1:0JOKER
12:00 Ath. Bilbao-Valencia 1:1
12:30 Atalanta-Pescara 2:0
14:00 Nice-Montpellier 1:2
14:30 Gotse Delchev-Botev Vratsa 0:1
14:30 Pogoń Szczecin-Piast Gliwice 1:2
15:30 Hannover-Frankfurt 1:1
16:00 Innsbruck-Salzburg 2:3
17:30 Stuttgart-Hamburger 1:2
21:00 Atl. Madrid-Real Sociedad 1:2
Rezerwowe
Sobota - 16:30 Karpaty-Ch. Odessa 1:0
Niedziela - 17:00Otelul-Pandurii 1:0

SzaryChIopaczek
wpis jest ukryty
mus10
Posty: 9482 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
mus10
  8 marca 2013

Sobota
15:30 Schalke- Dortmund 0-1
16:00 Lechia Gdańsk- Korona Kielce 1-1
16:00 QPR- Sunderland 2-2
16:00 Reading- Aston Villa 2-1
16:00 St. Johnstone- Kilmarnock 1-0
18:00 Trabzonspor- Besiktas 1-2
19:45 Heracles- Nijmegen 1-1
20:00 Evian TG- Sochaux 0-0
20:00 Lierse- Kortrijk 0-2
20:45 Udinese- AS Roma 1-1

Niedziela

10:30 Sp. Moscow- Terek 2-0
12:00 Ath. Bilbao- Valencia 0-1
12:30 Atalanta- Pescara 0-0
14:00 Nice- Montpellier 2-2
14:30 Gotse Delchev- Botev Vratsa 2-0
14:30 Pogoń Szczecin- Piast Gliwice 1-2
15:30 Hannover- Frankfurt 2-1
16:00 Innsbruck- Salzburg 1-1
17:30 Stuttgart- Hamburger 2-3
21:00 Atl. Madrid- Real Sociedad 3-1 JOKER
Rezerwowe
Sobota - 16:30 Karpaty- Ch. Odessa 1-0
Niedziela - 17:00 Otelul- Pandurii 1-0

Wszystko co dostałem od życia to piłka nożna ...

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 marca 2013

15:30 Schalke-Dortmund 2:3
16:00 Lechia Gdańsk-Korona Kielce 1:1
16:00 QPR-Sunderland 2:1
16:00 Reading-Aston Villa 2:1
16:00 St. Johnstone-Kilmarnock 2:0
18:00 Trabzonspor-Besiktas 1:2
19:45 Heracles-Nijmegen 1:2
20:00 Evian TG-Sochaux 2:1
20:00 Lierse-Kortrijk 1:0
20:45 Udinese-AS Roma 2:1

Niedziela

10:30 Sp. Moscow-Terek 2:0
12:00 Ath. Bilbao-Valencia 1:2
12:30 Atalanta-Pescara 2:0 Joker
14:00 Nice-Montpellier 1:1
14:30 Gotse Delchev-Botev Vratsa 1:0
14:30 Pogoń Szczecin-Piast Gliwice 2:1
15:30 Hannover-Frankfurt 2:0
16:00 Innsbruck-Salzburg 1:2
17:30 Stuttgart-Hamburger 2:2
21:00 Atl. Madrid-Real Sociedad 2:0

Rezerwowe

Sobota - 16:30 Karpaty-Ch. Odessa 2:0
Niedziela - 17:00Otelul-Pandurii 1:1

...Ignorance is bliss...
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  8 marca 2013

Sobota

15:30 Schalke- Dortmund 0:2

16:00 Lechia Gdańsk- Korona Kielce 1:0

16:00 QPR- Sunderland 2:0

16:00 Reading- Aston Villa 2:1

16:00 St. Johnstone- Kilmarnock 1:0

18:00 Trabzonspor- Besiktas 1:2

19:45 Heracles- Nijmegen 0:1

20:00 Evian TG- Sochaux 1:0

20:00 Lierse- Kortrijk 1:1

20:45 Udinese- AS Roma 2:0 JOKER
Niedziela

10:30 Sp. Moscow- Terek 2:0

12:00 Ath. Bilbao- Valencia 1:0

12:30 Atalanta- Pescara 1:0

14:00 Nice- Montpellier 1:2

14:30 Gotse Delchev- Botev Vratsa 0:0
14:30 Pogoń Szczecin- Piast Gliwice 0:1

15:30 Hannover- Frankfurt 2:1

16:00 Innsbruck- Salzburg 1:2

17:30 Stuttgart- Hamburger 1:2

21:00 Atl. Madrid- Real Sociedad 1:0

Rezerwowe

Sobota - 16:30 Karpaty- Ch. Odessa 1:0

Niedziela - 17:00 Otelul- Pandurii 1:0

:ziober2:
Goniec
Goniec
  8 marca 2013

Sobota
15:30 Schalke-Dortmund 1-2
16:00 Lechia Gdańsk-Korona Kielce 1-1
16:00 QPR-Sunderland 1-1
16:00 Reading-Aston Villa 1-1
16:00 St. Johnstone-Kilmarnock 1-0
18:00 Trabzonspor-Besiktas 0-1
19:45 Heracles-Nijmegen 0-1
20:00 Evian TG-Sochaux 1-1
20:00 Lierse-Kortrijk 1-0
20:45 Udinese-AS Roma 1-2

Niedziela

10:30 Sp. Moscow-Terek 1-0
12:00 Ath. Bilbao-Valencia 1-2
12:30 Atalanta-Pescara 1-0
14:00 Nice-Montpellier 1-1
14:30 Gotse Delchev-Botev Vratsa 1-0
14:30 Pogoń Szczecin-Piast Gliwice 1-1
15:30 Hannover-Frankfurt 2-1
16:00 Innsbruck-Salzburg 0-1
17:30 Stuttgart-Hamburger 1-2
21:00 Atl. Madrid-Real Sociedad 2-0 joker
Rezerwowe
Sobota - 16:30 Karpaty-Ch. Odessa 1-0
Niedziela - 17:00Otelul-Pandurii 1-0

Kombatant
Posty: 16454 (po ~118 znaków)
Reputacja: -93 | BluzgometrTM: 5
Kombatant
  8 marca 2013

Sobota
15:30 Schalke- Dortmund 1:2
16:00 Lechia Gdańsk- Korona Kielce 2:1
16:00 QPR- Sunderland 2:1
16:00 Reading- Aston Villa 1:1
16:00 St. Johnstone- Kilmarnock 2:1
18:00 Trabzonspor- Besiktas 1:1
19:45 Heracles- Nijmegen 1:1
20:00 Evian TG- Sochaux 1:2
20:00 Lierse- Kortrijk 2:1
20:45 Udinese- AS Roma 1:2
Niedziela
10:30 Sp. Moscow- Terek 2:1
12:00 Ath. Bilbao- Valencia 1:1
12:30 Atalanta- Pescara 2:1
14:00 Nice- Montpellier 2:1
14:30 Gotse Delchev- Botev Vratsa 2:1
14:30 Pogoń Szczecin- Piast Gliwice 1:0
15:30 Hannover- Frankfurt 2:1
16:00 Innsbruck- Salzburg 1:1
17:30 Stuttgart- Hamburger 2:1
21:00 Atl. Madrid- Real Sociedad 2:0 [JOKER]

RezerwoweSobota - 16:30 Karpaty- Ch. Odessa 2:1
Niedziela - 17:00 Otelul- Pandurii 2:1

"Zaczyna się niewinnie... uprawiasz z kobietą sex, ale od tego można łatwo przejść do całowania i ani się obejrzysz, a będziesz musiał z nią rozmawiać "

CASANOVAzUCIECHOWA
CASANOVAzUCIECHOWA
  8 marca 2013

Sobota
15:30 Schalke-Dortmund 1:2
16:00 Lechia Gdańsk-Korona Kielce 1:1
16:00 QPR-Sunderland 1:1
16:00 Reading-Aston Villa 1:0
16:00 St. Johnstone-Kilmarnock 2:1
18:00 Trabzonspor-Besiktas 2:2
19:45 Heracles-Nijmegen 2:1
20:00 Evian TG-Sochaux 1:1
20:00 Lierse-Kortrijk 0:1
20:45 Udinese-AS Roma 2:1

Niedziela

10:30 Sp. Moscow-Terek 2:1
12:00 Ath. Bilbao-Valencia 1:2
12:30 Atalanta-Pescara 1:0
14:00 Nice-Montpellier 2:1
14:30 Gotse Delchev-Botev Vratsa 1:1
14:30 Pogoń Szczecin-Piast Gliwice 1:0
15:30 Hannover-Frankfurt 2:1
16:00 Innsbruck-Salzburg 0:2
17:30 Stuttgart-Hamburger 2:1
21:00 Atl. Madrid-Real Sociedad 2:0 Joker
Rezerwowe
Sobota - 16:30 Karpaty-Ch. Odessa 2:1
Niedziela - 17:00Otelul-Pandurii 0:1

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.