RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  25 lutego 2013 (pierwszy post)
Sobota

12:30 Mariupol-M. Zaporozhye
15:30 Bremen-Augsburg
16:00 Wisła Kraków-Podbeskidzie B-B
16:00 Swansea-Newcastle
16:00 Real Madrid-Barcelona
17:00 Reims-PSG
18:00 Ferreira-Setubal
18:45 Breda-Heerenveen
20:00 Bastia-Ajaccio
20:45 AC Milan-Lazio

Niedziela

15:00 Catania-Inter
15:30 Hoffenheim-Bayern
16:00 Lausanne-Grasshoppers
17:00 Tottenham-Arsenal
17:00 Górnik Zabrze-Jagiellonia Białystok
17:00 Marseille-Troyes
17:00 Hradec Kralove-Sigma Olomouc
17:00 Espanyol-Valladolid
17:00 AEK Larnaca-APOEL
18:00 Charleroi-Waregem

Rezerwowe
Sobota - 18:30 Austria Vienna -Innsbruck
Niedziela - 12:30Kayserispor -Mersin

TYPOWANIE TRWA DO
SOBOTY 2 MARZEC DO GODZ. 12.30


Typy oddajemy w tym temacie

Każde inne posty do czasu zakończenia oddawania typów karane moga być banem
JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!!
Joker - mecz punktowany podwójnie
TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY
Rex MaqdaIena xNumber1x CiociaSamHash Kombatant Psyche30 Adi Tequila Interwencja LuznyGosc ZonaModna smencik mus10 Wiertlo92 Radomatu11 thomas893 wodzu2377 Erinho Mar1916cin Poeta Hydeparku wojtecky Casanova Gutek909 Kovacs bialywgw1991 Goniec
...Ignorance is bliss...
wojtecky
wojtecky
  25 lutego 2013

Sobota

12:30 Mariupol-M. Zaporozhye 1:1
15:30 Bremen-Augsburg 2:0
16:00 Wisła Kraków-Podbeskidzie B-B 1:0
16:00 Swansea-Newcastle 2:1
16:00 Real Madrid-Barcelona 2:1
17:00 Reims-PSG 0:2
18:00 Ferreira-Setubal 2:0
18:45 Breda-Heerenveen 2:1
20:00 Bastia-Ajaccio 1:1
20:45 AC Milan-Lazio 2:1

Niedziela

15:00 Catania-Inter 1:2
15:30 Hoffenheim-Bayern 0:3
16:00 Lausanne-Grasshoppers 1:2
17:00 Tottenham-Arsenal 1:1
17:00 Górnik Zabrze-Jagiellonia Białystok 1:0
17:00 Marseille-Troyes 2:0 joker
17:00 Hradec Kralove-Sigma Olomouc 1:0
17:00 Espanyol-Valladolid 2:0
17:00 AEK Larnaca-APOEL 1:0
18:00 Charleroi-Waregem 2:0

Rezerwowe
Sobota - 18:30 Austria Vienna -Innsbruck 2:0
Niedziela - 12:30Kayserispor -Mersin 1:1

Interwencja
Interwencja
  25 lutego 2013

Sobota

12:30 Mariupol-M. Zaporozhye 1-0
15:30 Bremen-Augsburg 0-1
16:00 Wisła Kraków-Podbeski0dzie B-B 0-2
16:00 Swansea-Newcastle 0-1
16:00 Real Madrid-Barcelona o-o joker
17:00 Reims-PSG 0-0
18:00 Ferreira-Setubal 0-2
18:45 Breda-Heerenveen 2-1
20:00 Bastia-Ajaccio 0-0
20:45 AC Milan-Lazio 3-2

Niedziela

15:00 Catania-Inter 1-0
15:30 Hoffenheim-Bayern 0-3
16:00 Lausanne-Grasshoppers 0-0
17:00 Tottenham-Arsenal 1-1
17:00 Górnik Zabrze-Jagiellonia Białystok 0-0
17:00 Marseille-Troyes 1-0
17:00 Hradec Kralove-Sigma Olomouc
17:00 Espanyol-Valladolid 1-1
17:00 AEK Larnaca-APOEL 0-0
18:00 Charleroi-Waregem 1-1

Rezerwowe
Sobota - 18:30 Austria Vienna -Innsbruck 0-1
Niedziela - 12:30Kayserispor -Mersin0-0

PoetaHydeparku
PoetaHydeparku
  25 lutego 2013

12:30 Mariupol-M. Zaporozhye 1:1
15:30 Bremen-Augsburg 2:1
16:00 Wisła Kraków-Podbeskidzie B-B 1:1
16:00 Swansea-Newcastle 1:2
16:00 Real Madrid-Barcelona 1:1
17:00 Reims-PSG 0:3
18:00 Ferreira-Setubal 2:1
18:45 Breda-Heerenveen 1:1
20:00 Bastia-Ajaccio 1:2
20:45 AC Milan-Lazio 2:1

Niedziela

15:00 Catania-Inter 1:1
15:30 Hoffenheim-Bayern 0:2 joker
16:00 Lausanne-Grasshoppers 1:2
17:00 Tottenham-Arsenal 1:1
17:00 Górnik Zabrze-Jagiellonia Białystok 2:1
17:00 Marseille-Troyes 2:0
17:00 Hradec Kralove-Sigma Olomouc 0:0
17:00 Espanyol-Valladolid 1:0
17:00 AEK Larnaca-APOEL 0:1
18:00 Charleroi-Waregem 2:1

Rezerwowe
Sobota - 18:30 Austria Vienna -Innsbruck 2:0
Niedziela - 12:30Kayserispor -Mersin 1:1

marcineksowa
wpis jest ukryty
Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  26 lutego 2013

Sobota

12:30 Mariupol-M. Zaporozhye 2:0
15:30 Bremen-Augsburg 2:0
16:00 Wisła Kraków-Podbeskidzie B-B 2:0
16:00 Swansea-Newcastle 1:2
16:00 Real Madrid-Barcelona 2:2
17:00 Reims-PSG 1:3
18:00 Ferreira-Setubal 1:1
18:45 Breda-Heerenveen 3:1
20:00 Bastia-Ajaccio 0:0
20:45 AC Milan-Lazio 2:1

Niedziela

15:00 Catania-Inter 1:0
15:30 Hoffenheim-Bayern 0:3 Joker
16:00 Lausanne-Grasshoppers 0:2
17:00 Tottenham-Arsenal 2:1
17:00 Górnik Zabrze-Jagiellonia Białystok 1:0
17:00 Marseille-Troyes 2:1
17:00 Hradec Kralove-Sigma Olomouc 1:1
17:00 Espanyol-Valladolid 2:1
17:00 AEK Larnaca-APOEL 1:1
18:00 Charleroi-Waregem 1:1

Rezerwowe
Sobota - 18:30 Austria Vienna -Innsbruck 2:0
Niedziela - 12:30Kayserispor -Mersin 3:0

adi783
Posty: 987 (po ~124 znaków)
Reputacja: -30 | BluzgometrTM: 144
adi783
  27 lutego 2013

Sobota

12:30 Mariupol-M. Zaporozhye 2:0
15:30 Bremen-Augsburg 2:1
16:00 Wisła Kraków-Podbeskidzie B-B 1:0
16:00 Swansea-Newcastle 1:1
16:00 Real Madrid-Barcelona 2:1
17:00 Reims-PSG 1:2
18:00 Ferreira-Setubal 1:0
18:45 Breda-Heerenveen 0:1
20:00 Bastia-Ajaccio 1:1
20:45 AC Milan-Lazio 3:1

Niedziela

15:00 Catania-Inter 0:2
15:30 Hoffenheim-Bayern 0:3
16:00 Lausanne-Grasshoppers 1:2
17:00 Tottenham-Arsenal 1:1
17:00 Górnik Zabrze-Jagiellonia Białystok 1:2
17:00 Marseille-Troyes 2:0 JOKER
17:00 Hradec Kralove-Sigma Olomouc 1:1
17:00 Espanyol-Valladolid 0:1
17:00 AEK Larnaca-APOEL 0:0
18:00 Charleroi-Waregem 2:2

Rezerwowe
Sobota - 18:30 Austria Vienna -Innsbruck 2:1
Niedziela - 12:30Kayserispor -Mersin 2:0

:mrgreen:
TeQuilaax3
TeQuilaax3
  27 lutego 2013

Sobota
12:30 Mariupol-M. Zaporozhye 2:0
15:30 Bremen-Augsburg 1:2
16:00 Wisła Kraków-Podbeskidzie B-B 1:1
16:00 Swansea-Newcastle 0:2
16:00 Real Madrid-Barcelona 3:1
17:00 Reims-PSG 0:2
18:00 Ferreira-Setubal 2:1
18:45 Breda-Heerenveen 1:1
20:00 Bastia-Ajaccio 0:1
20:45 AC Milan-Lazio 2:1

Niedziela
15:00 Catania-Inter 0:1
15:30 Hoffenheim-Bayern 0:3 JOKER
16:00 Lausanne-Grasshoppers 1:0
17:00 Tottenham-Arsenal 1:2
17:00 Górnik Zabrze-Jagiellonia Białystok 2:2
17:00 Marseille-Troyes 2:0
17:00 Hradec Kralove-Sigma Olomouc 1:2
17:00 Espanyol-Valladolid 2:1
17:00 AEK Larnaca-APOEL 0:1
18:00 Charleroi-Waregem 0:3

Rezerwowe
Sobota - 18:30 Austria Vienna -Innsbruck 2:0
Niedziela - 12:30Kayserispor -Mersin 1:0

Kovacs
Kovacs
  28 lutego 2013

Sobota 12:30 Mariupol-M. Zaporozhye 2:1
15:30 Bremen-Augsburg 2:1
16:00 Wisła Kraków-Podbeskidzie B-B 1:0
16:00 Swansea-Newcastle 1:1
16:00 Real Madrid-Barcelona 1:1
17:00 Reims-PSG 1:3
18:00 Ferreira-Setubal 1:0
18:45 Breda-Heerenveen 0:1
20:00 Bastia-Ajaccio 1:1
20:45 AC Milan-Lazio 3:1
Niedziela
15:00 Catania-Inter 0:2
15:30 Hoffenheim-Bayern 0:2
16:00 Lausanne-Grasshoppers1 :1
17:00 Tottenham-Arsenal 1:2
17:00 Górnik Zabrze-Jagiellonia Białystok 2:1
17:00 Marseille-Troyes 2:0 JOKER
17:00 Hradec Kralove-Sigma Olomouc 1:1
17:00 Espanyol-Valladolid 0:1
17:00 AEK Larnaca-APOEL 0:1
18:00 Charleroi-Waregem 2:2 Rezerwowe
Sobota - 18:30 Austria Vienna -Innsbruck 2:1
Niedziela - 12:30Kayserispor -Mersin 2:0

Avatar użytkownika Dawidekxddd7Dawidekxddd7
Posty: 77 (po ~106 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 151
Dawidekxddd7
  28 lutego 2013

Sobota
12:30 Mariupol-M. Zaporozhye 1:0
15:30 Bremen-Augsburg 2:1
16:00 Wisła Kraków-Podbeskidzie B-B 1:0
16:00 Swansea-Newcastle 1:1
16:00 Real Madrid-Barcelona 2:1
17:00 Reims-PSG 0:2
18:00 Ferreira-Setubal 1:1
18:45 Breda-Heerenveen 1:1
20:00 Bastia-Ajaccio 2:1
20:45 AC Milan-Lazio 2:1

Niedziela
15:00 Catania-Inter 0:2
15:30 Hoffenheim-Bayern 0:2
16:00 Lausanne-Grasshoppers1 :1
17:00 Tottenham-Arsenal 1:2
17:00 Górnik Zabrze-Jagiellonia Białystok 2:2
17:00 Marseille-Troyes 2:0 JOKER
17:00 Hradec Kralove-Sigma Olomouc 1:1
17:00 Espanyol-Valladolid 0:1
17:00 AEK Larnaca-APOEL 0:1
18:00 Charleroi-Waregem 2:2

Rezerwowe Sobota
18:30 Austria Vienna -Innsbruck 2:0
Niedziela - 12:30Kayserispor -Mersin 2:1

Goniec
Goniec
  28 lutego 2013

Sobota

12:30 Mariupol-M. Zaporozhye 1-0
15:30 Bremen-Augsburg 2-1
16:00 Wisła Kraków-Podbeskidzie B-B 1-0
16:00 Swansea-Newcastle 1-1
16:00 Real Madrid-Barcelona 1-1
17:00 Reims-PSG 0-2
18:00 Ferreira-Setubal 2-1
18:45 Breda-Heerenveen 1-1
20:00 Bastia-Ajaccio 1-1
20:45 AC Milan-Lazio 2-1

Niedziela

15:00 Catania-Inter 1-2
15:30 Hoffenheim-Bayern 0-2 joker
16:00 Lausanne-Grasshoppers 1-1
17:00 Tottenham-Arsenal 1-1
17:00 Górnik Zabrze-Jagiellonia Białystok 1-0
17:00 Marseille-Troyes 2-0
17:00 Hradec Kralove-Sigma Olomouc 1-0
17:00 Espanyol-Valladolid 1-1
17:00 AEK Larnaca-APOEL 0-0
18:00 Charleroi-Waregem 0-2

Rezerwowe
Sobota - 18:30 Austria Vienna -Innsbruck 2-0
Niedziela - 12:30Kayserispor -Mersin 2-1

TYPOWANIE

thomas893
Posty: 10977 (po ~132 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  28 lutego 2013

Sobota

12:30 Mariupol-M. Zaporozhye 1:1
15:30 Bremen-Augsburg 2:1
16:00 Wisła Kraków-Podbeskidzie B-B 1:2
16:00 Swansea-Newcastle 1:2
16:00 Real Madrid-Barcelona 1:1
17:00 Reims-PSG 0:2
18:00 Ferreira-Setubal 2:1
18:45 Breda-Heerenveen 2:1
20:00 Bastia-Ajaccio 1:0
20:45 AC Milan-Lazio 3:1 JOKER

Niedziela

15:00 Catania-Inter 1:2
15:30 Hoffenheim-Bayern 0:3
16:00 Lausanne-Grasshoppers 2:1
17:00 Tottenham-Arsenal 2:1
17:00 Górnik Zabrze-Jagiellonia Białystok 2:0
17:00 Marseille-Troyes 2:0
17:00 Hradec Kralove-Sigma Olomouc 1:2
17:00 Espanyol-Valladolid 2:1
17:00 AEK Larnaca-APOEL 1:2
18:00 Charleroi-Waregem 1:1

Rezerwowe
Sobota - 18:30 Austria Vienna -Innsbruck 2:1
Niedziela - 12:30Kayserispor -Mersin 2:0

CiociaSamHash
CiociaSamHash
  28 lutego 2013

sobota

12:30 Mariupol-M. Zaporozhye 1;1
15;30 Bremen-Augsburg 2;1
16:00 Wisła Kraków-Podbeskidzie B-B 2;1
16:00 Swansea-Newcastle 1;2
16:00 Real Madrid-Barcelona 2;1 JOKER
17:00 Reims-PSG 1;3
18:00 Ferreira-Setubal 0;1
18:45 Breda-Heerenveen1;1
20:00 Bastia-Ajaccio 1;2
20:45 AC Milan-Lazio 3;0
Niedziela

15:00 Catania-Inter 1;1
15:30 Hoffenheim-Bayern 1;3
16:00 Lausanne-Grasshoppers 1;1
17:00 Tottenham-Arsenal 1;3
17:00 Górnik Zabrze-Jagiellonia Białystok 2;1
17:00 Marseille-Troyes 1;2
17:00 Hradec Kralove-Sigma Olomouc 1;0
17:00 Espanyol-Valladolid 2;1
17:00 AEK Larnaca-APOEL 1;1
18:00 Charleroi-Waregem 1;1
Rezerwowe
Sobota - 18:30 Austria Vienna -Innsbruck 1;1
Niedziela - 12:30 Kayserispor -Mersin 1;2

Kombatant
Posty: 16454 (po ~118 znaków)
Reputacja: -93 | BluzgometrTM: 5
Kombatant
  28 lutego 2013

Sobota
12:30 Mariupol- M. Zaporozhye 2:0
15:30 Bremen- Augsburg 2:1
16:00 Wisła Kraków- Podbeskidzie B-B 2:1
16:00 Swansea- Newcastle 2:1
16:00 Real Madrid- Barcelona 1:2
17:00 Reims- PSG 0:2 [JOKER]
18:00 Ferreira- Setubal 2:1
18:45 Breda- Heerenveen 2:1
20:00 Bastia- Ajaccio 1:1
20:45 AC Milan- Lazio 2:1

Niedziela
15:00 Catania- Inter 1:2
15:30 Hoffenheim- Bayern 0:2
16:00 Lausanne- Grasshoppers 1:2
17:00 Tottenham- Arsenal 2:2
17:00 Górnik Zabrze- Jagiellonia Białystok 2:1
17:00 Marseille- Troyes 2:1
17:00 Hradec Kralove- Sigma Olomouc 1:1
17:00 Espanyol- Valladolid 2:1
17:00 AEK Larnaca- APOEL 0:1
18:00 Charleroi- Waregem 1:2

Rezerwowe
Sobota - 18:30 Austria Vienna - Innsbruck 2:1
Niedziela - 12:30 Kayserispor - Mersin 2:1

"Zaczyna się niewinnie... uprawiasz z kobietą sex, ale od tego można łatwo przejść do całowania i ani się obejrzysz, a będziesz musiał z nią rozmawiać "

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  1 marca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Sobota

12:30 Mariupol- M. Zaporozhye 2:0
15:30 Bremen- Augsburg 2:1
16:00 Wisła Kraków- Podbeskidzie B-B 0:1
16:00 Swansea- Newcastle 2:0
16:00 Real Madrid- Barcelona 1:0
17:00 Reims- PSG 0:3
18:00 Ferreira- Setubal 2:1
18:45 Breda- Heerenveen 1:0
20:00 Bastia- Ajaccio 1:0
20:45 AC Milan- Lazio 3:1

Niedziela

15:00 Catania- Inter 0:2
15:30 Hoffenheim- Bayern 0:2 JOKER
16:00 Lausanne- Grasshoppers 1:1
17:00 Tottenham- Arsenal 2:1
17:00 Górnik Zabrze- Jagiellonia Białystok 1:0
17:00 Marseille- Troyes 2:0
17:00 Hradec Kralove- Sigma Olomouc 1:0
17:00 Espanyol- Valladolid 1:1
17:00 AEK Larnaca- APOEL 0;2
18:00 Charleroi- Waregem 0:1

Rezerwowe

Sobota - 18:30 Austria Vienna - Innsbruck 1:0

Niedziela - 12:30 Kayserispor - Mersin 1:0

Cholerny brak enterowania przy kopiuj-wklej :zonk:.

:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.