foliababelkowa
foliababelkowa
  5 lutego 2013 (pierwszy post)
Jak myślicie kto wygra turniej? W IMBC zobaczymy pojedynki między:
Siarka Jezioro Tarnobrzeg - PGE Turów Zgorzelec
Stelmet Zielona Góra - Asseco Prokom Gdynia
Anwil Włocławek - Trefl Sopot


Gospodarzem turnieju jest AZS Koszalin, więc od razu ma miejsce w półfinale.
Mecze o awans już jutro. Które ze spotkań będzie tym najciekawszym?

Który z zawodników zasłuży na miano MVP?


Walter Hodge vs. Jerel Blassingame?
Jakub Dłoniak vs. Damian Kulig?
Frank Turner vs. Krzysztof Szubarga?
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: k myślicie kto wygra turniej?

ja tam zawsze za Anwilem
Konto usunięte
Konto usunięte: Które ze spotkań będzie tym najciekawszym?

Stelmet Zielona Góra - Asseco Prokom Gdynia
chyba to
już ich ostatnio Stalmet pokonał
Konto usunięte
Konto usunięte: Siarka Jezioro Tarnobrzeg - PGE Turów Zgorzelec Stelmet Zielona Góra - Asseco Prokom Gdynia Anwil Włocławek - Trefl Sopot


awanse
Anwilu
Asseco
PGE
Konto usunięte
Konto usunięte: Który z zawodników zasłuży na miano MVP?

najbardziej wartościowy :F
...Ignorance is bliss...
foliababelkowa
foliababelkowa
  5 lutego 2013
RexMundi
RexMundi: już ich ostatnio Stalmet pokonał


W sumie nie tylko ostatnio. Stelmet - dawniej Zastal często rozkłada mistrzów na łopatki... Dodatkowo dochodzi przewaga własnej hali.

Z drugiej strony... w Asseco spore zmiany, Stelmet jest wymęczony EuroCupem... w zeszłym tygodniu ciężka przeprawa z Rosją, kontuzja Hosleya...

Z trzeciej strony... Blassingame to Hodge'owi może buty wycierać. :ziober2:

Wg mnie... jeśli Stelmet zagra naprawdę zespołowo - spokojnie łyknie mistrzów. Wszak... teraz jest liderem tabeli TBL - wciąż grając w pucharach europejskich.
RexMundi
RexMundi: ja tam zawsze za Anwilem


Anwil ma teraz u siebie sierotę Łapetę. Adaś potrafi wszystko zepsuć. :D

Dziwi mnie, że Włocławek się Adomajtisa pozbył...

RexMundi
RexMundi: najbardziej wartościowy :F


Czyli Walter Hodge, który ma najwyższy kontrakt w lidze? :D
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Anwil ma teraz u siebie sierotę Łapetę. Adaś potrafi wszystko zepsuć. :D Dziwi mnie, że Włocławek się Adomajtisa pozbył..

ja tam z Anwilu to znam - znałem tylko Griszczuka i Alana Gregova co potem przeszedł do Śląska
Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie nie tylko ostatnio. Stelmet - dawniej Zastal często rozkłada mistrzów na łopatki... Dodatkowo dochodzi przewaga własnej hali. Z drugiej strony... w Asseco spore zmiany, Stelmet jest wymęczony EuroCupem... w zeszłym tygodniu ciężka przeprawa z Rosją, kontuzja Hosleya... Z trzeciej strony... Blassingame to Hodge'owi może buty wycierać. Wg mnie... jeśli Stelmet zagra naprawdę zespołowo - spokojnie łyknie mistrzów. Wszak... teraz jest liderem tabeli TBL - wciąż grając w pucharach europejskich.


byle w końcu Asseco przestało dominować w lidze
...Ignorance is bliss...
foliababelkowa
foliababelkowa
  5 lutego 2013
RexMundi
RexMundi: byle w końcu Asseco przestało dominować w lidze


jest dosyć silna i wyrównana konkurencja między kilkoma klubami. Będzie kasa - będzie bardziej wyrównany poziom. Już teraz mozna spokojnie mówić o 4 klubach, które mają coś do powiedzenia. Dobrze, że włączamy się coraz bardziej w różnego rodzaju zagraniczne rozgrywki: euroliga, VTB, euro cup. Chłopaki uczą się nowych rzeczy, a później wykorzystują to na parkiecie. Jeśli śledzi się ich poczynania widać efekty starć z legendami europejskiego kosza - mimo, że "nasza" drużyna zostaje zmiażdżona - przyjmuje lekcję - w kolejnym meczu wykorzystuje już to, czego się nauczyła. Dzięki temu polska liga też staje się ciekawsza.
SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  5 lutego 2013

stawiam oczywiscie na moj turow

foliababelkowa
foliababelkowa
  6 lutego 2013

Blad. Oczywiscie nie mialam na mysli Blassingame'a tylko Lukasza Koszarka. Z rozpedu sie machnelam. :)

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 lutego 2013

co ten Anwil wyprawia :and:

...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.