gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  19 stycznia 2013 (pierwszy post)

witam, co polecacie typowo na spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha?
Piłka nożna, bieganie to raz,
a jakieś specjalne ćwuczenia?
Chcę robić jak kiedyś 8abs, ale nie wiem czy to da odpowiedni skutek bo rzeźba to raz, a spalanie tłuszczu to dwa... Chyba, że się mylę?
Co jeszcze przyspieszy spalanie tkanki?
Muszę się wziąć za siebie bo od kiedy nie trenuję piłki dostałem bęben jak dziad i to jeszcze piwsko dochodzi :D

marszczerano
marszczerano
  23 stycznia 2013

Brzuch cwiczymy/Spalamy tkanke tluszczowa w kuchni, nie chce w sumie pisac o diecie bo mysle, ze i tak bys temu nie podolal, dlatego "nie jedz byle gowna - staraj sie jesc zdrowo" i powinno byc ok.

Co do biegania...na mnie najlepiej dziala bieganie typu "szybciej-wolniej", tzn. 15-20minut na biezni przy czym 30sek sprint i 30 sek trucht czy marsz.

gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  24 stycznia 2013

no, o takie odpowiedzi mi chodziło :)
z tego co wiem to tłuszcza spala się podczas stałego wysiłku przy tętnie 160
dopiero po 30minutach ...

Sztajmex
Sztajmex
  24 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: no, o takie odpowiedzi mi chodziło :) z tego co wiem to tłuszcza spala się podczas stałego wysiłku przy tętnie 160 dopiero po 30minutach ...

Tak jak pisałem 60-70% HRmax. A te pół godziny to dlatego, że wcześniej spalisz ATP, fosfokreatynę, glikogen mięśniowy, a dopiero potem tłuszcz, oczywiście w dużym uproszczeniu.
marszczerano
marszczerano
  24 stycznia 2013

Odnosnie biegania....poczytaj o interwalach.
15minutowa porcja dobrych interwalow jest nie raz lepsza od 30-40min. stalego biegu.

marszczerano
marszczerano
  24 stycznia 2013

Tylko mowa tu o porzadnych interwalach, interwalach po ktorych nie masz sil zejsc z biezni, pot sie leje strumieniem i prsechodza Cie dreszcze...itp. itd.

Carmelovy
Carmelovy
  26 stycznia 2013

tylko aeroby i dieta. Abs i ćwiczenie brzucha nie spali tłuszczu.

DawidMalutkixD
DawidMalutkixD
  26 stycznia 2013

beba zacznijmy od tego że nie wiesz jaki on ma typ sylwetki. a to jest najważniejsze na sam początek. druga sprawa ile ważysz ile masz wzrostu?a po trzecie przy 100 kg dzienne spożycie białka może wynosić nawet 400g a nie 200g. 200g białka można jeść przy wadze 50 kg, Jeżeli chcesz robić rzeźbę musisz zrobić prostą rzecz. Na chłopski rozum musisz spożywać dużo białka i ograniczyć spożycie węglowodanów do minimum. Po drugie zacznij chodzić na siłownię i rób ćwiczenia na wszystkie partie mięśni a nie tylko na brzuch. Ponieważ gdy ćwiczysz całe ciało to temperatura twojego ciała wzrasta bardzo szybko i może dać ci duże rezultaty tylko przy dobrej diecie i dobrym treningu oraz odpoczynku . Pozdrawiam : )

TeQuilaax3
TeQuilaax3
  1 lutego 2013

Ja robiłam A6W i tłuszczyk też się spalał.

adi783
Posty: 987 (po ~124 znaków)
Reputacja: -30 | BluzgometrTM: 144
adi783
  1 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Co do biegania...na mnie najlepiej dziala bieganie typu "szybciej-wolniej", tzn. 15-20minut na biezni przy czym 30sek sprint i 30 sek trucht czy marsz.


Czyli interwały. Z tym, że po tych 15-20 minutach powinieneś robić trochę dłuższe przerwy. I to jest bardziej na kondycję i wytrzymałość niż na spalanie tłuszczu. Tłuszcz zaczynasz spalać po około 30 minutach od rozpoczęcia treningu.
:mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.