ooxxMagdaooxx
Posty: 141 (po ~136 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
ooxxMagdaooxx
  20 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Już dziś rozpoczął się w Hali Arena w łodzi VII Memoriał Huberta Wagnera.
W turnieju bierze udział 6 zespołów : Reprezentacje Chin, Hiszpanii, Włoch, Srrbii, Polski A i Polski B.
W pierwszym meczu Polska A pokonała mistrzów Europy Hiszpanów 3:1
Jeszcze dziś mecz Serbia - Włochy.!

W sporcie nie ma cudów, jest tylko ciężka praca

FackMiMi
Posty: 372 (po ~76 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
FackMiMi
  22 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzilo mi o to ze dla Wiki sukcesem bedzie jezeli znajdzie sie w kadrze na ME.Raczej faworytem u Castellaniego nie jest .Jedyna niewiadoma w wyjsciowym zestawieniu jest pozycja atakujacego. Pisalem wczesniej ze bedzie gral Jarosz ale chyba bede musial zweryfikowac ta wypowiedz.W meczu z Hiszpania bylo widac ze Gruszka lapie "forme" wiec pewnie on bedzie gral atakujacego

rozumie, choc mam tu łatke Niekumatej :jezyk2:
No tak nie ma wlazlego, to robi sie problem
i nie mam pojecia co wymysli Castelanii, choc duzego wyboru nie ma
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym odnotować powrót na fotkę niekumatej Julki FackMimi i wyrazić gorącą nadzieję, że wróci na forum, bo z nią dyskusje zawsze wydawały mi się ciekawsze :)

WRÓCIŁAM :crylol:
koraspl
koraspl
  22 sierpnia 2009
FackMiMi
FackMiMi: rozumie, choc mam tu łatke Niekumatej

Heh ciekawe z jakiego powodu masz taka latke :kv3:

FackMiMi
FackMiMi: No tak nie ma wlazlego, to robi sie problem i nie mam pojecia co wymysli Castelanii, choc duzego wyboru nie ma

Gdyby Winarski byl zdrowy to dalbym Kurka na atak a Winarski gralby w miejsce Kurka aka rzeznik:D na przyjeciu rzecz jasna.
Ciekawe co zdzialamy na tych mistrzostwach tym skladem...
FackMiMi
Posty: 372 (po ~76 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
FackMiMi
  22 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Heh ciekawe z jakiego powodu masz taka latke

zapytaj Wojciecha :jezyk2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby Winarski byl zdrowy to dalbym Kurka na atak a Winarski gralby w miejsce Kurka

i to byloby rozwiazanie, no ale...jak sie nie ma co lubi to sie gra czym sie ma :ninja: [color=white]ale inteligentnie wymysliłam
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym odnotować powrót na fotkę niekumatej Julki FackMimi i wyrazić gorącą nadzieję, że wróci na forum, bo z nią dyskusje zawsze wydawały mi się ciekawsze :)

WRÓCIŁAM :crylol:
kuba92762
kuba92762
  23 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Heh na szczęście oglądałem:P Właśnie ta końcówka sezonu była w jego wykonaniu dobra i dlatego chciałbym go widzieć w kadrze

Wydaje mi sie, ze to bylo kilka przypadkowych juz meczy.Z reszta co za roznica, i tak bedzie teraz lawe grzal a Kurek w pierwszym bedzie.

FackMiMi
FackMiMi: nie lubie go i nie zmieni sie to nawet gdyby zdobywal dla nas 75 pkt w meczu

Nie patrze na to czy go lubisz czy nie tylko na to jak gra.

FackMiMi
FackMiMi: wiesz zerwanie achullesa w 99% to nie jest tak hop siup wyleczyc, duzo wysiłku że by normalnie chodzić, póżniej biegac o skakaniu nie wspomne, wiec wydaje mi sie ze jesli juz wroci na koncówke przyszlego sezonu, tylko po co i oczywiscie nie jest powiedziane, że wroci odrazu do najlepszej formy. Nikogo za zaslugi do reprezentacji powolywac sie nie powinno, nawet jesli to miałbybyc Świder

Czy Swider przypadkiem nie mial juz powazniejszych kontuzji i wracal? Teraz tez mysle, ze tak bedzie, wroci do gry we Wloszech i forma szybciej przyjdzie.
MaQ7
MaQ7
  23 sierpnia 2009

Polska B - Hiszpania 3-0
hahaha no no Gratulacje dla Polski ; )

Gutek909
Gutek909
  23 sierpnia 2009

No to dziś finał :] obejrzę sobie meczyk :P

krzychu7818
krzychu7818
  23 sierpnia 2009

wygrana 3-1 w finale , nie szło tak w Pekinie zagrać z Włochami :ninja:

FackMiMi
Posty: 372 (po ~76 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
FackMiMi
  23 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mial juz powazniejszych kontuzji

ty chyba nie zdajesz sobie sprawy co znaczy w 99% zerwac achillesa

Konto usunięte
Konto usunięte: Polska B - Hiszpania 3-0

:brawo:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie szło tak w Pekinie zagrać z Włochami

nie ma co sie teraz zastanwiac
wazne ze wygralismy, a tearaz czekac na ME
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym odnotować powrót na fotkę niekumatej Julki FackMimi i wyrazić gorącą nadzieję, że wróci na forum, bo z nią dyskusje zawsze wydawały mi się ciekawsze :)

WRÓCIŁAM :crylol:
Gutek909
Gutek909
  23 sierpnia 2009
FackMiMi
FackMiMi: a tearaz czekac na ME

poza 3 setem gra bardzo dobra w naszym wykonaniu :] 4 niestety nie widziałem :and:
na ME będzie medal :]
nie chcę zapeszać, ale Bartek Kurek może być gwiazdą tych mistrzostw :ninja:
FackMiMi
Posty: 372 (po ~76 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
FackMiMi
  23 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bartek Kurek może być gwiazdą tych mistrzostw

i tak bedzie :mrgreen: amen
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym odnotować powrót na fotkę niekumatej Julki FackMimi i wyrazić gorącą nadzieję, że wróci na forum, bo z nią dyskusje zawsze wydawały mi się ciekawsze :)

WRÓCIŁAM :crylol:
kuba92762
kuba92762
  23 sierpnia 2009
FackMiMi
FackMiMi: ty chyba nie zdajesz sobie sprawy co znaczy w 99% zerwac achillesa

Wiem bardzo dobrze. sa rokowania, ze w polowie sezonu moze nawet wrocic do gry w lidze i jesli tak by bylo to nie gadaj, ze do konca wrzesnia na mistrzostwa nie da rady wrocic do formy bo chyba sama w to nie wierzysz.
MaQ7
MaQ7
  23 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wygrana 3-1 w finale

wkurza mnie to juz przeciez mozna 3-0 po co oni taka zawieche potem lapia? ; /
Gutek909
Gutek909
  23 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: po co oni taka zawieche potem lapia? ;

zauważ, że tym składem gramy dopiero pierwszy sezon, niecały w dodatku :] Włosi to nie ogórki :] Przegranie seta z Włochami ujmy nie przynosi :)

FackMiMi
FackMiMi: i tak bedzie

po prostu jestem zachwycony jego grą, przy Castellanim chłopak zrobił takie postępy, że to jest masakra, zobaczymy na Euro... Trzeba zlać Niemców, żeby Lozano nie mógł triumfować :D
FackMiMi
Posty: 372 (po ~76 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
FackMiMi
  23 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie gadaj, ze do konca wrzesnia na mistrzostwa nie da rady wrocic do formy bo chyba sama w to nie wierzysz.

wyrazilam tylko swoje skromne zdanie, a ze nie znam sie na volleyu no coz...
wierze w to, że nie zagra na MŚ:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: , żeby Lozano nie mógł triumfować :D

oj trzeba bedzie, hmm ciekawa jestem jaka taktyke wymysli :P
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym odnotować powrót na fotkę niekumatej Julki FackMimi i wyrazić gorącą nadzieję, że wróci na forum, bo z nią dyskusje zawsze wydawały mi się ciekawsze :)

WRÓCIŁAM :crylol:
kuba92762
kuba92762
  23 sierpnia 2009
FackMiMi
FackMiMi: wyrazilam tylko swoje skromne zdanie, a ze nie znam sie na volleyu no coz...

Sugerujesz mi, ze ja sie nie znam?:and:
Zreszta jak Kurek w takim tempie bedzie sie rozwijal to i z Winiarskim stworza mega duet.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.