ooxxMagdaooxx
Posty: 141 (po ~136 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
ooxxMagdaooxx
  20 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Już dziś rozpoczął się w Hali Arena w łodzi VII Memoriał Huberta Wagnera.
W turnieju bierze udział 6 zespołów : Reprezentacje Chin, Hiszpanii, Włoch, Srrbii, Polski A i Polski B.
W pierwszym meczu Polska A pokonała mistrzów Europy Hiszpanów 3:1
Jeszcze dziś mecz Serbia - Włochy.!

W sporcie nie ma cudów, jest tylko ciężka praca

MaQ7
MaQ7
  21 sierpnia 2009
FackMiMi
FackMiMi: Polska b ogrywa dzis Italie do 0

haha
B kadra na pewno stawi im duzy opor :P
FackMiMi
Posty: 372 (po ~76 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
FackMiMi
  21 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: B kadra na pewno stawi im duzy opor :P

Ty pesymisto:smutny:
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym odnotować powrót na fotkę niekumatej Julki FackMimi i wyrazić gorącą nadzieję, że wróci na forum, bo z nią dyskusje zawsze wydawały mi się ciekawsze :)

WRÓCIŁAM :crylol:
kuba92762
kuba92762
  21 sierpnia 2009
FackMiMi
FackMiMi: no to chyba ze tak ja tam czekam az Winiar wróci

Na to kazdy czeka, Swiderski jak jeszcze resztki formy wyciagnie to moze calkiem sympatycznie tez zagrac.A o Wlazłym nie ma co wspominac, Jarosz mu moze buty wiazac.
FackMiMi
Posty: 372 (po ~76 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
FackMiMi
  22 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Swiderski jak jeszcze resztki formy wyciagnie

oj to nie bedzie predko, o ile w ogole to sie stanie:smutny: i hope:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: A o Wlazłym nie ma co wspominac,

dokładnie nie wspomniaj mi o nim:haft:
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym odnotować powrót na fotkę niekumatej Julki FackMimi i wyrazić gorącą nadzieję, że wróci na forum, bo z nią dyskusje zawsze wydawały mi się ciekawsze :)

WRÓCIŁAM :crylol:
kuba92762
kuba92762
  22 sierpnia 2009
FackMiMi
FackMiMi: oj to nie bedzie predko, o ile w ogole to sie stanie i hope

Mowi, ze juz sie dobrze czuje i ze rehabilitacja trwa.

FackMiMi
FackMiMi: dokładnie nie wspomniaj mi o nim

Ja wspomnialem o nim jako niezbednym punkcie druzyny, bo to akurat jest prawda w 100%...Nie mamy na dzis atakujacego tak skutecznego.
99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  22 sierpnia 2009

Szkoda że w kadrze nie mamy Dawida Murka :and: wiem ze swoje lata ma ale by nam się przydał na ME :D Co do turnieju to nic nie powiem bo nie oglądałem zadnego meczu ( wczasy nad morzem:mrgreen:) Dziś postaram się obejrzeć coś :D

kuba92762
kuba92762
  22 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda że w kadrze nie mamy Dawida Murka

Chyba PlusLigi nie ogladales:) poza koncowka sezonu koles byl najslabszym ogniwem PGE
99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  22 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba PlusLigi nie ogladales:) poza koncowka sezonu koles byl najslabszym ogniwem PGE


Heh na szczęście oglądałem:P Właśnie ta końcówka sezonu była w jego wykonaniu dobra i dlatego chciałbym go widzieć w kadrze :mrgreen:

Dziś Serbia pokonała gładko 3-0 z Polską B .
FackMiMi
Posty: 372 (po ~76 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
FackMiMi
  22 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mowi, ze juz sie dobrze czuje i ze rehabilitacja trwa.

wiesz zerwanie achullesa w 99% to nie jest tak hop siup wyleczyc, duzo wysiłku że by normalnie chodzić, póżniej biegac o skakaniu nie wspomne, wiec wydaje mi sie ze jesli juz wroci na koncówke przyszlego sezonu, tylko po co:woot: i oczywiscie nie jest powiedziane, że wroci odrazu do najlepszej formy. Nikogo za zaslugi do reprezentacji powolywac sie nie powinno, nawet jesli to miałbybyc Świder

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja wspomnialem o nim jako niezbednym punkcie druzyny, bo to akurat jest prawda w 100%...Nie mamy na dzis atakujacego tak skutecznego.

nie lubie go i nie zmieni sie to nawet gdyby zdobywal dla nas 75 pkt w meczu :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda że w kadrze nie mamy Dawida Murka wiem ze swoje lata ma ale by nam się przydał na ME

na dzien dzisiejszy mamy na przyjęciu Kurka i Bąka i ja jakos sie tym nie martwie. Przyjecie siedzi, w ataku tez nie jest źle. I wydaje mi sie, że lepiej żeby zagrał Bąkiewicz niż nie w pelni formy Wika, a o Murku juz nie wspomne, o powolaniu za staz pisałam wczesniej :and:
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym odnotować powrót na fotkę niekumatej Julki FackMimi i wyrazić gorącą nadzieję, że wróci na forum, bo z nią dyskusje zawsze wydawały mi się ciekawsze :)

WRÓCIŁAM :crylol:
ooxxMagdaooxx
Posty: 141 (po ~136 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
ooxxMagdaooxx
  22 sierpnia 2009

Czyli jutro w finale zagra Polska A i Włochy mecz o 15.00
O 3 miejsce zagra Serbia i Chiny
A o 5 miejsce zagra Polska B i Hiszpania
coś słabo idzie Mistrzom Europy ;/ chyba nie obronią tytułu ;P

ktoś z was jedzie do łodzi obejrzeć mecze na żywo.??

W sporcie nie ma cudów, jest tylko ciężka praca

koraspl
koraspl
  22 sierpnia 2009
FackMiMi
FackMiMi: wydaje mi sie, że lepiej żeby zagrał Bąkiewicz niż nie w pelni formy Wika, a o Murku juz nie wspomne, o powolaniu za staz pisałam wczesniej

Dla Wiki bedzie dobrze jezeli znajdzie sie w kadrze na ME nie mowiac w ogole juz o pierwszej "6".Castellani trzyma sie rozwiazania jeden przyjmujacy z dobrym atakiem(Kurek) jeden przyjmujacy zabezpieczajacy przyjecie(Bakiewicz).Mysle ze rezerwowymi przyjmujacymi beda Bartman,Ruciak choc oczywiscie moge sie mylic.
FackMiMi
Posty: 372 (po ~76 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
FackMiMi
  22 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla Wiki bedzie dobrze jezeli znajdzie sie w kadrze na ME nie mowiac w ogole juz o pierwszej "6".Castellani trzyma sie rozwiazania jeden przyjmujacy z dobrym atakiem(Kurek) jeden przyjmujacy zabezpieczajacy przyjecie(Bakiewicz).Mysle ze rezerwowymi przyjmujacymi beda Bartman,Ruciak choc oczywiscie moge sie mylic

Czy ja wiem:and:
myslisz ze sprawiedliwym by bylo zabierac ze soba do Turcji słabiejj przygotowanego zawodnika, tylko dlatego, że kiedys sie pokazał. powinien powolac tych którzy są w formie i co najwazniejsze sa w pelni zdrowi, bo po co brac sobie problem na głowe? i robic szpital? Fakt Wika jest dobrym zawodnikiem ale w tym momencie na ME sie nie nadaje.

ooxxMagdaooxx
ooxxMagdaooxx: coś słabo idzie Mistrzom Europy ;/ chyba nie obronią tytułu ;P

Oczywiscie że nie
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym odnotować powrót na fotkę niekumatej Julki FackMimi i wyrazić gorącą nadzieję, że wróci na forum, bo z nią dyskusje zawsze wydawały mi się ciekawsze :)

WRÓCIŁAM :crylol:
koraspl
koraspl
  22 sierpnia 2009
FackMiMi
FackMiMi: myslisz ze sprawiedliwym by bylo zabierac ze soba do Turcji słabiejj przygotowanego zawodnika, tylko dlatego, że kiedys sie pokazał.

Przeciez napisalem ze w moim odczuciu Wika prawdopodobnie nie znajdzie sie w kadrze.Rezorwowymi beda Ruciak,Bartman .Kurek i Bakiewicz maja pewne miejsce w "6" przy absencjach Winarskiego i Swiderskiego
FackMiMi
Posty: 372 (po ~76 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
FackMiMi
  22 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeciez napisalem ze w moim odczuciu Wika prawdopodobnie nie znajdzie sie w kadrze.Rezorwowymi beda Ruciak,Bartman .Kurek i Bakiewicz maja pewne miejsce w "6" przy absencjach Winarskiego i Swiderskiego

sorry ale nie widzialam tam "nie" wiec zinterpretowalam to inaczej, rozumie mała literowka :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Dla Wiki bedzie dobrze jezeli znajdzie sie w kadrze na ME
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym odnotować powrót na fotkę niekumatej Julki FackMimi i wyrazić gorącą nadzieję, że wróci na forum, bo z nią dyskusje zawsze wydawały mi się ciekawsze :)

WRÓCIŁAM :crylol:
koraspl
koraspl
  22 sierpnia 2009
FackMiMi
FackMiMi: sorry ale nie widzialam tam "nie" wiec zinterpretowalam to inaczej, rozumie mała literowka :)

Chodzilo mi o to ze dla Wiki sukcesem bedzie jezeli znajdzie sie w kadrze na ME.Raczej faworytem u Castellaniego nie jest .Jedyna niewiadoma w wyjsciowym zestawieniu jest pozycja atakujacego.
Pisalem wczesniej ze bedzie gral Jarosz ale chyba bede musial zweryfikowac ta wypowiedz.W meczu z Hiszpania bylo widac ze Gruszka lapie "forme" wiec pewnie on bedzie gral atakujacego
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.