ooxxMagdaooxx
Posty: 141 (po ~136 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
ooxxMagdaooxx
  20 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Już dziś rozpoczął się w Hali Arena w łodzi VII Memoriał Huberta Wagnera.
W turnieju bierze udział 6 zespołów : Reprezentacje Chin, Hiszpanii, Włoch, Srrbii, Polski A i Polski B.
W pierwszym meczu Polska A pokonała mistrzów Europy Hiszpanów 3:1
Jeszcze dziś mecz Serbia - Włochy.!

W sporcie nie ma cudów, jest tylko ciężka praca

MaQ7
MaQ7
  21 sierpnia 2009
FackMiMi
FackMiMi: W pisstu nie bede ogladac memorialu wysiadam w 3 secie, przełaczam sie na Eurosport

no co prawda 3 set to porazka na maxa ; )
oby wygrali chociaz w 4...
kuba92762
kuba92762
  21 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: oby wygrali chociaz w 4...

Po takiej serii juz nie powinni przegrac, chociaz nie wiem co bylo w 3 secie bo w trasie bylem.:)
MaQ7
MaQ7
  21 sierpnia 2009

ufff wygrali...
jak mozna sie tak meczyc przeciez to bylo do wygrania 3-0 ;/
niech wyeliminuja te bledy albo ich wyeliminuja na mistrzostwach -.-
w dzisiejszym meczu zdecydowanie najlepszy wg mnie byl Bartman .

FackMiMi
Posty: 372 (po ~76 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
FackMiMi
  21 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Po takiej serii juz nie powinni przegrac, chociaz nie wiem co bylo w 3 secie bo w trasie bylem.:)

nic nie straciłeś

Konto usunięte
Konto usunięte: niech wyeliminuja te bledy albo ich wyeliminuja na mistrzostwach -.-

niech pierwsza szostka przedewszystkim graja, ja rozumie ze to towarzysko, ale to masakra byla jakas

Konto usunięte
Konto usunięte: Bartman
nie lubie go moze uprzedona jestem, ale... burak
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym odnotować powrót na fotkę niekumatej Julki FackMimi i wyrazić gorącą nadzieję, że wróci na forum, bo z nią dyskusje zawsze wydawały mi się ciekawsze :)

WRÓCIŁAM :crylol:
MaQ7
MaQ7
  21 sierpnia 2009
FackMiMi
FackMiMi: niech pierwsza szostka przedewszystkim graja, ja rozumie ze to towarzysko, ale to masakra byla jakas

widocznie trener uwielbia sprawdzac wszystkich ; )
tez uwazam ze powinien grac pierwszy sklad.
nie wiem o kontuzje sie boi? ...
FackMiMi
Posty: 372 (po ~76 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
FackMiMi
  21 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tez uwazam ze powinien grac pierwszy sklad.

:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem o kontuzje sie boi? ...

nie no takiego pechc chyba nie bedzie, choc Kadzia jak zaczelismy przegrywac zaczely bolec plecy, ciekawe dlaczego:woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Bartman
przynajmnie fryz zmienil i nie wyglada jak źrebak ktory opuscil przed chwila lono kobyly
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym odnotować powrót na fotkę niekumatej Julki FackMimi i wyrazić gorącą nadzieję, że wróci na forum, bo z nią dyskusje zawsze wydawały mi się ciekawsze :)

WRÓCIŁAM :crylol:
kuba92762
kuba92762
  21 sierpnia 2009
FackMiMi
FackMiMi: nie lubie go moze uprzedona jestem, ale... burak

Psycha zryta troche, chociaz juz panowac zaczyna...w Czestochowie mial sie za gwiazde, a w kadrze nie pokozaczy to sie nie wychyla:)

FackMiMi
FackMiMi: niech pierwsza szostka przedewszystkim graja, ja rozumie ze to towarzysko, ale to masakra byla jakas

Zagumny,Gacek,Plinski,Mozdzonek,Kurek,(moze Wika jak dojdzie do formy) i na ataku nie mam zdania, obaj wedlug mnie slabi, chociaz stawialbym na starego gruszke.Tak bym widzial ten pierwszy sklad.
kuba92762
kuba92762
  21 sierpnia 2009
FackMiMi
FackMiMi: przynajmnie fryz zmienil i nie wyglada jak źrebak ktory opuscil przed chwila lono kobyly

Jarosz lepiej nie wygladal:P
FackMiMi
Posty: 372 (po ~76 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
FackMiMi
  21 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Psycha zryta troche, chociaz juz panowac zaczyna...w Czestochowie mial sie za gwiazde, a w kadrze nie pokozaczy to sie nie wychyla:)

gwiazda:crylol: cwaniak i tyle

Konto usunięte
Konto usunięte: moze Wika jak dojdzie do formy

nie ma szans na to absolutnie, nie da rady do ME
na przyjecie Kurek&Bąku

Konto usunięte
Konto usunięte: Jarosz lepiej nie wygladal:P
mi chodzilo, ze bartman jakies w śluzie włosy mial, a co do Jarosza nie wypowiadam sie na temat jego urody
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym odnotować powrót na fotkę niekumatej Julki FackMimi i wyrazić gorącą nadzieję, że wróci na forum, bo z nią dyskusje zawsze wydawały mi się ciekawsze :)

WRÓCIŁAM :crylol:
kuba92762
kuba92762
  21 sierpnia 2009
FackMiMi
FackMiMi: nie ma szans na to absolutnie, nie da rady do ME na przyjecie Kurek&Bąku

No wrocil po kontuzji.Na mistrzostwa bedzie gotowy i Bąku z lawy bedzie wchodzil na zmiane.ciekaw jestem czy Kurek sie nie wypali za szybko.

FackMiMi
FackMiMi: Jarosza nie wypowiadam sie na temat jego urody

tzw.paprykarz.O urodzie sie nie wypowiem, ale o grze to dla mnie tragiczny.
FackMiMi
Posty: 372 (po ~76 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
FackMiMi
  21 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No wrocil po kontuzji.Na mistrzostwa bedzie gotowy i Bąku z lawy bedzie wchodzil na zmiane.ciekaw jestem czy Kurek sie nie wypali za szybko.

nie da rady i nigdzie nie pojedzie
nie jest przygotowany i upa, zostaje w domu...
a o Kurka bym sie nie martwila do sobie chlopaczyna rade
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym odnotować powrót na fotkę niekumatej Julki FackMimi i wyrazić gorącą nadzieję, że wróci na forum, bo z nią dyskusje zawsze wydawały mi się ciekawsze :)

WRÓCIŁAM :crylol:
kuba92762
kuba92762
  21 sierpnia 2009
FackMiMi
FackMiMi: nie da rady i nigdzie nie pojedzie

Tfff..mialem na mysli mistrzostwa swiata oczywiscie.Nie przepadalem za nim jakos nigdy, ale na Igrzyskach z bardzo dobrej strony sie pokazal.
FackMiMi
Posty: 372 (po ~76 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
FackMiMi
  21 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tfff..mialem na mysli mistrzostwa swiata oczywiscie.

no to chyba ze tak
ja tam czekam az Winiar wróci :tak:
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym odnotować powrót na fotkę niekumatej Julki FackMimi i wyrazić gorącą nadzieję, że wróci na forum, bo z nią dyskusje zawsze wydawały mi się ciekawsze :)

WRÓCIŁAM :crylol:
MaQ7
MaQ7
  21 sierpnia 2009

a wiec final Polska - Włochy ? ^^
Polska A oczywiscie :P

FackMiMi
Posty: 372 (po ~76 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
FackMiMi
  21 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a wiec final Polska - Włochy ? ^^

:ssh: Polska b ogrywa dzis Italie do 0:lol:
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym odnotować powrót na fotkę niekumatej Julki FackMimi i wyrazić gorącą nadzieję, że wróci na forum, bo z nią dyskusje zawsze wydawały mi się ciekawsze :)

WRÓCIŁAM :crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.