NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 grudnia 2012 (pierwszy post)
Zestaw par i tabela po 14 serii gier :




--
26bd Jakie typujecie wyniki ?
26bd Czy dojdzie do zmian na podium ?
26bd Który klub największym rozczarowaniem tej rundy? / największa niespodzianka ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  9 grudnia 2012

Ślusarski :rock:.

:ziober2:
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  9 grudnia 2012

pieprzeni farciarze :ziew: zeby dostali oklep w pucharach od mistrza Macedonii.

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  9 grudnia 2012

Zielono tu od zazdrości :zabawa:.

:ziober2:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  9 grudnia 2012

Ahahahahahahaha :rock:.

:ziober2:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  9 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ślusorz królem strzelców tej rundy! Piękna parada Kotora. Kolejorz wiceliderem. Pozytywnie kończymy najdziwniejszą od lat rundę.


Ano :D.
:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 grudnia 2012

Nie spodziewałem się wygranej Lecha.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  9 grudnia 2012

Udany weekend :)
Wróciłem i zdążyłem obejrzeć Lecha.
Bereszyński mi zaimponował walecznością, dzisiaj MVP.
Bartosz Ślusarski najskuteczniejszym Polakiem w TME.:)
Vice-lider i tylko 4 punkty straty :)
Przyjdzie zima wyprzedaż przy Ł3, u nas nie ma kogo sprzedać a Klimczak obiecał $ na transfery :D
No i wisienka na torcie... Kibice Wisły szykują się bliskie wyjazdy w I lidze :)
Nieciecza, Stróże oraz Sandecja :D

WueRZet
WueRZet
  9 grudnia 2012

Probierz musi dziękować Bogu za Podbeskidzie, bo mógłby pochwalić się spuszczeniem dwóch zespołów w jednym sezonie :crylol:

pointNorth
pointNorth
  9 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wniosek? Nie ma drugiego, tak żałosnego u siebie, wicelidera pośród lig pozostających europejską czołówką. Jednocześnie jednak nie ma w tych czterech silnych ligach, tak kozackiego teamu wyjazdowego, jak nasz rodzimy Lech. Ok, my widzieliśmy te spotkania, wy również je widzieliście, pamiętacie te estetyczne zabójstwa, jakim były boje z Zagłębiem Lubin, czy innym Widzewem. Lechowi jednak nie można odebrać imponującej serii wyjazdowej.

weszlo jak zwykle swoje, wszyscy ujowi tylko Legia najlepsza jest , Legia mistrzem jest
już nigdy nie wejde na ten stronniczy frajerski portal
WueRZet
WueRZet
  9 grudnia 2012

Przecież w tym artykule nie ma słowa o Legii nawet :ninja:

pointNorth
pointNorth
  9 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież w tym artykule nie ma słowa o Legii nawet

tu nie chodzi oto, kiedy Legia przegrywa , weszlo krytykuje zespol ktory byl lepszy od Legii. / mala wzmianka , zero krytyki
+ strasznie mnie wkurza te ich jaranko kosecką i Urbanem
każdy team ekstraklasy krytykują ,tylko nie Legie
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  9 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: tu nie chodzi oto, kiedy Legia przegrywa , weszlo krytykuje zespol ktory byl lepszy od Legii. / mala wzmianka , zero krytyki + strasznie mnie wkurza te ich jaranko kosecką i Urbanem każdy team ekstraklasy krytykują ,tylko nie Legie

Toć nie tajemnica, że to kibice Legii

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Renifer
Renifer
  9 grudnia 2012

Weszło to tandem, Legijno-Wiślacki. Od kiedy Iwan wydał biografię nad którą oni pomagali bez przerwy piszą o Wiśle.
I jaranko, Kosecki-Wisła-Legia-Melikson-Urban i tak w kółko.
Zakładka "blog kibiców" czy jak się to zwie, od góry do dołu blog Wisły i frustrat który kibicuje kasie Cupiała "jakich czasów ja dożyłem, - Wisła przegrała mecz. Chyba kupię karnet na Cracovię" Typowy zakompleksiony kibic Wisły.
A Czemu za Legią? Wiadomo z Wawki są.

WueRZet
WueRZet
  9 grudnia 2012

Tyle tylko, że Stanowski ma prawo mieć za złe zwłaszcza trybunom warszawskim za pewne wydarzenie na parkingu sprzed lat.

A co do biografii Iwana - polecam raz jeszcze :D

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 grudnia 2012

No zaczęli strzelać w drugiej połowie, samobój i Polonia prowadzi 1:0

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.