NA PW
północ
południe
Liga Angielska
16:00 Arsenal - West Brom
16:00 Sunderland - Chelsea
16:00 Southampton - Reading
14:30 Manchester City - Manchester Utd
16:00 Everton - Tottenham
Liga Francuska
20:00 Sochaux - Lille
20:00 Rennes - Brest
20:00 Montpellier - Ajaccio
14:00 Reims - Bordeaux
21:00 St. Etienne - Lyon
Liga Hiszpańska
16:00 Real Sociedad - Getafe
18:00 Malaga - Granada
20:00 Valladolid - Real Madrid
19:00 Atl. Madrid - La Coruna
21:00 Betis - Barcelona
Liga Niemiecka
15:30 Augsburg - Bayern
15:30 Dortmund - Wolfsburg
15:30 Stuttgart - Schalke
18:30 Frankfurt - Bremen
17:30 Hannover - Leverkusen
Liga Włoska
20:45 AS Roma - Fiorentina
15:00 Siena - Catania
15:00 Palermo - Juventus
15:00 Torino - AC Milan
20:45 Inter - Napoli
Każdy zawodnik typuje tylko jedną ligę
- zdecydujcie między sobą kto jaką kapitan punktuje podwójnie
Niemamdloni
NuTiiiiii
MaqdaIena
wodzu2377
Enkido
LuznyGosc
Każdy typuję nazwisko zawodnika który strzeli bramkę
tylko jeden zawodnik z drużyny
( 7 nazwisk - Nazwisko oraz spotkanie )
Mar1916Cin
Wiertło92
Casanova
LeonGrande
RexMundi
13:30 APOEL - Anorthosis
16:00 Rapid Bucharest - Otelul
18:00 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
18:00 Sivasspor - Galatasaray
18:30 Sturm - Salzburg
12:30 CSKA Sofia - Lok. Sofia
13:00 Zenit Petersburg - Anzhi
16:30 PSV - Twente
17:00 Korona Kielce - Lech Poznań
18:30 Panathinaikos - Olympiakos
19:00 FC Copenhagen - Nordsjaelland
+
5 spotkań dowolnych
po jednym z każdej ligi
( z tych podanych wyżej - spotkania)
Renifer
LeonGrande
RexMundi
Wiertło92
Casanova
16:00 Southampton - Reading (wynik)
14:30 Manchester City - Manchester Utd (1x2 - po pierwszej połowie i koniec spotkania )
16:00 Everton - Tottenham ( większe posiadanie piłki )
20:00 Sochaux - Lille (wynik)
20:00 Rennes - Brest (1x2 do przerwy)
21:00 St. Etienne - Lyon ( wieksza liczba rzutów rożnych lub równe )
16:00 Real Sociedad - Getafe (1x2 - w drugiej połowie )
18:00 Malaga - Granada (wynik do przerwy)
21:00 Betis - Barcelona ( przedział bramkowy 0-1,2-3,4-5,5- )
15:30 Stuttgart - Schalke (1x2)
18:30 Frankfurt - Bremen (wynik)
17:30 Hannover - Leverkusen ( który zespół będzie miał więcej żółtych kartek)
20:45 AS Roma - Fiorentina (wynik)
15:00 Siena - Catania (1x2)
20:45 Inter - Napoli ( więcej celnych strzałów)
Faceci
kozakprzezneta695 Enkido kzyhu
kobiety
MaqdaIena, MuyBueno Ogarnijsiemisiu
13:00 Amkar-Samara
13:00 Kuban-Alania
13:00 Lok. Moscow-V. Novgorod
13:30 GKS Bełchatów-Piast Gliwice
15:45 Zagłębie Lubin-Wisła Kraków
18:00 Górnik Zabrze-Lechia Gdańsk
13:00 CSKA Moscow-M. Saransk
13:00 Terek-Din. Moscow
14:30 Podbeskidzie B-B-Widzew Łódź
17:00 Korona Kielce-Lech Poznań
Każdy typuje wszystkie mecze
bialywgw1991 - MuyBueno
( typujecie wszystkie mecze z konkursu Północ - Południe )
Typujecie spotkania z meczu Północ - Południe
Każdy tylko jedną ligę
Kapitan drużyn punktuje podwójnie
================================
Typowanie trwa do PIĄTKU do godz. 23.59
BARDZO PROSZĘ PRZY PODAWANIU TYPÓW NAPISAĆ W JAKIEJ KONKURENCJI