marta0859
marta0859
  27 listopada 2012 (pierwszy post)

WITAM,

Nordic walking - jaka jest tak naprawdę idea tego sportu? W lato i we wiosnę intensywnie jeżdżąc na rowerze spotykałam często gęsto starszych ludzi uprawiających tenże sport. Zastanawiało mnie zawsze, czym różni się zwykły marsz od marszu z dwoma kijkami w rękach. Owszem, rozumiem, że chodzi o jakieś tam konkretne ruchy mięśni towarzyszące uprawianiu tego "sportu", ale babcie najczęściej wykonują normalne ruchy jak przy spacerku, trzymając jedynie kijki w ręku i nieudolnie nimi machając.
To tak tytułem wstępu.

274c Nordic walking - czemu tak naprawdę służy ten sport? Uprawialiście kiedyś, a może macie zamiar zacząć w przyszłości?
274c Jak widzicie siebie na wczesną starość, w poetyckim metaforycznym lecie życia, po trzydziestce? Jak będzie wyglądać Wasze życie jeżeli chodzi o aktywność fizyczną? Też będziecie uprawiać nordic walking, czy raczej sport tylko biernie w TV? :D
274c Ulubiony sport - aktualnie?

P.s. to mój pierwszy temat, więc nie bijcie, bo zamknę się w sobie. d83dde14 Pozdrawiam.

Gutek909
Gutek909
  27 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak temat przekroczy 15 stron

obiecujesz ? :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: móc można, ale wiadomo, że trzydziestka to wiek przełomowy

nie wiem, mi jeszcze do tego daleko bardzo ;D
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 listopada 2012
marta
marta: propsuję, ja na starość będę jeździć rowerem tak intensywnie jak dziś!


Macie tam na gornym slasku jakies fajne sciezki rowerowe? czy ulica zasuwasz ?
kzyhu
kzyhu
  27 listopada 2012
LeonGrande
LeonGrande: W ziemnego nawet nie probuje : D


Nuti ponoć wymiata w ziemnego tenisa d83cdfbe

LeonGrande
LeonGrande: plus partie na zywo snookera


to bardziej w zwykłego bilarda bo chyba jeszcze niewiele u nas w kraju klubów snookerowych
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie śmieszy mnie głównie to, że one myślą, że te kijki im coś pomogą, już pomijając to, że komicznie wyglądają te babcie z kijkami :D


Babcie nie potrafią po prostu uprawiać tego sportu, owe kijki służą im jedynie podczas grzybobrania :ziober2:

--

Zauważ co cytujesz bo ja tam gdzieś omyłkowo się znalazłem.
Spadam spać :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nuti ponoć wymiata w ziemnego tenisa


Niech się Jerzyk boi :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

marta0859
marta0859
  27 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: obiecujesz ?


Tak!

Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem, mi jeszcze do tego daleko bardzo ;D


no mi też raczej, chociaż wiadomo, że czas szybko leci :/

LeonGrande
LeonGrande: Macie tam na gornym slasku jakies fajne sciezki rowerowe? czy ulica zasuwasz ?


Ulicą rzadko w sumie :) Mamy dużo fajnych ścieżek, Sosnowiec - Park zagłębiowski i sielecki, w Kato głównie Dolina Trzech Stawów, Ligota, Kostuchna, Tychy. Czyli te ścieżki leśne i wokól stawów. Takie są najlepsze.
kzyhu
kzyhu
  27 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem, mi jeszcze do tego daleko bardzo ;D


zleci ani się obejrzysz :)

LeonGrande
LeonGrande: Macie tam na gornym slasku jakies fajne sciezki rowerowe?


u mnie w Tychach i okolicy jest naprawdę sporo i może ciekawe wycieczki porobić d83ddc4d
marta0859
marta0859
  27 listopada 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Zauważ co cytujesz bo ja tam gdzieś omyłkowo się znalazłem. Spadam spać :D


może przypadkowo, zdarza się.
dobranoc zatem!
Gutek909
Gutek909
  27 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak!

15 stron to nie dużo ;D
Konto usunięte
Konto usunięte: no mi też raczej, chociaż wiadomo, że czas szybko leci :/

no tak, przecież moją imprezę 18stkową pamiętam jakby była wczoraj :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: zleci ani się obejrzysz :)

weź mnie nie stresuj ;D
marta0859
marta0859
  27 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 15 stron to nie dużo ;D

no to podwyższam do 30 :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: no tak, przecież moją imprezę 18stkową pamiętam jakby była wczoraj


Ja tak pamiętam nawet 11 urodziny :D Pamiętam, że moja polonistka w podstawówce składając mi życzenia wzruszona zaczęła się rozwodzić nad tym, jaki to piękny wiek d83dde30 Jakoś zapadło mi to w pamięć.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: to bardziej w zwykłego bilarda bo chyba jeszcze niewiele u nas w kraju klubów snookerowych


Tak, bilard to tez fajna gra, mniej bil do wbicia, wieksze bile wieksze łuzy :ziober2: sprawilbym sobie do domu stol taki

marta
marta: Czyli te ścieżki leśne i wokól stawów. Takie są najlepsze.

Jakie sa teraz modne rowery? bo ja wciaz smigam na moim Treku 800 ...



tyle ze moj jest bez blotnikow, kazda kaluze czuje potem na plecach:D

wstyd na takim? kupowac nowy?
Gutek909
Gutek909
  27 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: no to podwyższam do 30

nie! 15 już zaakceptowaliśmy ;D nie ma odwrotu :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tak pamiętam nawet 11 urodziny :D

no takie też pamiętam, bawiłem się bez alkoholu, masakra :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętam, że moja polonistka w podstawówce składając mi życzenia wzruszona zaczęła się rozwodzić nad tym, jaki to piękny wiek

w sumie gdy będę starszy to myślę, że bardziej będę wspominał te 18ste urodziny niż 11ste ;D
marta0859
marta0859
  27 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie w Tychach i okolicy jest naprawdę sporo i może ciekawe wycieczki porobić


To prawda, najlepsze są Wilkowyje, nie wiem czy to Tychy czy jakaś wieś pod, ale fajnie się tamtędy przejeżdża

LeonGrande
LeonGrande: Jakie sa teraz modne rowery? bo ja wciaz smigam na moim Treku 800 ...


modne? nie wiem :D nie znam się na modzie d83dde31
LeonGrande
LeonGrande: tyle ze moj jest bez blotnikow, kazda kaluze czuje potem na plecach:D wstyd na takim? kupowac nowy?


ja też nie mam błotników, nie lubię :D
nie jest taki zły, możesz nim jeździć, pozwalam!
marta0859
marta0859
  27 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie! 15 już zaakceptowaliśmy ;D nie ma odwrotu

Tylko krowa nie zmienia poglądów i zdania d83dde0a
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie gdy będę starszy to myślę, że bardziej będę wspominał te 18ste urodziny niż 11ste ;D


no raczej, że tak będzie. 18stka to też w pewnym sensie taki przełomowy wiek i większość ją hucznie obchodzi, więc najczęściej jest co wspominać, wielka ekscytacja, że dowód i formalnie dorosłość, a tak naprawdę nic się nie zmienia, a nawet w niektórych przypadkach na gorsze, ile to osób z którymi miałam styczność ma identyczne zdanie :D
Gutek909
Gutek909
  27 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko krowa nie zmienia poglądów i zdania

ale już za późno ;D
Konto usunięte
Konto usunięte: no raczej, że tak będzie. 18stka to też w pewnym sensie taki przełomowy wiek i większość ją hucznie obchodzi, więc najczęściej jest co wspominać, wielka ekscytacja, że dowód i formalnie dorosłość, a tak naprawdę nic się nie zmienia, a nawet w niektórych przypadkach na gorsze, ile to osób z którymi miałam styczność ma identyczne zdanie :D

no dokładnie ;) choć ja panie ekspedientki oszukiwałem w sklepie mając 16 lat, kupując alkohol i pokazywałem dowód tymczasowy :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.