RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  26 listopada 2012 (pierwszy post)


Witam

Ruszyły zapisy do Drugiego All - Star Weekend FotoTypera

Zasady następujące

w tym temacie trwają zapisy podczas zapisywania się prosiłbym o podanie w której części Polski mieszkacie bo nie chcę mi się każdego sprawdzam tym bardziej że nie zawsze miejscowośc i sa prawdziwe więc podział jest następujący

wschód - zachód - podział od 19* długości geograficznej
północ - południe - podział od 52* szerokości geograficznej




po zakończeniu zapisów przydzielę zawodników do wybranej strefy i zobaczy się czy odbędzie się spotkanie północ - południe czy wschód - zachód mam nadzieję że w miarę jasno wyjaśniłem

po zakończeniu zapisów powstanie temat z oddawaniem głosów
- każdy który się zapisze ( chyba że będzie mało chętnych) będzie miał prawo zagłosować na 5 zawodników z każdej połówki ( nie można głosować na siebie) 5 którzy otrzymają najwięcej głosów zostaną reprezentantami swojego regionu (np. wschód - zachód )

głosować także będzie można na

Rookie Challenge - pojedynek debiutanta typera z "drugoroczniakiem"

Slam Dunk Contest - wytypowanych 5 zawodników wytypuję 5 strzelców bramek w meczach które będą do typowania

Three Point Contest - wybranych 5 zawodników którzy zdaniem reszty najlepiej trafiają wyniki - 3pkt ( typowanie spotkań które odbędą się w weekend)

Skills Challenge - wybranie 5 zawodników zdaniem reszty najlepiej typujących ( do wytypowania będą: mecze + zdarzenia )

Gran Derbi Typera - pojedynek kibiców/sympatyków Realu Madryt i FC Barcelony

Wojna Płci - pojedynek drużyn kobiecej z męską ( po 5 zawodników )

oraz rozpisany już wyżej

All Star Game - reprezentanci ( po 5 w drużynie) wytypują spotkania / wynik zsumowany

oraz jako propozycje do przegłosowania

konkurencja Ekspert Typer ( nazwa robocza :ninja: ) 5 zawodników wybranych będzie rywalizować o miano eksperta danej ligi ( angielska, niemiecka, włoska, francuska, hiszpańska , polska )

pojedynek Marta - Enkido

to chyba tyle

- czekam też na inne propozycje -

wzór zapisywania się

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. RexMundi - Północ/Wschód/Real


Zapraszam Do Zabawy

Zapisy trwają do Czwartku godz. 23.59
...Ignorance is bliss...
CASANOVAzUCIECHOWA
CASANOVAzUCIECHOWA
  29 listopada 2012

20. Casanova Południe/Zachód

smencikk
smencikk
  29 listopada 2012

Nie wiem, czy mogę, ale się zapiszę, najwyżej odrzucicie mą aplikację :mrgreen:

21. północ/zachód/Real Madryt

Gutek909
Gutek909
  29 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem, czy mogę, ale się zapiszę, najwyżej odrzucicie mą aplikację

a niby dlaczego mamy odrzucić haha
każdy się może zapisać ;D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.