LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 listopada 2012 (pierwszy post)




:pilka: Zwycięzca FotoTypera edycja Jesień 2012 :pilka:

CASANOVAzUCIECHOWA

------------------------------------------------------------------------------------------------------------



:pilka: Miejsce 2 :pilka:

Wiertlo92

------------------------------------------------------------------------------------------------------------



:pilka: Miejsce 3 :pilka:

RexMundi

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. Mar1916Cin

5. wojtecky

6. Chudy

7. LeonGrande

8. Enkido

9. thomas893

10. Radomatu11

11. Przystojniaczek695

12. ericek991

13. Goniec

14.lysyczarodziej17

15. Renifer

16. kuba92726

17. mus10

18. WueRZet

19. xNumber1x

20. Maqdalena

21. Earth

22. MuyBueno

23. wodzu2377

24. LouisVanGaal

25. Gutek 909

26. Nutiiiii

27. Damian90Mragowo

28. kzyhu

:pilka: :pilka: :pilka:
Niesklasyfikowani (DSQ)

Iro
golden18
smencikk
Tomus
KorasPL
egze
Lindsei
tottenhamhot
Alucard
JestemFejkiem
LuznyGosc
Gothiclady

:pilka: :pilka: :pilka:

Gratulacje dla zwycięzcy jak i dla pozostałych graczy którzy dzielnie walczyli o wygraną. W imieniu swoim jak i współprowadzącego ze mną Rex-a, dziękujemy za zabawę i zapraszamy wiosną na kolejną edycje typowania meczy na fotce pl :=)
(no chyba że na przeszkodzie stanie koniec świata)



:bye:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 listopada 2012

Taki przegryw dostać zadyszki w finale :rotfl: JOKE

Również gratuluję najlepszym :piwo:
chciałbym pozdrowić skrobiących szyby w d83dde97 lub dojeżdżających do pracy konno d83ddc34

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  26 listopada 2012

Gratki dla najlepszych, szczególnie Wiertło - dotrzeć do finału pomimo ominięcia jednej kolejki - szacun.

Na plus - jestem przed Madridistą. No i w końcu zostałem uwzględniony w rankingu. So much win. :P

WueRZet
WueRZet
  26 listopada 2012

Jestem lepszy od dziołch. Sukces :ninja:

Graty dla zwycięzcy i przegranych :ziober2:

PoetaHydeparku
PoetaHydeparku
  26 listopada 2012

Enkido, a nie lepszy pomysłem na generalkę jest suma punktów zdobytych niż średnia?bo po co robic średnią skoro nie brałem udział w 3 typerach?co innego gdybym zdobył te 0 punktów

Gutek909
Gutek909
  26 listopada 2012
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Na plus - jestem przed Madridistą. No i w końcu zostałem uwzględniony w rankingu. So much win. :P

no naciesz się tym, bo to ostatni raz :ninja: ;D
Dawidekxddd7
Posty: 77 (po ~106 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 151
Dawidekxddd7
  26 listopada 2012

kiedy kolejny?

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedy kolejny?

Na wiosnę.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Precel0s
Precel0s
  26 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Enkido, a nie lepszy pomysłem na generalkę jest suma punktów zdobytych niż średnia?bo po co robic średnią skoro nie brałem udział w 3 typerach?co innego gdybym zdobył te 0 punktów

0 pkt mają również Ci co nie dotrwali np. do końca fazy zasadniczej. Średnia to najlepsze rozwiązanie. Brałem też pod uwagę ważenie pkt, np. 25% za najstarszą edycję, 50% za kolejną, 75% za przedostatnią i 100% za najnowszą.
thomas893
thomas893
  27 listopada 2012

Graty dla pierwszej trójki, szczególnie dla Darka :brawo:
Podziękowania dla prowadzących :piwo:

Hejtuje ten ranking :P I tak pod względem ilości brania udziału w fototyperach większość zjadam :ziober2:
:rotfl:

Mar1916Cin
Mar1916Cin
  28 listopada 2012

Gratulacje dla RexMundi za walkę oraz dla najlepszej trójki :) gratulacje dla tych którzy awansowali do 1/8 no i dla tych którym się to nie udało

CASANOVAzUCIECHOWA
CASANOVAzUCIECHOWA
  29 listopada 2012

Miałem się wpisać w niedzielę, ale nie wpisałem się wtedy, a później zapomniałem o tym temacie. :rotfl:

Przede wszystkim podziękowania należą się duetowi prowadzących za sprawne przeprowadzenie tej edycji(poza jednym zgrzytem(ale to oczywiście tylko moja opinia).

Po drugie gratulacje dla Wierłta, który w mojej opinii był najlepszym typerem w przekroju całej edycji, ale w finale nie miał szans i byłem spokojny o zwycięstwo, bo los musiał mi oddać to, co zabrał w ostatniej minucie ostatniego meczu poprzedniego finału. :D

Dziękuje także wszystkim moim rywalom w fazie pucharowej, za emocję i dobrą zabawę, którą daje ta rywalizacja.

W następnej edycji postaram się jako pierwszy w historii(chyba) wygrać po raz trzeci fotkowego typera i po tym odejdę na zasłużoną emeryturę w glorii najlepszego typera w historii Fotki. Będzie co wpisać na moją wizytówkę. xD

smencikk
smencikk
  29 listopada 2012

Następnym razem szybciej mi napiszcie kogo opłacić, żeby wyjść do fazy pucharowej, a nie jak to było teraz :and:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: W następnej edycji postaram się jako pierwszy w historii(chyba) wygrać po raz trzeci fotkowego typera i po tym odejdę na zasłużoną emeryturę w glorii najlepszego typera w historii Fotki. Będzie co wpisać na moją wizytówkę. xD

wikipedia już czeka 261d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.