NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 listopada 2012 (pierwszy post)
Przed nami 12 seria gier w T-mobile


Zestaw par i tabela po 11 kolejce




PYTANIA :[/SIZE][/COLOR]

26bd Jakie wyniki obstawiacie?
26bd Gdzie najciekawiej / najnudniej ?
26bd Na którym boisku dojdzie do niespodzianki ?
26bd Gdzie będzie największa frekwencja ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  17 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Arboleda kontuzjowany, no to Legia wywiezie 3pkt z Poznania

Nie byłbym tego taki pewny.

A Arboleda nie zagra przynajmniej pół roku :/

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

WueRZet
WueRZet
  17 listopada 2012
Enkido
Enkido: Nie byłbym tego taki pewny.

Ty widziałeś w jakiej formie jest Kamyk ?
WueRZet
WueRZet
  17 listopada 2012
RexMundi
RexMundi: a Ljuboja zagra ?

Jedyna nadzieja :ziober2:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  17 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty widziałeś w jakiej formie jest Kamyk ?

Czuję, że Djuka zagra zamiast Mańka
Konto usunięte
Konto usunięte: Jedyna nadzieja

Ljuboja od pierwszych minut ma grać

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

WueRZet
WueRZet
  17 listopada 2012
Enkido
Enkido: Czuję, że Djuka zagra zamiast Mańka

Prawie 36 latek , który zagrał w tym sezonie niecałe 20 minut w Ekstraklasie.

Rumak ma często debilne decyzje, ale o taką go nie posądzam.
WueRZet
WueRZet
  17 listopada 2012

- Mieszkam w Warszawie już wiele lat i wiem, co mecz z Lechem oznacza dla naszych kibiców. Dla mnie to również jest główny rywal w Polsce i na pewno nie mam sympatii to tego klubu. Jesteśmy dobrze przygotowani i odpowiednio nastawieni. Możemy wrócić z Poznania w dobrych nastrojach - zapowiada Radović.

- Muszę szczerze przyznać, że nie lubię tego miasta, tamtejszej publiczności, więc nie odwiedzałem Poznania. Nawet gdy przejeżdżałem autostradą w kierunku Berlina, nie patrzyłem w prawą stronę. Żeby mnie nie kusiło, spuszczałem i przekręcałem osłonę przeciwsłoneczną - powiedział Marek Jóźwiak w rozmowie z Faktem.

Wojna ! :ziober2:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  17 listopada 2012

Ale Maniek ma wyczucie czasu:and:.

Konto usunięte
Konto usunięte: - Mieszkam w Warszawie już wiele lat i wiem, co mecz z Lechem oznacza dla naszych kibiców. Dla mnie to również jest główny rywal w Polsce i na pewno nie mam sympatii to tego klubu. Jesteśmy dobrze przygotowani i odpowiednio nastawieni. Możemy wrócić z Poznania w dobrych nastrojach - zapowiada Radović.- Muszę szczerze przyznać, że nie lubię tego miasta, tamtejszej publiczności, więc nie odwiedzałem Poznania. Nawet gdy przejeżdżałem autostradą w kierunku Berlina, nie patrzyłem w prawą stronę. Żeby mnie nie kusiło, spuszczałem i przekręcałem osłonę przeciwsłoneczną - powiedział Marek Jóźwiak w rozmowie z Faktem. Wojna !

:rotfl:.

Mam kumpelę, która jechała na jakąś wycieczkę autokarem, i mieli przystanek w stolicy, obiecała sobie, że jej noga nigdy nie stanie na tamtejszej ziemi, i siedziała w busie sama pół godziny :rotfl:.
:ziober2:
WueRZet
WueRZet
  17 listopada 2012

Praga nie jest taka zła :ziober2:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  17 listopada 2012

Nie wiem, w Wawie byłam z 20 lat temu, wtedy jedzcze nie wiedziałam co to Lech Poznań :mrgreen:.
Zastanawiam się o której wyjechać na mecz, bo kurdę coś remontują, tramwaje nie jeżdzą tam, ale niby jakąs linię maja puścić, a w autobus za tramwaj pewnie ciężko się będzie wbić ;D.
Chociaż droga do domu busami jakoś szybciej leciała :ninja:.

:ziober2:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  17 listopada 2012

W tej kolejce będziemy mieli chyba same triumfy gospodarzy :woot:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 listopada 2012
Enkido
Enkido: W tej kolejce będziemy mieli chyba same triumfy gospodarzy


Nie mam nic przeciwko :D

--

Podbeskidzie pechowo jak Bełchatów poległo w samej końcówce.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  17 listopada 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie mam nic przeciwko :D

Jednak nie dało rady. Jaga gra słabo u siebie, Korona na wyjazdach i po nudnym meczu 0-0

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 listopada 2012
Enkido
Enkido: Jaga gra słabo u siebie, Korona na wyjazdach i po nudnym meczu 0-0


Strasznie nudny był ten mecz, może gdyby Dzalamidze strzelił chociaż wtedy sapaliby że była ręka. Z punktu bardziej cieszy się Korona.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  17 listopada 2012

Bełchatów przegrał , Podbeskidzie przegrało d83ddc4d w tym sezonie może być bardzo szybko rozstrzygnieta kwestia spadkowiczów

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 listopada 2012

Czy aby na pewno zapłacili za prąd na Konwiktorskiej? :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.