RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 października 2012 (pierwszy post)
Sobota

13:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin
13:45 Aston Villa - Norwich
15:30 Furth - Bremen
16:00 Stoke - Sunderland
16:00 Aberdeen - Dundee FC
17:00 Omonia - Paralimni
18:00 Siena - Palermo
20:00 Celta Vigo - La Coruna
20:00 Beerschot - Leuven
21:30 Gil Vicente - Benfica

Niedziela

13:00 Terek - CSKA Moscow
14:30 Dnipro - Karpaty
15:00 Pescara - Atalanta
15:00 Karabukspor - Genclerbirligi
16:00 Zurich - Basel
17:00 Chelsea - Manchester Utd
17:00 Bastia - Bordeaux
17:30 Hannover - Moenchengladbach
21:00 Marseille - Lyon
21:30 Mallorca - Real Madrid

rezerwowe

sobota 18:30 Kerkyra - PAOK
niedziela 19:00 Zilina - Slovan Bratislava

TYPOWANIE TRWA DO SOBOTY 27 PAŹDZIERNIK DO GODZ. 13.30

Typy wysyłacie do Leona na PW

Zwycięzcy pojedynków z par
Leon Grande/ericek991oraz kuba92762/CASANOVAzUCIECHOWA

typy oddajecie do mnie na PW

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!! ( Joker - mecz punktowany podwójnie )


TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY
( tylko Ci co przejdą dalej)

LeonGrande kuba92762 RexMundi Goniec Renifer Chudy Enkido Pszystojniaczek695 thomas893 ericek991 lysyczarodziej17 Mar1916Cin Radomatu11 Wiertlo92 CASANOVAzUCIECHOWA wojtecky
...Ignorance is bliss...
kzyhu
kzyhu
  27 października 2012

wklejać typy :zly:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 października 2012

---------Chudy----------------------------------

Sobota

13:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 2-1
13:45 Aston Villa - Norwich 3-1
15:30 Furth - Bremen 1-2
16:00 Stoke - Sunderland 2-0
16:00 Aberdeen - Dundee FC 3-0
17:00 Omonia - Paralimni 2-1
18:00 Siena - Palermo 1-1
20:00 Celta Vigo - La Coruna 2-1
20:00 Beerschot - Leuven 2-1
21:30 Gil Vicente - Benfica 1-3

Niedziela

13:00 Terek - CSKA Moscow 1-2
14:30 Dnipro - Karpaty 3-0
15:00 Pescara - Atalanta 1-1
15:00 Karabukspor - Genclerbirligi 0-1
16:00 Zurich - Basel 2-2
17:00 Chelsea - Manchester Utd 3-2
17:00 Bastia - Bordeaux 1-1
17:30 Hannover - Moenchengladbach 2-1
21:00 Marseille - Lyon 2-1
21:30 Mallorca - Real Madrid 0-3 JOKER

rezerwowe

sobota 18:30 Kerkyra - PAOK 1-1
niedziela 19:00 Zilina - Slovan Bratislava 1-2

----------Mar1916Cin------------------------------

13:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 1:1
13:45 Aston Villa - Norwich 2:1
15:30 Furth - Bremen 1:2
16:00 Stoke - Sunderland 1:1
16:00 Aberdeen - Dundee FC 1:0
17:00 Omonia - Paralimni 1:1
18:00 Siena - Palermo 1:0
20:00 Celta Vigo - La Coruna 2:0
20:00 Beerschot - Leuven 1:1
21:30 Gil Vicente - Benfica 1:2

Niedziela

13:00 Terek - CSKA Moscow 1:2
14:30 Dnipro - Karpaty 3:0
15:00 Pescara - Atalanta 0:0
15:00 Karabukspor - Genclerbirligi 1:1
16:00 Zurich - Basel 1:1
17:00 Chelsea - Manchester Utd 3:1 JOKER
17:00 Bastia - Bordeaux 1:2
17:30 Hannover - Moenchengladbach 2:0
21:00 Marseille - Lyon 1:0
21:30 Mallorca - Real Madrid 1:2

rezerwowe

sobota 18:30 Kerkyra - PAOK 1:2
niedziela 19:00 Zilina - Slovan Bratislava 1:0

:pilka: :pilka: :pilka:

----------Enkido-----------------------------------

SOBOTA
13:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 1-3
13:45 Aston Villa - Norwich 2-1
15:30 Furth - Bremen 1-2
16:00 Stoke - Sunderland 2-1
16:00 Aberdeen - Dundee FC 1-0
17:00 Omonia - Paralimni 1-1
18:00 Siena - Palermo 2-0
20:00 Celta Vigo - La Coruna 3-2
20:00 Beerschot - Leuven 2-1
21:30 Gil Vicente - Benfica 0-2

NIEDZIELA
13:00 Terek - CSKA Moscow 3-2
14:30 Dnipro - Karpaty 3-1
15:00 Pescara - Atalanta 1-2
15:00 Karabukspor - Genclerbirligi 1-2
16:00 Zurich - Basel 1-0
17:00 Chelsea - Manchester Utd 2-3
17:00 Bastia - Bordeaux 1-3
17:30 Hannover - Moenchengladbach 3-1 JOKER
21:00 Marseille - Lyon 1-2
21:30 Mallorca - Real Madrid 2-1

REZERWOWE
sobota 18:30 Kerkyra - PAOK 1-3
niedziela 19:00 Zilina - Slovan Bratislava 2-0

----------RexMundi-------------------------------

Sobota

13:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 2:1
13:45 Aston Villa - Norwich 2:1
15:30 Furth - Bremen 1:2
16:00 Stoke - Sunderland 2:0
16:00 Aberdeen - Dundee FC 2:0
17:00 Omonia - Paralimni 1:0
18:00 Siena - Palermo 2:1
20:00 Celta Vigo - La Coruna 2:1
20:00 Beerschot - Leuven 1:1
21:30 Gil Vicente - Benfica 1:3

Niedziela

13:00 Terek - CSKA Moscow 1:1
14:30 Dnipro - Karpaty 2:0
15:00 Pescara - Atalanta 1:1
15:00 Karabukspor - Genclerbirligi 1:1
16:00 Zurich - Basel 1:2
17:00 Chelsea - Manchester Utd 3:2
17:00 Bastia - Bordeaux 1:2
17:30 Hannover - Moenchengladbach 3:1
21:00 Marseille - Lyon 2:2
21:30 Mallorca - Real Madrid 0:3 Joker

rezerwowe

sobota 18:30 Kerkyra - PAOK 0:2
niedziela 19:00 Zilina - Slovan Bratislava 2:0

:pilka: :pilka: :pilka:

----------wojtecky--------------------------------

Sobota

13:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 2:1
13:45 Aston Villa - Norwich 2:0
15:30 Furth - Bremen 1:2
16:00 Stoke - Sunderland 1:0
16:00 Aberdeen - Dundee FC 2:1
17:00 Omonia - Paralimni 2:0
18:00 Siena - Palermo 2:1
20:00 Celta Vigo - La Coruna 1:2
20:00 Beerschot - Leuven 1:0
21:30 Gil Vicente - Benfica 1:2

Niedziela

13:00 Terek - CSKA Moscow 1:2
14:30 Dnipro - Karpaty 2:0 joker
15:00 Pescara - Atalanta 2:1
15:00 Karabukspor - Genclerbirligi 2:0
16:00 Zurich - Basel 2:1
17:00 Chelsea - Manchester Utd 2:1
17:00 Bastia - Bordeaux 1:2
17:30 Hannover - Moenchengladbach 2:0
21:00 Marseille - Lyon 2:0
21:30 Mallorca - Real Madrid 1:3

rezerwowe

sobota 18:30 Kerkyra - PAOK 1:2
niedziela 19:00 Zilina - Slovan Bratislava 2:0

----------Wiertlo92-----------------------------

13:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 2-1
13:45 Aston Villa - Norwich 2-1
15:30 Furth - Bremen 1-1
16:00 Stoke - Sunderland 1-0
16:00 Aberdeen - Dundee FC 2-0
17:00 Omonia - Paralimni 2-0
18:00 Siena - Palermo 2-1
20:00 Celta Vigo - La Coruna 1-2
20:00 Beerschot - Leuven 2-1
21:30 Gil Vicente - Benfica 0-2

Niedziela

13:00 Terek - CSKA Moscow 1-1
14:30 Dnipro - Karpaty 2-0 JOKER
15:00 Pescara - Atalanta 1-1
15:00 Karabukspor - Genclerbirligi 1-1
16:00 Zurich - Basel 2-1
17:00 Chelsea - Manchester Utd 2-1
17:00 Bastia - Bordeaux 1-0
17:30 Hannover - Moenchengladbach 2-1
21:00 Marseille - Lyon 1-1
21:30 Mallorca - Real Madrid 0-2

rezerwowe

sobota 18:30 Kerkyra - PAOK 0-1
niedziela 19:00 Zilina - Slovan Bratislava 2-1

kzyhu
kzyhu
  27 października 2012

Enkido nie wpuszcza kibiców gości d83ddc4e

Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  27 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Enkido nie wpuszcza kibiców gości

Że co że hę że what?:woot:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  27 października 2012

Casanova

Sobota

13:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 1:1
13:45 Aston Villa - Norwich 1:0
15:30 Furth - Bremen 0:1
16:00 Stoke - Sunderland 1:1
16:00 Aberdeen - Dundee FC 2:0
17:00 Omonia - Paralimni 1:0 Joker
18:00 Siena - Palermo 1:0
20:00 Celta Vigo - La Coruna 2:1
20:00 Beerschot - Leuven 2:1
21:30 Gil Vicente - Benfica 1:2

Niedziela

13:00 Terek - CSKA Moscow 1:1
14:30 Dnipro - Karpaty 2:0
15:00 Pescara - Atalanta 1:1
15:00 Karabukspor - Genclerbirligi 1:1
16:00 Zurich - Basel 1:2
17:00 Chelsea - Manchester Utd 2:1
17:00 Bastia - Bordeaux 1:2
17:30 Hannover - Moenchengladbach 2:1
21:00 Marseille - Lyon 1:1
21:30 Mallorca - Real Madrid 0:2

rezerwowe

sobota 18:30 Kerkyra - PAOK 1:1
niedziela 19:00 Zilina - Slovan Bratislava 2:1

Leon

Sobota

13:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 2:1
13:45 Aston Villa - Norwich 2:1
15:30 Furth - Bremen 1:2
16:00 Stoke - Sunderland 2:0
16:00 Aberdeen - Dundee FC 2:0
17:00 Omonia - Paralimni 1:0
18:00 Siena - Palermo 2:1
20:00 Celta Vigo - La Coruna 2:1
20:00 Beerschot - Leuven 1:1
21:30 Gil Vicente - Benfica 1:3

Niedziela

13:00 Terek - CSKA Moscow 1:1
14:30 Dnipro - Karpaty 2:0
15:00 Pescara - Atalanta 1:1
15:00 Karabukspor - Genclerbirligi 1:1
16:00 Zurich - Basel 1:2
17:00 Chelsea - Manchester Utd 3:2
17:00 Bastia - Bordeaux 1:2
17:30 Hannover - Moenchengladbach 3:1
21:00 Marseille - Lyon 2:2
21:30 Mallorca - Real Madrid 0:3 Joker

rezerwowe

sobota 18:30 Kerkyra - PAOK 0:2
niedziela 19:00 Zilina - Slovan Bratislava 2:0

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  27 października 2012

no trudno , ciężko zrozumieć decyzje Enkido o nie wpuszczeniu kibiców
kilku moich znajomych jakoś się przedarli

ale służby w Enkido ruszyły na nich

skończyło się kilkoma zatrzymaniami

wyroki mają zapaść jeszcze dziś

...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 października 2012
:rotfl: :rotfl:
Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  27 października 2012

Jepana Korona :nie:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Renifer
Renifer
  27 października 2012
d83dde02
Wspomnień czar:
Kibice Górnika z Grodzisku :
"Co to za klimat, co to za wieś. Nie ma co kupić, nie ma co zjeść". :nutki:
Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  27 października 2012

Borski drukarzu :zly:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Chudy
Chudy
  27 października 2012

@up

co to za miasto,co to za wieś,ani poruchać,ani coś zjeść

to się tak śpiewa

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  27 października 2012

Chudy - Mar1916Cin 3:0
LeonGrande - CASANOVAzUCIECHOWA 3:0
Enkido - RexMundi 0:3
wojtecky - Wiertlo92 3:3

...Ignorance is bliss...
Mar1916Cin
Mar1916Cin
  27 października 2012

@ up
jest jeszcze coś takiego

" Jesteśmy ch€j wie gdzie, alkohol leje się, AEAO wóda, piwo "

kuba92762
kuba92762
  27 października 2012

Ale Wiertło zaczął:mrgreen:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.