| Fotka.com
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 October 2012 (pierwszy post)
Piątek

17:30 Finlandia - Gruzja
18:00 Czechy - Malta
19:30 Liechtenstein - Litwa
20:00 Białoruś - Hiszpania
20:30 Holandia - Andora
20:30 Serbia - Belgia
20:45 Walia - Szkocja
20:45 Słowenia - Cypr
20:45 Polska - Republika Południowej Afryki
21:00 Boliwia - Peru
21:00 Francja - Japonia
22:30 Kolumbia - Paragwaj

Sobota

02:00 Argentyna - Urugwaj
04:05 Panama - Honduras
08:00 Tahiti - Nowa Zelandia
15:00 Botswana - Mali

Niedziela

15:00 Etiopia - Sudan
16:00 Kamerun - Wyspy Zielonego Przylądka
17:00 Niger - Guinea
17:30 Togo - Gabon

Rezerwowe

18:00 Kazachstan - Austria
20:45 Grecja - Bośnia Hercegowina

TYPOWANIE TRWA DO PIĄTKU 12 PAŹDZIERNIKA DO GODZ. 17.30

Typy oddajemy na PW do LEONGRANDE

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!! ( Joker - mecz punktowany podwójnie )

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY
LeonGrande NuTiiiiii MaqdaIena smencikk kuba92762 RexMundi Goniec Renifer Chudy Enkido Pszystojniaczek695 kzyhu wodzu2377 xNumber1x WueRZet mus10 MuyBueno Earth golden18 thomas893 Iro Gutek909 ericek991 Damian90mragowo wojtecky lysyczarodziej17 Mar1916Cin Radomatu11 Wiertlo92 CASANOVAzUCIECHOWA LouisVanGaal
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
wpis jest ukryty
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  11 October 2012

podbijam

...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 October 2012

----------wojtecky-----------------------------

Piątek

17:30 Finlandia - Gruzja 2:1
18:00 Czechy - Malta 3:0
19:30 Liechtenstein - Litwa 0:2
20:00 Białoruś - Hiszpania 1:3
20:30 Holandia - Andora 4:0
20:30 Serbia - Belgia 2:1
20:45 Walia - Szkocja 1:2
20:45 Słowenia - Cypr 3:0
20:45 Polska - Republika Południowej Afryki 2:1
21:00 Boliwia - Peru 1:2
21:00 Francja - Japonia 3:1 joker
22:30 Kolumbia - Paragwaj 1:0

Sobota

02:00 Argentyna - Urugwaj 2:1
04:05 Panama - Honduras 0:2
08:00 Tahiti - Nowa Zelandia 1:2
15:00 Botswana - Mali 1:2

Niedziela

15:00 Etiopia - Sudan 2:0
16:00 Kamerun - Wyspy Zielonego Przylądka 2:0
17:00 Niger - Guinea 1:0
17:30 Togo - Gabon 2:0

Rezerwowe

18:00 Kazachstan - Austria 1:2
20:45 Grecja - Bośnia Hercegowina 1:0

----------Pszystojniaczek695--------------------

Piątek

17:30 Finlandia - Gruzja 2:0
18:00 Czechy - Malta 3:0
19:30 Liechtenstein - Litwa 1:1
20:00 Białoruś - Hiszpania 0:4 joker
20:30 Holandia - Andora 6:0
20:30 Serbia - Belgia 1:2
20:45 Walia - Szkocja 1:1
20:45 Słowenia - Cypr 1:1
20:45 Polska - Republika Południowej Afryki 1:0
21:00 Boliwia - Peru 1:1
21:00 Francja - Japonia 2:1
22:30 Kolumbia - Paragwaj 1:1

Sobota

02:00 Argentyna - Urugwaj 2:1
04:05 Panama - Honduras 2:1
08:00 Tahiti - Nowa Zelandia 0:2
15:00 Botswana - Mali 1:1

Niedziela

15:00 Etiopia - Sudan 1:0
16:00 Kamerun - Wyspy Zielonego Przylądka 4:0
17:00 Niger - Guinea 0:1
17:30 Togo - Gabon 1:2

Rezerwowe

18:00 Kazachstan - Austria 0:2
20:45 Grecja - Bośnia Hercegowina 1:0

----------ericek991------------------------------

Piątek

17:30 Finlandia - Gruzja 2;1
18:00 Czechy - Malta 3:0
19:30 Liechtenstein - Litwa 1:2
20:00 Białoruś - Hiszpania 0:2
20:30 Holandia - Andora 4:0
20:30 Serbia - Belgia 1:2
20:45 Walia - Szkocja 1:3
20:45 Słowenia - Cypr 2:0 JOKER
20:45 Polska - Republika Południowej Afryki 1:1
21:00 Boliwia - Peru 0:2
21:00 Francja - Japonia 1:0
22:30 Kolumbia - Paragwaj 2:0

Sobota

02:00 Argentyna - Urugwaj 2:1
04:05 Panama - Honduras 1:1
08:00 Tahiti - Nowa Zelandia 0:1
15:00 Botswana - Mali 0:1

Niedziela

15:00 Etiopia - Sudan 0;1
16:00 Kamerun - Wyspy Zielonego Przylądka 3:0
17:00 Niger - Guinea 2:1
17:30 Togo - Gabon 2:0

Rezerwowe

18:00 Kazachstan - Austria 0:1
20:45 Grecja - Bośnia Hercegowina 2:3

----------RexMundi-----------------------------

Piątek

17:30 Finlandia - Gruzja 2:0
18:00 Czechy - Malta 2:0
19:30 Liechtenstein - Litwa 0:1
20:00 Białoruś - Hiszpania 1:3
20:30 Holandia - Andora 4:0 Joker
20:30 Serbia - Belgia 2:1
20:45 Walia - Szkocja 1:1
20:45 Słowenia - Cypr 2:0
20:45 Polska - Republika Południowej Afryki 2:0
21:00 Boliwia - Peru 1:0
21:00 Francja - Japonia 2:1
22:30 Kolumbia - Paragwaj 2:0

Sobota

02:00 Argentyna - Urugwaj 3:1
04:05 Panama - Honduras 2:1
08:00 Tahiti - Nowa Zelandia 0:3
15:00 Botswana - Mali 0:2

Niedziela

15:00 Etiopia - Sudan 1:2
16:00 Kamerun - Wyspy Zielonego Przylądka 3:0
17:00 Niger - Guinea 1:1
17:30 Togo - Gabon 1:0

Rezerwowe

18:00 Kazachstan - Austria 1:2
20:45 Grecja - Bośnia Hercegowina 2:1

----------lysyczarodziej17--------------------

Piątek

17:30 Finlandia - Gruzja 3:1
18:00 Czechy - Malta 3:0
19:30 Liechtenstein - Litwa 1:3
20:00 Białoruś - Hiszpania 0:2
20:30 Holandia - Andora 5:0 JOKER
20:30 Serbia - Belgia 2:1
20:45 Walia - Szkocja 1:3
20:45 Słowenia - Cypr 2:0
20:45 Polska - Republika Południowej Afryki 1:2
21:00 Boliwia - Peru 0:2
21:00 Francja - Japonia 0:0
22:30 Kolumbia - Paragwaj 2:0

Sobota

02:00 Argentyna - Urugwaj 2:1
04:05 Panama - Honduras 0:1
08:00 Tahiti - Nowa Zelandia 0:2
15:00 Botswana - Mali 0:2

Niedziela

15:00 Etiopia - Sudan 0:2
16:00 Kamerun - Wyspy Zielonego Przylądka 3:0
17:00 Niger - Guinea 2:0
17:30 Togo - Gabon 2:0

Rezerwowe

18:00 Kazachstan - Austria 0:2
20:45 Grecja - Bośnia Hercegowina 1:1

----------Radomatu11---------------------------

Piątek

17:30 Finlandia - Gruzja 2:0
18:00 Czechy - Malta 3:0
19:30 Liechtenstein - Litwa 1:2
20:00 Białoruś - Hiszpania 0:1
20:30 Holandia - Andora 5:0 Joker
20:30 Serbia - Belgia 1:1
20:45 Walia - Szkocja 1:1
20:45 Słowenia - Cypr 2:1
20:45 Polska - Republika Południowej Afryki 2:1
21:00 Boliwia - Peru 2:0
21:00 Francja - Japonia 1:0
22:30 Kolumbia - Paragwaj 2:0

Sobota

02:00 Argentyna - Urugwaj 2:2
04:05 Panama - Honduras 1:2
08:00 Tahiti - Nowa Zelandia 0:2
15:00 Botswana - Mali 0:1

Niedziela

15:00 Etiopia - Sudan 2:0
16:00 Kamerun - Wyspy Zielonego Przylądka 1:0
17:00 Niger - Guinea 0:1
17:30 Togo - Gabon 1:0

Rezerwowe

18:00 Kazachstan - Austria 1:2
20:45 Grecja - Bośnia Hercegowina 1:1

----------Damian90Mragowo----------------------

Piątek

17:30 Finlandia - Gruzja 1:0
18:00 Czechy - Malta 3:0 JOKER
19:30 Liechtenstein - Litwa 0:1
20:00 Białoruś - Hiszpania 0:2
20:30 Holandia - Andora 2:0
20:30 Serbia - Belgia 2:1
20:45 Walia - Szkocja 0;1
20:45 Słowenia - Cypr 2:0
20:45 Polska - Republika Południowej Afryki 0:1
21:00 Boliwia - Peru 0:1
21:00 Francja - Japonia 1:0
22:30 Kolumbia - Paragwaj 2:0

Sobota

02:00 Argentyna - Urugwaj 2:1
04:05 Panama - Honduras 1:1
08:00 Tahiti - Nowa Zelandia 0:1
15:00 Botswana - Mali 0;1

Niedziela

15:00 Etiopia - Sudan 0:1
16:00 Kamerun - Wyspy Zielonego Przylądka 3:0
17:00 Niger - Guinea 2:0
17:30 Togo - Gabon 1:2

Rezerwowe

18:00 Kazachstan - Austria 0:0
20:45 Grecja - Bośnia Hercegowina 1:2

----------MuyBueno----------------------------

Piątek
17:30 Finlandia - Gruzja 1-0
18:00 Czechy - Malta 2-0
19:30 Liechtenstein - Litwa 0-1
20:00 Białoruś - Hiszpania 0-2
20:30 Holandia - Andora 2-0
20:30 Serbia - Belgia 0-1
20:45 Walia - Szkocja 0-1
20:45 Słowenia - Cypr 1-0
20:45 Polska - Republika Południowej Afryki 1-0
21:00 Boliwia - Peru 1-0
21:00 Francja - Japonia 2-0
22:30 Kolumbia - Paragwaj 1-0

Sobota

02:00 Argentyna - Urugwaj 1-0
04:05 Panama - Honduras 0-1
08:00 Tahiti - Nowa Zelandia 0-1
15:00 Botswana - Mali 1-0

Niedziela

15:00 Etiopia - Sudan 1-0
16:00 Kamerun - Wyspy Zielonego Przylądka 1-0
17:00 Niger - Guinea 1-0
17:30 Togo - Gabon 0-0 JOKER

Rezerwowe

18:00 Kazachstan - Austria 0-2
20:45 Grecja - Bośnia Hercegowina 1-0

----------Earth------------------------------

Piątek

17:30 Finlandia - Gruzja 2:1
18:00 Czechy - Malta 2:0
19:30 Liechtenstein - Litwa 0:2
20:00 Białoruś - Hiszpania 0:3 Joker
20:30 Holandia - Andora 3:0
20:30 Serbia - Belgia 2:2
20:45 Walia - Szkocja 1:1
20:45 Słowenia - Cypr 2:1
20:45 Polska - Republika Południowej Afryki 1:0
21:00 Boliwia - Peru 2:1
21:00 Francja - Japonia 3:1
22:30 Kolumbia - Paragwaj 1:2

Sobota
02:00 Argentyna - Urugwaj 2:1
04:05 Panama - Honduras 1:1
08:00 Tahiti - Nowa Zelandia 0:1
15:00 Botswana - Mali 0:1

Niedziela
15:00 Etiopia - Sudan 0:1
16:00 Kamerun - Wyspy Zielonego Przylądka 2:0
17:00 Niger - Guinea 1:2
17:30 Togo - Gabon 2:0

Rezerwowe
18:00 Kazachstan - Austria 0:2
20:45 Grecja - Bośnia Hercegowina 2:0

----------mus10--------------------------------

Piątek

17:30 Finlandia - Gruzja 1-1
18:00 Czechy - Malta 3-0
19:30 Liechtenstein - Litwa 1-2
20:00 Białoruś - Hiszpania 0-2 JOKER
20:30 Holandia - Andora 6-0
20:30 Serbia - Belgia 2-1
20:45 Walia - Szkocja 1-1
20:45 Słowenia - Cypr 1-0
20:45 Polska - Republika Południowej Afryki 0-0
21:00 Boliwia - Peru 0-2
21:00 Francja - Japonia 1-0
22:30 Kolumbia - Paragwaj 2-1

Sobota

02:00 Argentyna - Urugwaj 2-1
04:05 Panama - Honduras 1-1
08:00 Tahiti - Nowa Zelandia 0-2
15:00 Botswana - Mali 1-1

Niedziela

15:00 Etiopia - Sudan 0-1
16:00 Kamerun - Wyspy Zielonego Przylądka 2-0
17:00 Niger - Guinea 0-0
17:30 Togo - Gabon 2-0

Rezerwowe

18:00 Kazachstan - Austria 1-1
20:45 Grecja - Bośnia Hercegowina 2-3

----------Enkido------------------------------

PIĄTEK
17:30 Finlandia - Gruzja 2-0
18:00 Czechy - Malta 3-1
19:30 Liechtenstein - Litwa 2-1
20:00 Białoruś - Hiszpania 1-4
20:30 Holandia - Andora 5-0 JOKER
20:30 Serbia - Belgia 1-1
20:45 Walia - Szkocja 1-0
20:45 Słowenia - Cypr 2-1
20:45 Polska - Republika Południowej Afryki 2-1
21:00 Boliwia - Peru 3-2
21:00 Francja - Japonia 2-1
22:30 Kolumbia - Paragwaj 3-1

SOBOTA
02:00 Argentyna - Urugwaj 2-0
04:05 Panama - Honduras 1-0
08:00 Tahiti - Nowa Zelandia 0-7
15:00 Botswana - Mali 1-3

NIEDZIELA
15:00 Etiopia - Sudan 1-2
16:00 Kamerun - Wyspy Zielonego Przylądka 4-1
17:00 Niger - Guinea 0-2
17:30 Togo - Gabon 2-1

REZERWOWE
18:00 Kazachstan - Austria 1-2
20:45 Grecja - Bośnia Hercegowina 1-3

----------Chudy-------------------------------

Piątek

17:30 Finlandia - Gruzja 2-1
18:00 Czechy - Malta 5-0
19:30 Liechtenstein - Litwa 0-2
20:00 Białoruś - Hiszpania 0-3
20:30 Holandia - Andora 4-0 JOKER
20:30 Serbia - Belgia 1-1
20:45 Walia - Szkocja 1-1
20:45 Słowenia - Cypr 2-0
20:45 Polska - Republika Południowej Afryki 1-1
21:00 Boliwia - Peru 1-0
21:00 Francja - Japonia 3-1
22:30 Kolumbia - Paragwaj 2-1

Sobota

02:00 Argentyna - Urugwaj 3-1
04:05 Panama - Honduras 0-1
08:00 Tahiti - Nowa Zelandia 0-3
15:00 Botswana - Mali 1-2

Niedziela

15:00 Etiopia - Sudan 1-2
16:00 Kamerun - Wyspy Zielonego Przylądka 2-0
17:00 Niger - Guinea 0-0
17:30 Togo - Gabon 1-1

Rezerwowe

18:00 Kazachstan - Austria 1-2
20:45 Grecja - Bośnia Hercegowina 1-1

----------Goniec-------------------------------

Piątek

17:30 Finlandia - Gruzja 1-0
18:00 Czechy - Malta 3-0
9:30 Liechtenstein - Litwa 0-1
20:00 Białoruś - Hiszpania 0-2 joker
20:30 Holandia - Andora 4-0
20:30 Serbia - Belgia 1-1
20:45 Walia - Szkocja 1-2
20:45 Słowenia - Cypr 2-0
20:45 Polska - Republika Południowej Afryki 2-1
21:00 Boliwia - Peru 1-2
21:00 Francja - Japonia 1-0
22:30 Kolumbia - Paragwaj 2-0

Sobota

02:00 Argentyna - Urugwaj 2-0
04:05 Panama - Honduras 1-1
08:00 Tahiti - Nowa Zelandia 0-3
15:00 Botswana - Mali 0-1

Niedziela

15:00 Etiopia - Sudan 1-2
16:00 Kamerun - Wyspy Zielonego Przylądka 2-1
17:00 Niger - Guinea 1-1
17:30 Togo - Gabon 1-1

Rezerwowe

18:00 Kazachstan - Austria 0-2
20:45 Grecja - Bośnia Hercegowina 1-1

----------Gutek909------------------------------

Piątek

17:30 Finlandia - Gruzja 2-1
18:00 Czechy - Malta 4-0 JOKER
19:30 Liechtenstein - Litwa 0-2
20:00 Białoruś - Hiszpania 1-3
20:30 Holandia - Andora 6-0
20:30 Serbia - Belgia 2-1
20:45 Walia - Szkocja 1-1
20:45 Słowenia - Cypr 2-0
20:45 Polska - Republika Południowej Afryki 2-1
21:00 Boliwia - Peru 1-2
21:00 Francja - Japonia 1-0
22:30 Kolumbia - Paragwaj 1-1

Sobota

02:00 Argentyna - Urugwaj 2-1
04:05 Panama - Honduras 1-1
08:00 Tahiti - Nowa Zelandia 0-2
15:00 Botswana - Mali 0-2

Niedziela

15:00 Etiopia - Sudan 1-1
16:00 Kamerun - Wyspy Zielonego Przylądka 3-0
17:00 Niger - Guinea 2-0
17:30 Togo - Gabon 2-0

Rezerwowe

18:00 Kazachstan - Austria 1-1
20:45 Grecja - Bośnia Hercegowina 1-1

---------Renifer--------------------------------

Piątek

17:30 Finlandia - Gruzja 0:1
18:00 Czechy - Malta 3:0
19:30 Liechtenstein - Litwa 0:1
20:00 Białoruś - Hiszpania 0:5
20:30 Holandia - Andora 11:0
20:30 Serbia - Belgia 1:1
20:45 Walia - Szkocja 0:1
20:45 Słowenia - Cypr 1:0
20:45 Polska - Republika Południowej Afryki 1:0
21:00 Boliwia - Peru 0:0
21:00 Francja - Japonia 2:0
22:30 Kolumbia - Paragwaj 0:1

Sobota

02:00 Argentyna - Urugwaj 2:1
04:05 Panama - Honduras 1:0
08:00 Tahiti - Nowa Zelandia 0:2
15:00 Botswana - Mali 0:2

Niedziela

15:00 Etiopia - Sudan 1:0
16:00 Kamerun - Wyspy Zielonego Przylądka 2:0
17:00 Niger - Guinea 1:0
17:30 Togo - Gabon 1:0

Rezerwowe

18:00 Kazachstan - Austria 0:2
20:45 Grecja - Bośnia Hercegowina 1:0

---------Mar1916Cin--------------------------------

Piątek

17:30 Finlandia - Gruzja 1:0
18:00 Czechy - Malta 3:0
19:30 Liechtenstein - Litwa 0:2
20:00 Białoruś - Hiszpania 0:2
20:30 Holandia - Andora 4:0
20:30 Serbia - Belgia 2:1 JOKER
20:45 Walia - Szkocja 1:1
20:45 Słowenia - Cypr 2:0
20:45 Polska - Republika Południowej Afryki 1:0
21:00 Boliwia - Peru 1:1
21:00 Francja - Japonia 2:1
22:30 Kolumbia - Paragwaj 2:0

Sobota

02:00 Argentyna - Urugwaj 2:1
04:05 Panama - Honduras 2:0
08:00 Tahiti - Nowa Zelandia 0:4
15:00 Botswana - Mali 0:1

Niedziela

15:00 Etiopia - Sudan 1:1
16:00 Kamerun - Wyspy Zielonego Przylądka 2:1
17:00 Niger - Guinea 0:0
17:30 Togo - Gabon 2:1

Rezerwowe

18:00 Kazachstan - Austria 0:1
20:45 Grecja - Bośnia Hercegowina 1:2

---------wodzu2377----------------------------------

Piątek

17:30 Finlandia - Gruzja 1:1
18:00 Czechy - Malta 3:0
19:30 Liechtenstein - Litwa 0:1
20:00 Białoruś - Hiszpania 0:3
20:30 Holandia - Andora 4:0
20:30 Serbia - Belgia 1:1
20:45 Walia - Szkocja 1:1
20:45 Słowenia - Cypr 2:0
20:45 Polska - Republika Południowej Afryki 1:1
21:00 Boliwia - Peru 2:3
21:00 Francja - Japonia 2:2
22:30 Kolumbia - Paragwaj 2:0 JOKER

Sobota

02:00 Argentyna - Urugwaj 2:1
04:05 Panama - Honduras 1:2
08:00 Tahiti - Nowa Zelandia 1:2
15:00 Botswana - Mali 1:2

Niedziela

15:00 Etiopia - Sudan 0:2
16:00 Kamerun - Wyspy Zielonego Przylądka 2:1
17:00 Niger - Guinea 2:0
17:30 Togo - Gabon 1:3

Rezerwowe

18:00 Kazachstan - Austria 0:2
20:45 Grecja - Bośnia Hercegowina 1:1

----------thomas893--------------------------------

Piątek

17:30 Finlandia - Gruzja 1:0
18:00 Czechy - Malta 2:0
19:30 Liechtenstein - Litwa 0:2
20:00 Białoruś - Hiszpania 0:4
20:30 Holandia - Andora 5:0 JOKER
20:30 Serbia - Belgia 2:1
20:45 Walia - Szkocja 1:1
20:45 Słowenia - Cypr 2:1
20:45 Polska - Republika Południowej Afryki 1:1
21:00 Boliwia - Peru 2:1
21:00 Francja - Japonia 2:0
22:30 Kolumbia - Paragwaj 1:2

Sobota

02:00 Argentyna - Urugwaj 2:1
04:05 Panama - Honduras 1:0
08:00 Tahiti - Nowa Zelandia 1:2
15:00 Botswana - Mali 0:2

Niedziela

15:00 Etiopia - Sudan 2:1
16:00 Kamerun - Wyspy Zielonego Przylądka 3:1
17:00 Niger - Guinea 2:1
17:30 Togo - Gabon 2:1

Rezerwowe

18:00 Kazachstan - Austria 1:1
20:45 Grecja - Bośnia Hercegowina 0:1

----------Wuerzet-------------------------------

Piątek

17:30 Finlandia - Gruzja 1:0
18:00 Czechy - Malta 2:0
19:30 Liechtenstein - Litwa 1:1
20:00 Białoruś - Hiszpania 0:2
20:30 Holandia - Andora 4:0 JOKER
20:30 Serbia - Belgia 2:1
20:45 Walia - Szkocja 1:2
20:45 Słowenia - Cypr 0:1
20:45 Polska - Republika Południowej Afryki 1:0
21:00 Boliwia - Peru 1:0
21:00 Francja - Japonia 2:0
22:30 Kolumbia - Paragwaj 1:0

Sobota

02:00 Argentyna - Urugwaj 2:1
04:05 Panama - Honduras 2:1
08:00 Tahiti - Nowa Zelandia 0:3
15:00 Botswana - Mali 0:1

Niedziela

15:00 Etiopia - Sudan 2:1
16:00 Kamerun - Wyspy Zielonego Przylądka 3:0
17:00 Niger - Guinea 1:1
17:30 Togo - Gabon 2:0

Rezerwowe

18:00 Kazachstan - Austria 0:1
20:45 Grecja - Bośnia Hercegowina 2:2

----------Magdalena która poszła na żywioł -------

Piątek

17:30 Finlandia - Gruzja 2:0
18:00 Czechy - Malta 2:0
19:30 Liechtenstein - Litwa 1:2
20:00 Białoruś - Hiszpania 0:3 JOKER
20:30 Holandia - Andora 3:0
20:30 Serbia - Belgia 1:0
20:45 Walia - Szkocja 1:2
20:45 Słowenia - Cypr 2:0
20:45 Polska - Republika Południowej Afryki 2:0
21:00 Boliwia - Peru 2:1
21:00 Francja - Japonia 2:0
22:30 Kolumbia - Paragwaj 0:1

Sobo

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 October 2012

smencikk, golden18, Tomus, Iro - brak typw tym samym zegnaja sie z typerem.

WueRZet
WueRZet
  12 October 2012

Dwie osoby, które były w "16" :ninja:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 October 2012
Cytat
Cytat: Dwie osoby, które były w "16"

Hm? odpadły miejsca 27, 29, 31, 32.
WueRZet
WueRZet
  12 October 2012

Kuwa spojrzałem na tabelę 9 kolejki :crylol:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 October 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dwie osoby, które były w "16"

ban za chwilę nadziei :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  12 October 2012
LeonGrande
LeonGrande: Hm? odpadły miejsca 27, 29, 31, 32.

LeonGrande
LeonGrande: smencikk, golden18, Tomus, Iro - brak typw tym samym zegnaja sie z typerem.

Czyli skończę bliżej ostatniego miejsca. Dzięki ziomy. :zonk: Mogliście zatypiować cokolwiek. :and:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  12 October 2012
LeonGrande
LeonGrande: ----------Magdalena która poszła na żywioł -------


A prosiłam !
:ziober2:
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 October 2012

TYPY LEONA

Typy Leona

Piątek

17:30 Finlandia - Gruzja 2:1
18:00 Czechy - Malta 3:0
19:30 Liechtenstein - Litwa 0:2
20:00 Białoruś - Hiszpania 0:2 [JOKER]
20:30 Holandia - Andora 4:0
20:30 Serbia - Belgia 2:2
20:45 Walia - Szkocja 1:1
20:45 Słowenia - Cypr 2:1
20:45 Polska - Republika Południowej Afryki 1:0
21:00 Boliwia - Peru 2:1
21:00 Francja - Japonia 2:1
22:30 Kolumbia - Paragwaj 1:2

Sobota

02:00 Argentyna - Urugwaj 2:1
04:05 Panama - Honduras 2:1
08:00 Tahiti - Nowa Zelandia 0:2
15:00 Botswana - Mali 0:1

Niedziela

15:00 Etiopia - Sudan 1:1
16:00 Kamerun - Wyspy Zielonego Przylądka 2:0
17:00 Niger - Guinea 1:2
17:30 Togo - Gabon 2:0

Rezerwowe

18:00 Kazachstan - Austria 1:2
20:45 Grecja - Bośnia Hercegowina 2:1

...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 October 2012
Magdalena
Magdalena: A prosiłam !

Toż przecież wszystkiego nie wkleiłem co mi napisalaś :lol:
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 October 2012

no to kzyhu marsz po rekord rozpoczęty 261d

...Ignorance is bliss...
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  12 October 2012
LeonGrande
LeonGrande: Toż przecież wszystkiego nie wkleiłem co mi napisalaś


Bo były przekleństwa i bałeś się bana :rotfl:.
:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.