LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  4 października 2012 (pierwszy post)


Tabela 8 kolejki



Tabela generalna

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 października 2012
Earth
Earth: Szczególnie, że z tego co kojarzę, wszyscy tu są dorosłymi ludźmi, więc wypadałoby umieć szanować zdanie innych. Po to jest forum by je wypowiadać i się dzielić spostrzeżeniami a nie tworzyć wojny o ich odmienność.

Tu jest sport, przynależność klubowa i tak to wychodzi chociaż nie wiem czemu obaj z Pyrylandii się pożarli, nawet tego nie widziałem i nie wiem dokładnie o co poszło.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 października 2012
Earth
Earth: Formatujcie te typy (dodawajcie entery) jak je wklejacie w okno pw i wysyłacie, bo potem oczopląsu można dostać a Leon ma z 30 tych typów do przepisania. ;)

Pomyślałem o tym wcześniej :ziober2:

==
wciskam buźkę i nie ma emotek ? :woot:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  5 października 2012
Earth
Earth: Szczególnie, że z tego co kojarzę, wszyscy tu są dorosłymi ludźmi, więc wypadałoby umieć szanować zdanie innych. Po to jest forum by je wypowiadać i się dzielić spostrzeżeniami a nie tworzyć wojny o ich odmienność.


aż napiszę otóż to :)

NuTiiiiii
NuTiiiiii: i tak to wychodzi chociaż nie wiem czemu obaj z Pyrylandii się pożarli, nawet tego nie widziałem i nie wiem dokładnie o co poszło.


i to kibice tego samego polskiego klubu :D , choć w sumie dla mnie Enkido to nie kibic a sympatyk bo na meczach Lecha nie bywa , pożarli się o zagraniczne kluby :nie:
Earth
Earth
  5 października 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Tu jest sport, przynależność klubowa i tak to wychodzi chociaż nie wiem czemu obaj z Pyrylandii się pożarli, nawet tego nie widziałem i nie wiem dokładnie o co poszło.

Nie ogarnęłam w sumie tego też. :D Chodziło o różnice w poglądach co do faworytów. :D

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Pomyślałem o tym wcześniej

Plus dla Ciebie :3

NuTiiiiii
NuTiiiiii: wciskam buźkę i nie ma emotek ?

Si, ne działa coś to na forum. Na pw jest.

Jakby ktoś też nie wiedział - to na pw można zmienić już kolejność wyświetlania pw (góra-dół) jest to do zmienienia w ustawieniach pw. ;)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: i to kibice tego samego polskiego klubu :D , choć w sumie dla mnie Enkido to nie kibic a sympatyk bo na meczach Lecha nie bywa , pożarli się o zagraniczne kluby

Musiało być grubo skoro Gutek odszedł. Ale słuchy były, że znalazł dziewczynę więc nie wiem.

Earth
Earth: Nie ogarnęłam w sumie tego też. :D Chodziło o różnice w poglądach co do faworytów. :D

To tak pobieżnie :P

Earth
Earth: Si, ne działa coś to na forum. Na pw jest.

Uff myślałem, że tylko u mnie się rypie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

thomas893
thomas893
  5 października 2012

Teraz tylko nie zawalić końcówki :ziober2:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  5 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: choć w sumie dla mnie Enkido to nie kibic a sympatyk bo na meczach Lecha nie bywa


.
:ziober2:
MuyBueno
MuyBueno
  5 października 2012

Huehuehuehuehue

Renifer
Renifer
  5 października 2012

Żadnej kolejki nie wygrałem ;/

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 października 2012

PAtryszja Ty się tu tak nie rządź 261d

...Ignorance is bliss...
Earth
Earth
  5 października 2012
RexMundi
RexMundi: Ty się tu tak nie rządź

Że niby gdzie się rządzę? :o
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  5 października 2012

Jak dotychczas brak typów - 13 osob, sa wsrod nich zagrozone odpadnieciem osoby.

kzyhu
kzyhu
  6 października 2012

ja też się wycofuje z typera :tak:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ja też się wycofuje z typera

Poddajesz się ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  6 października 2012
:tak: , co prawda z innego powodu ale biorę przykład z Gutka :tak:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.