RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 października 2012 (pierwszy post)
Sobota

15:00 Montana - Gotse Delchev
15:30 Mainz - Dusseldorf
16:00 St. Johnstone - St. Mirren
17:00 Montpellier - Evian TG
17:00 Alania - Samara
18:00 CSS Turnu Severin - Rapid Bucharest
18:30 West Ham - Arsenal
19:00 Rijeka - Istra 1961
19:45 Zwolle - Heracles
20:00 Valladolid - Espanyol

Niedziela

12:30 AS Roma - Atalanta
14:30 St. Liege - Anderlecht
14:30 Widzew Łódź - Pogoń Szczecin
15:00 Catania - Parma
16:00 Mallorca - Granada
16:00 Liverpool - Stoke
17:00 Lorient - Lyon
17:30 Stuttgart - Leverkusen
17:30 Hannover - Dortmund
18:30 Metalist Kharkiv - Shakhtar

rezerwowe

sobota 16:30 A. Kiev - Hoverla Uzhhorod
niedziela 15:00 Randers - Midtjylland

TYPOWANIE TRWA DO SOBOTY 06 PAŹDZIERNIKA DO GODZ. 15.00
Typy oddajemy na PW do Leona - > PW

================================================

Przypominam

By wysłać PW profil musi posiadać zdjęcie -> lub miniaturkę ( chyba)

=================================================

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!! ( Joker - mecz punktowany podwójnie )

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY
LeonGrande NuTiiiiii MaqdaIena smencikk kuba92762 RexMundi Goniec Renifer Chudy Enkido Pszystojniaczek695 kzyhu wodzu2377 xNumber1x WueRZet mus10 KorasPL MuyBueno Earth golden18 Tomuś thomas893 Iro Gutek909 ericek991 Damian90mragowo wojtecky lysyczarodziej17 Mar1916Cin Radomatu11 Wiertlo92 CASANOVAzUCIECHOWA LouisVanGaal
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
wpis jest ukryty
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  5 października 2012

Podbijam, bo ludzie tematu szukają.

:ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 października 2012

--------------------wojtecky--------------------

Sobota

15:00 Montana - Gotse Delchev 2:0
15:30 Mainz - Dusseldorf 2:1
16:00 St. Johnstone - St. Mirren 1:1
17:00 Montpellier - Evian TG 2:0
17:00 Alania - Samara 1:0
18:00 CSS Turnu Severin - Rapid Bucharest 1:2
18:30 West Ham - Arsenal 0:2
19:00 Rijeka - Istra 2:0 1961
19:45 Zwolle - Heracles 1:0
20:00 Valladolid - Espanyol 2:1

Niedziela

12:30 AS Roma - Atalanta 2:1
14:30 St. Liege - Anderlecht 1:0
14:30 Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 2:0
15:00 Catania - Parma 2:1
16:00 Mallorca - Granada 2:0
16:00 Liverpool - Stoke 3:1
17:00 Lorient - Lyon 1:2
17:30 Stuttgart - Leverkusen 1:0
17:30 Hannover - Dortmund 1:2
18:30 Metalist Kharkiv - Shakhtar 1:3 joker

rezerwowe

sobota 16:30 A. Kiev - Hoverla Uzhhorod 2:0
niedziela 15:00 Randers - Midtjylland 1:2

-------earth--------------------------

Sobota

15:00 Montana - Gotse Delchev 2:1
15:30 Mainz - Dusseldorf 1:2
16:00 St. Johnstone - St. Mirren 1:2
17:00 Montpellier - Evian TG 1:2
17:00 Alania - Samara 1:0
18:00 CSS Turnu Severin - Rapid Bucharest 0:2 Joker
18:30 West Ham - Arsenal 1:2
19:00 Rijeka - Istra 1961 1:1
19:45 Zwolle - Heracles 1:2
20:00 Valladolid - Espanyol 3:1

Niedziela

12:30 AS Roma - Atalanta 3:1
14:30 St. Liege - Anderlecht 1:3
14:30 Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 2:1
15:00 Catania - Parma 2:1
16:00 Mallorca - Granada 2:1
16:00 Liverpool - Stoke 2:0
17:00 Lorient - Lyon 1:2
17:30 Stuttgart - Leverkusen 1:2
17:30 Hannover - Dortmund 1:2
18:30 Metalist Kharkiv-Shakhtar 1:2

Rezerwowe

Sobota 16:30 A. Kiev - Hoverla Uzhhorod 1:1
Niedziela 15:00 Randers - Midtjylland 1:1

-------------lysyczarodziej17-------------------------

Sobota

15:00 Montana - Gotse Delchev 2:0
15:30 Mainz - Dusseldorf 2:0
16:00 St. Johnstone - St. Mirren 1:1
17:00 Montpellier - Evian TG 2:0
17:00 Alania - Samara 0:1
18:00 CSS Turnu Severin - Rapid Bucharest 0:2
18:30 West Ham - Arsenal 0:1
19:00 Rijeka - Istra 1961 2:0
19:45 Zwolle - Heracles 0:1
20:00 Valladolid - Espanyol 2:0

Niedziela

12:30 AS Roma - Atalanta 2:1
14:30 St. Liege - Anderlecht 0:1
14:30 Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 1:0
15:00 Catania - Parma 0:1
16:00 Mallorca - Granada 1:0
16:00 Liverpool - Stoke 2;0
17:00 Lorient - Lyon 0;1
17:30 Stuttgart - Leverkusen 1:2
17:30 Hannover - Dortmund 1:2
18:30 Metalist Kharkiv - Shakhtar 0:1 JOKER

rezerwowe

sobota 16:30 A. Kiev - Hoverla Uzhhorod 1:0
niedziela 15:00 Randers - Midtjylland 1:1

---------ericek991----------------------------------

Sobota

15:00 Montana - Gotse Delchev 1:0
15:30 Mainz - Dusseldorf 1:0
16:00 St. Johnstone - St. Mirren 2:0
17:00 Montpellier - Evian TG 1:0
17:00 Alania - Samara 1:1
18:00 CSS Turnu Severin - Rapid Bucharest 0:1
18:30 West Ham - Arsenal 0:1
19:00 Rijeka - Istra 1961 2:0
19:45 Zwolle - Heracles 0:1
20:00 Valladolid - Espanyol 1:0

Niedziela

12:30 AS Roma - Atalanta 2:1
14:30 St. Liege - Anderlecht 0:1 JOKER
14:30 Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 2:0
15:00 Catania - Parma 0:1
16:00 Mallorca - Granada 1:0
16:00 Liverpool - Stoke 2:0
17:00 Lorient - Lyon 0:1
17:30 Stuttgart - Leverkusen 2:1
17:30 Hannover - Dortmund 1:1
18:30 Metalist Kharkiv - Shakhtar 1:1

rezerwowe

sobota 16:30 A. Kiev - Hoverla Uzhhorod 1:1
niedziela 15:00 Randers - Midtjylland 1:1

-------------mus10---------------------------

Sobota

15:00 Montana - Gotse Delchev 1-1
15:30 Mainz - Dusseldorf 2-1
16:00 St. Johnstone - St. Mirren 1-0
17:00 Montpellier - Evian TG 2-0 JOKER
17:00 Alania - Samara 0-0
18:00 CSS Turnu Severin - Rapid Bucharest 0-2
18:30 West Ham - Arsenal 1-3
19:00 Rijeka - Istra 1961 2-1
19:45 Zwolle - Heracles 1-1
20:00 Valladolid - Espanyol 3-0

Niedziela

12:30 AS Roma - Atalanta 2-1
14:30 St. Liege - Anderlecht 1-2
14:30 Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 0-0
15:00 Catania - Parma 0-0
16:00 Mallorca - Granada 1-0
16:00 Liverpool - Stoke 2-0
17:00 Lorient - Lyon 1-1
17:30 Stuttgart - Leverkusen 2-2
17:30 Hannover - Dortmund 1-2
18:30 Metalist Kharkiv - Shakhtar 0-1

rezerwowe

sobota 16:30 A. Kiev - Hoverla Uzhhorod 1-0
niedziela 15:00 Randers - Midtjylland 1-1

---------------Damian90Mragowo--------------------

Sobota

15:00 Montana - Gotse Delchev 1;0
15:30 Mainz - Dusseldorf 3:1
16:00 St. Johnstone - St. Mirren 0:1
17:00 Montpellier - Evian TG 2:1
17:00 Alania - Samara 2:0
18:00 CSS Turnu Severin - Rapid Bucharest 0:1
18:30 West Ham - Arsenal 1:3
19:00 Rijeka - Istra 1961 2:0
19:45 Zwolle - Heracles 0:1
20:00 Valladolid - Espanyol 2:0

Niedziela

12:30 AS Roma - Atalanta 2;1 JOKER
14:30 St. Liege - Anderlecht 1;2
14:30 Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 1:0
15:00 Catania - Parma 0:2
16:00 Mallorca - Granada 2;1
16:00 Liverpool - Stoke 2:1
17:00 Lorient - Lyon 0:1
17:30 Stuttgart - Leverkusen 2:1
17:30 Hannover - Dortmund 1:2
18:30 Metalist Kharkiv - Shakhtar 2:3

rezerwowe

sobota 16:30 A. Kiev - Hoverla Uzhhorod 0:1
niedziela 15:00 Randers - Midtjylland 0:2

-----------Radomatu11-------------------

Sobota

15:00 Montana - Gotse Delchev 2:0
15:30 Mainz - Dusseldorf 2:0
16:00 St. Johnstone - St. Mirren 2:1
17:00 Montpellier - Evian TG 1:1
17:00 Alania - Samara 1:1
18:00 CSS Turnu Severin - Rapid Bucharest 1:2
18:30 West Ham - Arsenal 1:2
19:00 Rijeka - Istra 1961 2:0
19:45 Zwolle - Heracles 2:3
20:00 Valladolid - Espanyol 1:2

Niedziela

12:30 AS Roma - Atalanta 2:1
14:30 St. Liege - Anderlecht 2:2
14:30 Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 1:0
15:00 Catania - Parma 2:0 Joker
16:00 Mallorca - Granada 2:0
16:00 Liverpool - Stoke 0:0
17:00 Lorient - Lyon 1:2
17:30 Stuttgart - Leverkusen 2:1
17:30 Hannover - Dortmund 1:2
18:30 Metalist Kharkiv - Shakhtar 0:2

rezerwowe

sobota 16:30 A. Kiev - Hoverla Uzhhorod 1:0
niedziela 15:00 Randers - Midtjylland 1:2

----------Iro----------------------------------

Sobota

15:00 Montana - Gotse Delchev 2:0
15:30 Mainz - Dusseldorf 1:1
16:00 St. Johnstone - St. Mirren 1:1
17:00 Montpellier - Evian TG 2:0
17:00 Alania - Samara 0:1
18:00 CSS Turnu Severin - Rapid Bucharest 0:1
18:30 West Ham - Arsenal 1:1
19:00 Rijeka - Istra 1961 1:0
19:45 Zwolle - Heracles 0:1
20:00 Valladolid - Espanyol 1:1

Niedziela

12:30 AS Roma - Atalanta 2:0
14:30 St. Liege - Anderlecht 1:2
14:30 Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 1:1
15:00 Catania - Parma 0:1
16:00 Mallorca - Granada 2:0 JOKER
16:00 Liverpool - Stoke 1:1
17:00 Lorient - Lyon 1:2
17:30 Stuttgart - Leverkusen 0:0
17:30 Hannover - Dortmund 1:3
18:30 Metalist Kharkiv - Shakhtar 1:2

rezerwowe
sobota 16:30 A. Kiev - Hoverla Uzhhorod 1:0
niedziela 15:00 Randers - Midtjylland 0:1

-----------xNumber1x--------------------

Sobota

15:00 Montana - Gotse Delchev 1:1
15:30 Mainz - Dusseldorf 1:1
16:00 St. Johnstone - St. Mirren 1:1
17:00 Montpellier - Evian TG 2:0
17:00 Alania - Samara 1:2
18:00 CSS Turnu Severin - Rapid Bucharest 0:2
18:30 West Ham - Arsenal 1:3
19:00 Rijeka - Istra 1961 2:0
19:45 Zwolle - Heracles 1:3
20:00 Valladolid - Espanyol 3:0

Niedziela

12:30 AS Roma - Atalanta 2:0 JOKER
14:30 St. Liege - Anderlecht 1:3
14:30 Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 2:1
15:00 Catania - Parma 2:0
16:00 Mallorca - Granada 2:1
16:00 Liverpool - Stoke 2:1
17:00 Lorient - Lyon 2:1
17:30 Stuttgart - Leverkusen 1:2
17:30 Hannover - Dortmund 1:3
18:30 Metalist Kharkiv - Shakhtar 1:2

rezerwowe

sobota 16:30 A. Kiev - Hoverla Uzhhorod 3:0
niedziela 15:00 Randers - Midtjylland 2:1

--------------------Wiertlo92------------------------

Sobota

15:00 Montana - Gotse Delchev 2-1
15:30 Mainz - Dusseldorf 2-0
16:00 St. Johnstone - St. Mirren 2-1
17:00 Montpellier - Evian TG 2-0
17:00 Alania - Samara 1-1
18:00 CSS Turnu Severin - Rapid Bucharest 1-2
18:30 West Ham - Arsenal 1-2
19:00 Rijeka - Istra 1961 2-1
19:45 Zwolle - Heracles 2-1
20:00 Valladolid - Espanyol 2-1

Niedziela

12:30 AS Roma - Atalanta 2-0 JOKER
14:30 St. Liege - Anderlecht 2-1
14:30 Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 1-0
15:00 Catania - Parma 2-1
16:00 Mallorca - Granada 2-0
16:00 Liverpool - Stoke 2-0
17:00 Lorient - Lyon 1-1
17:30 Stuttgart - Leverkusen 2-2
17:30 Hannover - Dortmund 1-2
18:30 Metalist Kharkiv - Shakhtar 1-2

rezerwowe

sobota 16:30 A. Kiev - Hoverla Uzhhorod 2-1
niedziela 15:00 Randers - Midtjylland 1-2

--------------------Renifer--------------------

Sobota

15:00 Montana - Gotse Delchev 1:0
15:30 Mainz - Dusseldorf 2:0
16:00 St. Johnstone - St. Mirren 1:0
17:00 Montpellier - Evian TG 2:1
17:00 Alania - Samara 1:0
18:00 CSS Turnu Severin - Rapid Bucharest 0:1
18:30 West Ham - Arsenal 0:2
19:00 Rijeka - Istra 1961 1:0
19:45 Zwolle - Heracles 1:0
20:00 Valladolid - Espanyol 0:1

Niedziela

12:30 AS Roma - Atalanta 2:0
14:30 St. Liege - Anderlecht 0:1
14:30 Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 0:1
15:00 Catania - Parma 0:2
16:00 Mallorca - Granada 2:1
16:00 Liverpool - Stoke 2:1
17:00 Lorient - Lyon 0:1
17:30 Stuttgart - Leverkusen 1:2
17:30 Hannover - Dortmund 0:2
18:30 Metalist Kharkiv - Shakhtar 0:2 Dżoker

rezerwowe

sobota 16:30 A. Kiev - Hoverla Uzhhorod 1:0
niedziela 15:00 Randers - Midtjylland 1:1

--------------------wodzu2377-------------------------

Sobota

15:00 Montana - Gotse Delchev 1:1
15:30 Mainz - Dusseldorf 2:1
16:00 St. Johnstone - St. Mirren 1:1
17:00 Montpellier - Evian TG 2:1
17:00 Alania - Samara 2:1
18:00 CSS Turnu Severin - Rapid Bucharest 0:2
18:30 West Ham - Arsenal 1:1
19:00 Rijeka - Istra 1961 2:1
19:45 Zwolle - Heracles 2:1
20:00 Valladolid - Espanyol 0:1

Niedziela

12:30 AS Roma - Atalanta 2:0
14:30 St. Liege - Anderlecht 1:1
14:30 Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 1:0
15:00 Catania - Parma 1:2 JOKER
16:00 Mallorca - Granada 3:1
16:00 Liverpool - Stoke 2:1
17:00 Lorient - Lyon 1:2
17:30 Stuttgart - Leverkusen 0:2
17:30 Hannover - Dortmund 2:4
18:30 Metalist Kharkiv - Shakhtar 1:2

rezerwowe

sobota 16:30 A. Kiev - Hoverla Uzhhorod 2:0
niedziela 15:00 Randers - Midtjylland 2:2

------------------thomas893---------------------

Sobota

15:00 Montana - Gotse Delchev 2:1
15:30 Mainz - Dusseldorf 2:1
16:00 St. Johnstone - St. Mirren 1:2
17:00 Montpellier - Evian TG 0:1
17:00 Alania - Samara 2:1
18:00 CSS Turnu Severin - Rapid Bucharest 0:2
18:30 West Ham - Arsenal 1:2
19:00 Rijeka - Istra 1961 2:1
19:45 Zwolle - Heracles 0:2
20:00 Valladolid - Espanyol 0:2

Niedziela

12:30 AS Roma - Atalanta 2:1
14:30 St. Liege - Anderlecht 2:1
14:30 Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 1:1
15:00 Catania - Parma 1:0
16:00 Mallorca - Granada 2:0
16:00 Liverpool - Stoke 2:0 JOKER
17:00 Lorient - Lyon 1:2
17:30 Stuttgart - Leverkusen 2:1
17:30 Hannover - Dortmund 1:3
18:30 Metalist Kharkiv - Shakhtar 1:2

rezerwowe

sobota 16:30 A. Kiev - Hoverla Uzhhorod 1:2
niedziela 15:00 Randers - Midtjylland 0:1

------------Pszystojniaczek695--------------------

Sobota

15:00 Montana - Gotse Delchev 2:1
15:30 Mainz - Dusseldorf 2:1
16:00 St. Johnstone - St. Mirren 1:1
17:00 Montpellier - Evian TG 2:0
17:00 Alania - Samara 1:1
18:00 CSS Turnu Severin - Rapid Bucharest 0:1
18:30 West Ham - Arsenal 1:3
19:00 Rijeka - Istra 1961 1:0
19:45 Zwolle - Heracles 1:1
20:00 Valladolid - Espanyol 3:1

Niedziela

12:30 AS Roma - Atalanta 2:1
14:30 St. Liege - Anderlecht0:2
14:30 Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 1:0
15:00 Catania - Parma 1:1
16:00 Mallorca - Granada 3:1
16:00 Liverpool - Stoke 2:1
17:00 Lorient - Lyon 0:1
17:30 Stuttgart - Leverkusen 1:2
17:30 Hannover - Dortmund 0:2 joker
18:30 Metalist Kharkiv - Shakhtar 0:2

rezerwowe

sobota 16:30 A. Kiev - Hoverla Uzhhorod 1:1
niedziela 15:00 Randers - Midtjylland 0:0

-------------Chudy----------------------------------

Sobota

15:00 Montana - Gotse Delchev 2-1
15:30 Mainz - Dusseldorf 3-1
16:00 St. Johnstone - St. Mirren 2-0
17:00 Montpellier - Evian TG 2-0
17:00 Alania - Samara 1-0
18:00 CSS Turnu Severin - Rapid Bucharest 0-2
18:30 West Ham - Arsenal 2-2
19:00 Rijeka - Istra 1961 0-0
19:45 Zwolle - Heracles 2-1
20:00 Valladolid - Espanyol 2-0

Niedziela

12:30 AS Roma - Atalanta 2-1
14:30 St. Liege - Anderlecht 0-1
14:30 Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 1-1
15:00 Catania - Parma 1-1
16:00 Mallorca - Granada 2-0
16:00 Liverpool - Stoke 3-1 JOKER
17:00 Lorient - Lyon 1-2
17:30 Stuttgart - Leverkusen 1-1
17:30 Hannover - Dortmund 2-3
18:30 Metalist Kharkiv - Shakhtar 1-2

rezerwowe

sobota 16:30 A. Kiev - Hoverla Uzhhorod 1-1
niedziela 15:00 Randers - Midtjylland 1-1

------------smencikk----------------------------------

Sobota

15:00 Montana - Gotse Delchev 1:1
15:30 Mainz - Dusseldorf 1:1
16:00 St. Johnstone - St. Mirren 1:1
17:00 Montpellier - Evian TG 2:1
17:00 Alania - Samara 1:1
18:00 CSS Turnu Severin - Rapid Bucharest 1:1
18:30 West Ham - Arsenal 1:2
19:00 Rijeka - Istra 1961 1:1
19:45 Zwolle - Heracles 1:1
20:00 Valladolid - Espanyol 1:1

Niedziela

12:30 AS Roma - Atalanta 2:1
14:30 St. Liege - Anderlecht 1:1
14:30 Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 1:1
15:00 Catania - Parma 1:1
16:00 Mallorca - Granada 1:1
16:00 Liverpool - Stoke 2:1
17:00 Lorient - Lyon 1:2
17:30 Stuttgart - Leverkusen 1:1
17:30 Hannover - Dortmund 1:2
18:30 Metalist Kharkiv - Shakhtar 1:1

rezerwowe

sobota 16:30 A. Kiev - Hoverla Uzhhorod 0:0
niedziela 15:00 Randers - Midtjylland 0:0

--------------Nutiiii-------------------------------

Sobota

15:00 Montana - Gotse Delchev 2:1
15:30 Mainz – Dusseldorf 1:0
16:00 St. Johnstone - St. Mirren 2:1
17:00 Montpellier - Evian TG 2:0
17:00 Alania – Samara 2:1
18:00 CSS Turnu Severin - Rapid Bucharest 0:2
18:30 West Ham – Arsenal 1:2
19:00 Rijeka - Istra 1961 2:0
19:45 Zwolle – Heracles 2:1
20:00 Valladolid – Espanyol 2:1

Niedziela

12:30 AS Roma – Atalanta 2:1
14:30 St. Liege – Anderlecht 1:2
14:30 Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 1:0
15:00 Catania – Parma 1:1
16:00 Mallorca – Granada 2:0
16:00 Liverpool – Stoke 2:1 dżoker
17:00 Lorient – Lyon 1:2
17:30 Stuttgart – Leverkusen 2:1
17:30 Hannover – Dortmund 0:1
18:30 Metalist Kharkiv – Shakhtar 1:2

rezerwowe

sobota 16:30 A. Kiev - Hoverla Uzhhorod 2:1
niedziela 15:00 Randers – Midtjylland 2:2

---------------Magdalena----------------------------

Sobota

15:00 Montana - Gotse Delchev 3:1
15:30 Mainz - Dusseldorf 2:1
16:00 St. Johnstone - St. Mirren 1:0
17:00 Montpellier - Evian TG 2:0
17:00 Alania - Samara 2:0
18:00 CSS Turnu Severin - Rapid Bucharest 1:2
18:30 West Ham - Arsenal 1:2
19:00 Rijeka - Istra 1961 3:2
19:45 Zwolle - Heracles 2:1
20:00 Valladolid - Espanyol 2:1

Niedziela

12:30 AS Roma - Atalanta 3:1
14:30 St. Liege - Anderlecht 1:0
14:30 Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 2:1 JOKER którego pewna nie jestem
15:00 Catania - Parma 2:1
16:00 Mallorca - Granada 2:0
16:00 Liverpool - Stoke 3:1
17:00 Lorient - Lyon 1:3
17:30 Stuttgart - Leverkusen 1:2
17:30 Hannover - Dortmund 2:1
18:30 Metalist Kharkiv - Shakhtar 1:2

rezerwowe

sobota 16:30 A. Kiev - Hoverla Uzhhorod 1:0
niedziela 15:00 Randers - Midtjylland 1:0

-----------------Enkido-----------------------------------

SOBOTA
15:00 Montana - Gotse Delchev 3-1
15:30 Mainz - Dusseldorf 1-0
16:00 St. Johnstone - St. Mirren 2-0
17:00 Montpellier - Evian TG 3-2
17:00 Alania - Samara 3-0
18:00 CSS Turnu

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 października 2012

Aaaa zapomnialem edytowac - Smencik joker mecz Hanover - Bvb :)

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 października 2012

A Louis Van Gaal: Rjeka - Istra , kuba92762: West Ham - Arsenal.

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 października 2012

typy Leona 261d

Sobota

15:00 Montana - Gotse Delchev 2:1
15:30 Mainz - Dusseldorf 2:1
16:00 St. Johnstone - St. Mirren 2:1
17:00 Montpellier - Evian TG 2:1
17:00 Alania - Samara 1:0
18:00 CSS Turnu Severin - Rapid Bucharest 0:2
18:30 West Ham - Arsenal 1:2
19:00 Rijeka - Istra 1961 2:1
19:45 Zwolle - Heracles 1:1
20:00 Valladolid - Espanyol 2:1

Niedziela

12:30 AS Roma - Atalanta 2:0 [JOKER]
14:30 St. Liege - Anderlecht 1:1
14:30 Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 1:1
15:00 Catania - Parma 2:1
16:00 Mallorca - Granada 2:1
16:00 Liverpool - Stoke 2:0
17:00 Lorient - Lyon 1:2
17:30 Stuttgart - Leverkusen 1:1
17:30 Hannover - Dortmund 2:2
18:30 Metalist Kharkiv-Shakhtar 1:2

rezerwowe

sobota 16:30 A. Kiev - Hoverla Uzhhorod 2:1
niedziela 15:00 Randers - Midtjylland 1:1

...Ignorance is bliss...
kuba92762
kuba92762
  6 października 2012

Jokera mam na Arsenal. Pisałem Leonowi, ale zapomniał dodać.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 października 2012

Oj kuba kuba, czytamy wszystkie posty w temacie :ziober2:

kuba92762
kuba92762
  6 października 2012
LeonGrande
LeonGrande: Oj kuba kuba, czytamy wszystkie posty w temacie

:crylol: faktycznie, a trzeźwy dziś jestem:D
xNumber1x
Posty: 406 (po ~276 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 7
xNumber1x
  6 października 2012
RexMundi
RexMundi: 16:00 St. Johnstone - St. Mirren

przełożony.. !

RexMundi
RexMundi: sobota 16:30 A. Kiev - Hoverla Uzhhorod

czyli wchodzi rezerwowy ..
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 października 2012

Tak, jezeli sie nie odbedzie to gramy 1 rezerwowy.

xNumber1x
Posty: 406 (po ~276 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 7
xNumber1x
  6 października 2012
LeonGrande
LeonGrande: Tak, jezeli sie nie odbedzie to gramy 1 rezerwowy.

żartuje :D haha :skok: ;P
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 października 2012
xNumber1x
xNumber1x: przełożony.. !

Przecież grają, jest 1:0 :woot:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 października 2012

Xnumber - jeszcze jeden taki zarcik i Ci odejme pkt karnie :ziober2:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.