RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 września 2012 (pierwszy post)
Sobota

15:30 Hoffenheim - Augsburg
16:00 Austria Vienna - AC Wolfsberger
16:00 Reading - Newcastle
16:00 Fulham - Manchester City
16:15 Kerkyra - OFI Crete
17:30 PSG - Sochaux
18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
18:00 Litex Lovech - Slavia Sofia
19:00 Troyes - Toulouse
22:00 Sevilla - Barcelona

Niedziela

14:00 Valenciennes - Marseille
14:00 CSKA Moscow - Din. Moscow
14:30 Groningen - Roda
15:00 Bologna - Catania
15:00 Sampdoria - Napoli
15:00 Eskisehirspor - İstanbul B.B.
15:30 Frankfurt - Freiburg
16:30 Kryvbas - M. Zaporozhye
17:00 Beira Mar - Setubal
19:50 Real Madrid - La Coruna

rezerwowe

sobota 16:00 Debrecen - Haladas
niedziela 17:30 Gefle - Kalmar

TYPOWANIE TRWA DO SOBOTY 29 WRZESIEŃ DO GODZ. 15.30
Typy oddajemy w tym temacie ( dla nowych - typujemy dokładny wynik nie 1x2 )

Każdy inny wpis do czasu zamknięcia typowania karany będzie BANem

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!! ( Joker - mecz punktowany podwójnie )

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY
LeonGrande NuTiiiiii MaqdaIena smencikk kuba92762 RexMundi Goniec Renifer Chudy Enkido Pszystojniaczek695 kzyhu wodzu2377 xNumber1x WueRZet mus10 KorasPL MuyBueno Earth golden18 Tomuś thomas893 Iro Gutek909 ericek991 Damian90mragowo wojtecky lysyczarodziej17 Mar1916Cin Radomatu11 Wiertlo92 CASANOVAzUCIECHOWA LouisVanGaal
...Ignorance is bliss...
lysyczarodziej17
lysyczarodziej17
  24 września 2012

Sobota

15:30 Hoffenheim - Augsburg 2:0
16:00 Austria Vienna - AC Wolfsberger 2:0
16:00 Reading - Newcastle 0:1
16:00 Fulham - Manchester City 0:1
16:15 Kerkyra - OFI Crete 1:2
17:30 PSG - Sochaux 3:0
18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0:1
18:00 Litex Lovech - Slavia Sofia 2:1
19:00 Troyes - Toulouse 0:1
22:00 Sevilla - Barcelona 0:1

Niedziela

14:00 Valenciennes - Marseille 0:2 JOKER
14:00 CSKA Moscow - Din. Moscow 2:0
14:30 Groningen - Roda 1:0
15:00 Bologna - Catania 1:0
15:00 Sampdoria - Napoli 1:1
15:00 Eskisehirspor - İstanbul B.B. 1:0
15:30 Frankfurt - Freiburg 1:0
16:30 Kryvbas - M. Zaporozhye 0:2
17:00 Beira Mar - Setubal 1:2
19:50 Real Madrid - La Coruna 3:1

rezerwowe

sobota 16:00 Debrecen - Haladas 2:0
niedziela 17:30 Gefle - Kalmar 0:1

Tomus
Tomus
  24 września 2012

Sobota

15:30 Hoffenheim - Augsburg 1:0
16:00 Austria Vienna - AC Wolfsberger 3:1
16:00 Reading - Newcastle 0:1
16:00 Fulham - Manchester City 0:1
16:15 Kerkyra - OFI Crete 1:0
17:30 PSG - Sochaux 0:0
18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0:1 JOKER
18:00 Litex Lovech - Slavia Sofia 0:2
19:00 Troyes - Toulouse 0:0
22:00 Sevilla - Barcelona 1:3

Niedziela

14:00 Valenciennes - Marseille 1:1
14:00 CSKA Moscow - Din. Moscow 0:0
14:30 Groningen - Roda 3:2
15:00 Bologna - Catania 2:0
15:00 Sampdoria - Napoli 0:1
15:00 Eskisehirspor - İstanbul B.B. 0:3
15:30 Frankfurt - Freiburg 2:0
16:30 Kryvbas - M. Zaporozhye 0:0
17:00 Beira Mar - Setubal 2:1
19:50 Real Madrid - La Coruna 2:0

rezerwowe

sobota 16:00 Debrecen - Haladas 2:0
niedziela 17:30 Gefle - Kalmar 1:1

wojtecky
wojtecky
  24 września 2012

Sobota

15:30 Hoffenheim - Augsburg 2:0
16:00 Austria Vienna - AC Wolfsberger 2:0
16:00 Reading - Newcastle 1:2
16:00 Fulham - Manchester City 1:3 joker
16:15 Kerkyra - OFI Crete 2:0
17:30 PSG - Sochaux 3:0
18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:1
18:00 Litex Lovech - Slavia Sofia 1:0
19:00 Troyes - Toulouse 1:2
22:00 Sevilla - Barcelona 1:3

Niedziela

14:00 Valenciennes - Marseille 1:2
14:00 CSKA Moscow - Din. Moscow 2:0
14:30 Groningen - Roda 2:1
15:00 Bologna - Catania 1:1
15:00 Sampdoria - Napoli 0:1
15:00 Eskisehirspor - İstanbul B.B. 1:0
15:30 Frankfurt - Freiburg 2:1
16:30 Kryvbas - M. Zaporozhye 1:0
17:00 Beira Mar - Setubal 1:0
19:50 Real Madrid - La Coruna 3:0

rezerwowe

sobota 16:00 Debrecen - Haladas 2:0
niedziela 17:30 Gefle - Kalmar 1:1

ericek991
ericek991
  25 września 2012

Sobota

15:30 Hoffenheim - Augsburg 2:0
16:00 Austria Vienna - AC Wolfsberger 1:0
16:00 Reading - Newcastle 0:1
16:00 Fulham - Manchester City 0:1
16:15 Kerkyra - OFI Crete 1:1
17:30 PSG - Sochaux 3:0
18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:2
18:00 Litex Lovech - Slavia Sofia 2:1
19:00 Troyes - Toulouse 0:1
22:00 Sevilla - Barcelona 2:3

Niedziela

14:00 Valenciennes - Marseille 0:2
14:00 CSKA Moscow - Din. Moscow 3:0 JOKER
14:30 Groningen - Roda 2:0
15:00 Bologna - Catania 0:1
15:00 Sampdoria - Napoli 1:2
15:00 Eskisehirspor - İstanbul B.B. 0:1
15:30 Frankfurt - Freiburg 2:1
16:30 Kryvbas - M. Zaporozhye 0:1
17:00 Beira Mar - Setubal 1:0
19:50 Real Madrid - La Coruna 1:0

rezerwowe

sobota 16:00 Debrecen - Haladas 2:0
niedziela 17:30 Gefle - Kalmar 1:0

Earth
Earth
  25 września 2012

Sobota
15:30 Hoffenheim - Augsburg 2:1
16:00 Austria Vienna - AC Wolfsberger 2:0
16:00 Reading - Newcastle 0:2
16:00 Fulham - Manchester City 2:3
16:15 Kerkyra - OFI Crete 1:1
17:30 PSG - Sochaux 3:1
18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:3
18:00 Litex Lovech - Slavia Sofia 1:1
19:00 Troyes - Toulouse 0:1
22:00 Sevilla - Barcelona 1:3

Niedziela
14:00 Valenciennes - Marseille 1;2
14:00 CSKA Moscow - Din. Moscow 2:0
14:30 Groningen - Roda 2:1
15:00 Bologna - Catania 2:1
15:00 Sampdoria - Napoli 1:3
15:00 Eskisehirspor - İstanbul B.B. 1:0
15:30 Frankfurt - Freiburg 3:1
16:30 Kryvbas - M. Zaporozhye 1:0
17:00 Beira Mar - Setubal 1:1
19:50 Real Madrid - La Coruna 3:0 Joker

Rezerwowe
Sobota 16:00 Debrecen - Haladas 1:0
Niedziela 17:30 Gefle - Kalmar 2:1

Gutek909
Gutek909
  26 września 2012

Sobota

15:30 Hoffenheim - Augsburg 2-1
16:00 Austria Vienna - AC Wolfsberger 2-0
16:00 Reading - Newcastle 1-2
16:00 Fulham - Manchester City 1-3
16:15 Kerkyra - OFI Crete 0-1
17:30 PSG - Sochaux 2-0
18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-1
18:00 Litex Lovech - Slavia Sofia 2-1
19:00 Troyes - Toulouse 0-1
22:00 Sevilla - Barcelona 2-2

Niedziela

14:00 Valenciennes - Marseille 1-2
14:00 CSKA Moscow - Din. Moscow 2-1
14:30 Groningen - Roda 0-0
15:00 Bologna - Catania 1-1
15:00 Sampdoria - Napoli 1-2
15:00 Eskisehirspor - İstanbul B.B. 1-1
15:30 Frankfurt - Freiburg 2-1
16:30 Kryvbas - M. Zaporozhye 0-1
17:00 Beira Mar - Setubal 1-1
19:50 Real Madrid - La Coruna 4-0 JOKER

rezerwowe
sobota 16:00 Debrecen - Haladas 1-1
niedziela 17:30 Gefle - Kalmar 1-1

Iro
Iro
  26 września 2012

Sobota

15:30 Hoffenheim - Augsburg 1;1
16:00 Austria Vienna - AC Wolfsberger 1:0
16:00 Reading - Newcastle 1:1
16:00 Fulham - Manchester City 3:2
16:15 Kerkyra - OFI Crete 2:0
17:30 PSG - Sochaux 3:1
18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0:3
18:00 Litex Lovech - Slavia Sofia 1:0
19:00 Troyes - Toulouse 0:3
22:00 Sevilla - Barcelona 2:1

Niedziela

14:00 Valenciennes - Marseille 1:2
14:00 CSKA Moscow - Din. Moscow 1:2
14:30 Groningen - Roda 0:1
15:00 Bologna - Catania 0:0
15:00 Sampdoria - Napoli 0:1
15:00 Eskisehirspor - İstanbul B.B. 0:2
15:30 Frankfurt - Freiburg 3:0
16:30 Kryvbas - M. Zaporozhye 1:0
17:00 Beira Mar - Setubal 0:1
19:50 Real Madrid - La Coruna 3:0 JOKER

rezerwowe

sobota 16:00 Debrecen - Haladas 2:0
niedziela 17:30 Gefle - Kalmar 0:2

Pszystojniaczek695
Pszystojniaczek695
  26 września 2012

Sobota

15:30 Hoffenheim - Augsburg 2:1
16:00 Austria Vienna - AC Wolfsberger 2:0
16:00 Reading - Newcastle 0:2
16:00 Fulham - Manchester City 0:1
16:15 Kerkyra - OFI Crete 0:1
17:30 PSG - Sochaux 3:0
18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0:2
18:00 Litex Lovech - Slavia Sofia 2:2
19:00 Troyes - Toulouse 0:1
22:00 Sevilla - Barcelona 0:2

Niedziela

14:00 Valenciennes - Marseille 1:2
14:00 CSKA Moscow - Din. Moscow 2:0
14:30 Groningen - Roda 2:1
15:00 Bologna - Catania 1:0
15:00 Sampdoria - Napoli 1:1
15:00 Eskisehirspor - İstanbul B.B. 1:1
15:30 Frankfurt - Freiburg 2:0
16:30 Kryvbas - M. Zaporozhye 0:2
17:00 Beira Mar - Setubal 0:1
19:50 Real Madrid - La Coruna 3:0 joker

rezerwowe

sobota 16:00 Debrecen - Haladas 2:0
niedziela 17:30 Gefle - Kalmar 0:1

Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  27 września 2012

Sobota

15:30 Hoffenheim - Augsburg 2:0
16:00 Austria Vienna - AC Wolfsberger 2:1
16:00 Reading - Newcastle 1:1
16:00 Fulham - Manchester City 1:2
16:15 Kerkyra - OFI Crete 0:0
17:30 PSG - Sochaux 3:0 joker
18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:1
18:00 Litex Lovech - Slavia Sofia 2:1
19:00 Troyes - Toulouse 0:2
22:00 Sevilla - Barcelona 0:1

Niedziela

14:00 Valenciennes - Marseille 1:2
14:00 CSKA Moscow - Din. Moscow 2:1
14:30 Groningen - Roda 2:0
15:00 Bologna - Catania 1:1
15:00 Sampdoria - Napoli 1:1
15:00 Eskisehirspor - İstanbul B.B. 2:2
15:30 Frankfurt - Freiburg 3:1
16:30 Kryvbas - M. Zaporozhye 2:0
17:00 Beira Mar - Setubal 0:0
19:50 Real Madrid - La Coruna 3:1

rezerwowe

sobota 16:00 Debrecen - Haladas 3:1
niedziela 17:30 Gefle - Kalmar 1:1

Damian90Mragowo
Damian90Mragowo
  27 września 2012

Sobota

15:30 Hoffenheim - Augsburg 2:0
16:00 Austria Vienna - AC Wolfsberger 1:0
16:00 Reading - Newcastle 1:0
16:00 Fulham - Manchester City 0:1
16:15 Kerkyra - OFI Crete 0:1
17:30 PSG - Sochaux 2:0 JOKER
18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0:2
18:00 Litex Lovech - Slavia Sofia 2:0
19:00 Troyes - Toulouse 0:1
22:00 Sevilla - Barcelona 0:1

Niedziela

14:00 Valenciennes - Marseille 0:2
14:00 CSKA Moscow - Din. Moscow 3:0
14:30 Groningen - Roda 1:2
15:00 Bologna - Catania 0:1
15:00 Sampdoria - Napoli 1:3
15:00 Eskisehirspor - İstanbul B.B. 2:0
15:30 Frankfurt - Freiburg 1:0
16:30 Kryvbas - M. Zaporozhye 1:2
17:00 Beira Mar - Setubal 1:0
19:50 Real Madrid - La Coruna 2:0

rezerwowe

sobota 16:00 Debrecen - Haladas 2:0
niedziela 17:30 Gefle - Kalmar 2:1

MuyBueno
MuyBueno
  27 września 2012
RexMundi
RexMundi: 15:30 Hoffenheim - Augsburg 1-0 16:00 Austria Vienna - AC Wolfsberger 1-0 16:00 Reading - Newcastle 0-1 16:00 Fulham - Manchester City 1-2 16:15 Kerkyra - OFI Crete 1-0 17:30 PSG - Sochaux 1-0 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-1 18:00 Litex Lovech - Slavia Sofia 1-0 19:00 Troyes - Toulouse 0-1 22:00 Sevilla - Barcelona 0-1 Niedziela 14:00 Valenciennes - Marseille 0-1 JOKER 14:00 CSKA Moscow - Din. Moscow 1-0 14:30 Groningen - Roda 1-0 15:00 Bologna - Catania 0-1 15:00 Sampdoria - Napoli 0-1 15:00 Eskisehirspor - İstanbul B.B. 1-0 15:30 Frankfurt - Freiburg 1-0 16:30 Kryvbas - M. Zaporozhye 1-0 17:00 Beira Mar - Setubal 1-0 19:50 Real Madrid - La Coruna 2-1 rezerwowe sobota 16:00 Debrecen - Haladas 1-0 niedziela 17:30 Gefle - Kalmar 0-1
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 września 2012

Sobota

15:30 Hoffenheim - Augsburg 2:1
16:00 Austria Vienna - AC Wolfsberger 2:1
16:00 Reading - Newcastle 1:2
16:00 Fulham - Manchester City 1:2
16:15 Kerkyra - OFI Crete 1:1
17:30 PSG - Sochaux 2:0
18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0:1
18:00 Litex Lovech - Slavia Sofia 2:1
19:00 Troyes - Toulouse 1:2
22:00 Sevilla - Barcelona 0:2 [JOKER]

Niedziela

14:00 Valenciennes - Marseille 1:2
14:00 CSKA Moscow - Din. Moscow 2:1
14:30 Groningen - Roda 2:1
15:00 Bologna - Catania 2:1
15:00 Sampdoria - Napoli 0:2
15:00 Eskisehirspor - İstanbul B.B. 1:1
15:30 Frankfurt - Freiburg 2:1
16:30 Kryvbas - M. Zaporozhye 2:1
17:00 Beira Mar - Setubal 1:1
19:50 Real Madrid - La Coruna 2:0

rezerwowe

sobota 16:00 Debrecen - Haladas 1:1
niedziela 17:30 Gefle - Kalmar 1:1

wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  27 września 2012

Sobota

15:30 Hoffenheim - Augsburg 2:1
16:00 Austria Vienna - AC Wolfsberger 2:0
16:00 Reading - Newcastle 0:2
16:00 Fulham - Manchester City 0:2
16:15 Kerkyra - OFI Crete 1:1
17:30 PSG - Sochaux 3:0 JOKER
18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0:2
18:00 Litex Lovech - Slavia Sofia 3:1
19:00 Troyes - Toulouse 0:2
22:00 Sevilla - Barcelona 0:2

Niedziela

14:00 Valenciennes - Marseille 1:1
14:00 CSKA Moscow - Din. Moscow 1:1
14:30 Groningen - Roda 0:1
15:00 Bologna - Catania 1:0
15:00 Sampdoria - Napoli 0:2
15:00 Eskisehirspor - İstanbul B.B. 0:0
15:30 Frankfurt - Freiburg 2:0
16:30 Kryvbas - M. Zaporozhye 1:2
17:00 Beira Mar - Setubal 1:1
19:50 Real Madrid - La Coruna 2:1

rezerwowe

sobota 16:00 Debrecen - Haladas 2:0
niedziela 17:30 Gefle - Kalmar 1:1

kzyhu
kzyhu
  27 września 2012

Sobota

15:30 Hoffenheim - Augsburg 2-1
16:00 Austria Vienna - AC Wolfsberger 3-1
16:00 Reading - Newcastle 0-2
16:00 Fulham - Manchester City 0-2
16:15 Kerkyra - OFI Crete 1-0
17:30 PSG - Sochaux 3-0
18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1-2
18:00 Litex Lovech - Slavia Sofia 2-0
19:00 Troyes - Toulouse 1-2
22:00 Sevilla - Barcelona 0-2

Niedziela

14:00 Valenciennes - Marseille 1-2
14:00 CSKA Moscow - Din. Moscow 1-1
14:30 Groningen - Roda 2-1
15:00 Bologna - Catania 0-0
15:00 Sampdoria - Napoli 1-1
15:00 Eskisehirspor - İstanbul B.B. 1-1
15:30 Frankfurt - Freiburg 2-0
16:30 Kryvbas - M. Zaporozhye 4-1
17:00 Beira Mar - Setubal 2-2
19:50 Real Madrid - La Coruna 3-0 JOKER

rezerwowe

sobota 16:00 Debrecen - Haladas 2-0
niedziela 17:30 Gefle - Kalmar 1-1

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.