RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 września 2012 (pierwszy post)
Sobota

13:45 Swansea - Everton
15:30 Schalke - Bayern
15:30 Hamburger - Dortmund
16:00 Hibernian - Inverness
18:00 CSS Turnu Severin - Otelul
18:15 Terek - Lok. Moscow
19:45 Zurich - Grasshoppers
20:00 Betis - Espanyol
20:00 Reims - Nancy
20:45 Juventus - Chievo

Niedziela

14:00 Bordeaux - Ajaccio
15:00 Udinese - AC Milan
16:30 PSV - Feyenoord
17:00 Tottenham - QPR
17:00 Mlada Boleslav - Hradec Kralove
17:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin
17:30 HJK - Inter Turku
18:00 Nea Salamis - Ayia Napa
19:50 Ath. Bilbao - Malaga
20:45 Lazio - Genoa

rezerwowe

sobota 18:00 Aalesund - Lilleström
niedziela 15:00 Veria - Giannina

TYPOWANIE TRWA DO SOBOTY 22 WRZESIEŃ DO GODZ. 13.45
Typy oddajemy w tym temacie ( dla nowych - typujemy dokładny wynik nie 1x2 )

Każdy inny wpis do czasu zamknięcia typowania karany będzie BANem

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!! ( Joker - mecz punktowany podwójnie )

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY
LeonGrande NuTiiiiii MaqdaIena smencikk kuba92762 RexMundi egze Goniec Renifer Chudy Enkido Pszystojniaczek695 kzyhu wodzu2377 xNumber1x WueRZet mus10 KorasPL MuyBueno Earth golden18 Tomuś thomas893 Iro Gutek909 ericek991 Damian90mragowo wojtecky lysyczarodziej17 Mar1916Cin Radomatu11 Wiertlo92 CASANOVAzUCIECHOWA LouisVanGaal
...Ignorance is bliss...
wojtecky
wojtecky
  18 września 2012

Sobota

13:45 Swansea - Everton 1:2
15:30 Schalke - Bayern 1:2
15:30 Hamburger - Dortmund 1:2
16:00 Hibernian - Inverness 2:0
18:00 CSS Turnu Severin - Otelul 1:2
18:15 Terek - Lok. Moscow 2:0
19:45 Zurich - Grasshoppers 1:0
20:00 Betis - Espanyol 1:0
20:00 Reims - Nancy 1:0
20:45 Juventus - Chievo 3:0 joker

Niedziela

14:00 Bordeaux - Ajaccio 2:0
15:00 Udinese - AC Milan 1:0
16:30 PSV - Feyenoord 2:1
17:00 Tottenham - QPR 3:1
17:00 Mlada Boleslav - Hradec Kralove 1:0
17:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2:0
17:30 HJK - Inter Turku 1:0
18:00 Nea Salamis - Ayia Napa 2:0
19:50 Ath. Bilbao - Malaga 2:1
20:45 Lazio - Genoa 2:0

rezerwowe

sobota 18:00 Aalesund - Lilleström 1:2
niedziela 15:00 Veria - Giannina 1:1

Earth
Earth
  18 września 2012

Sobota
13:45 Swansea - Everton 1:3
15:30 Schalke - Bayern 2:2
15:30 Hamburger - Dortmund 1:2
16:00 Hibernian - Inverness 3:1
18:00 CSS Turnu Severin - Otelul 0:2
18:15 Terek - Lok. Moscow 1:2
19:45 Zurich - Grasshoppers 2:0
20:00 Betis - Espanyol 2:1
20:00 Reims - Nancy 1:2
20:45 Juventus - Chievo 3:0

Niedziela
14:00 Bordeaux - Ajaccio 2:0
15:00 Udinese - AC Milan 1:2
16:30 PSV - Feyenoord 3:1
17:00 Tottenham - QPR 3:1 Joker
17:00 Mlada Boleslav - Hradec Kralove 1:1
17:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2:0
17:30 HJK - Inter Turku 1:1
18:00 Nea Salamis - Ayia Napa 1:0
19:50 Ath. Bilbao - Malaga 2:1
20:45 Lazio - Genoa 2:1

Rezerwowe
Sobota 18:00 Aalesund - Lilleström 1:1
Niedziela 15:00 Veria - Giannina 1:1

ericek991
ericek991
  18 września 2012

Sobota

13:45 Swansea - Everton 1:2
15:30 Schalke - Bayern 1:2
15:30 Hamburger - Dortmund 0:2
16:00 Hibernian - Inverness 1:0
18:00 CSS Turnu Severin - Otelul 0:2
18:15 Terek - Lok. Moscow 2:0
19:45 Zurich - Grasshoppers 1:0
20:00 Betis - Espanyol 0:1
20:00 Reims - Nancy 0:0
20:45 Juventus - Chievo 3:1

Niedziela

14:00 Bordeaux - Ajaccio 2:0 JOKER
15:00 Udinese - AC Milan 1:0
16:30 PSV - Feyenoord 4:1
17:00 Tottenham - QPR 1:2
17:00 Mlada Boleslav - Hradec Kralove 1:0
17:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2:0
17:30 HJK - Inter Turku 0:1
18:00 Nea Salamis - Ayia Napa 0:0
19:50 Ath. Bilbao - Malaga 1:1
20:45 Lazio - Genoa 2:0

rezerwowe

sobota 18:00 Aalesund - Lilleström 0:1
niedziela 15:00 Veria - Giannina 1:0

lysyczarodziej17
lysyczarodziej17
  19 września 2012

Sobota

13:45 Swansea - Everton 0:1
15:30 Schalke - Bayern 1:2
15:30 Hamburger - Dortmund 0:1
16:00 Hibernian - Inverness 1:0
18:00 CSS Turnu Severin - Otelul 0:1
18:15 Terek - Lok. Moscow 2:0
19:45 Zurich - Grasshoppers 1:1
20:00 Betis - Espanyol 1:0
20:00 Reims - Nancy 0:1
20:45 Juventus - Chievo 3:0

Niedziela

14:00 Bordeaux - Ajaccio 2;0
15:00 Udinese - AC Milan 2:0
16:30 PSV - Feyenoord 2:1
17:00 Tottenham - QPR 1;1
17:00 Mlada Boleslav - Hradec Kralove 1:1
17:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2:0 JOKER
17:30 HJK - Inter Turku 1:1
18:00 Nea Salamis - Ayia Napa 1:0
19:50 Ath. Bilbao - Malaga 1:2
20:45 Lazio - Genoa 2:1

rezerwowe

sobota 18:00 Aalesund - Lilleström 0:0
niedziela 15:00 Veria - Giannina 1:0

Tomus
Tomus
  20 września 2012

Sobota

13:45 Swansea - Everton 1:2
15:30 Schalke - Bayern 1:2
15:30 Hamburger - Dortmund 0:1
16:00 Hibernian - Inverness 1:3
18:00 CSS Turnu Severin - Otelul 0:2
18:15 Terek - Lok. Moscow 1:1
19:45 Zurich - Grasshoppers 1:0
20:00 Betis - Espanyol 2:1
20:00 Reims - Nancy 0:0
20:45 Juventus - Chievo 0:0 JOKER

Niedziela

14:00 Bordeaux - Ajaccio 1:0
15:00 Udinese - AC Milan 1:1
16:30 PSV - Feyenoord 2:0
17:00 Tottenham - QPR 1:0
17:00 Mlada Boleslav - Hradec Kralove 2:3
17:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1:0
17:30 HJK - Inter Turku 1:2
18:00 Nea Salamis - Ayia Napa 2:0
19:50 Ath. Bilbao - Malaga 2:0
20:45 Lazio - Genoa 1:0

rezerwowe

sobota 18:00 Aalesund - Lilleström 2:3
niedziela 15:00 Veria - Giannina 1:0

Chudy
Chudy
  20 września 2012

Sobota

13:45 Swansea - Everton 2-1
15:30 Schalke - Bayern 1-1
15:30 Hamburger - Dortmund 1-2
16:00 Hibernian - Inverness 1-0
18:00 CSS Turnu Severin - Otelul 0-1
18:15 Terek - Lok. Moscow 1-1
19:45 Zurich - Grasshoppers 1-0
20:00 Betis - Espanyol 2-0
20:00 Reims - Nancy 1-1
20:45 Juventus - Chievo 2-0 JOKER

Niedziela

14:00 Bordeaux - Ajaccio 1-0
15:00 Udinese - AC Milan 1-1
16:30 PSV - Feyenoord 1-0
17:00 Tottenham - QPR 2-1
17:00 Mlada Boleslav - Hradec Kralove 1-0
17:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1-0
17:30 HJK - Inter Turku 1-1
18:00 Nea Salamis - Ayia Napa 2-0
19:50 Ath. Bilbao - Malaga 2-1
20:45 Lazio - Genoa 1-0

rezerwowe

sobota 18:00 Aalesund - Lilleström 0-0
niedziela 15:00 Veria - Giannina 0-0

Iro
Iro
  20 września 2012

Sobota
13:45 Swansea - Everton 1-1
15:30 Schalke - Bayern 1-2
15:30 Hamburger - Dortmund 0-2
16:00 Hibernian - Inverness 2-1
18:00 CSS Turnu Severin - Otelul 0-2
18:15 Terek - Lok. Moscow 0-2 JOKER
19:45 Zurich - Grasshoppers 1-0

20:00 Betis - Espanyol 0-1
20:00 Reims - Nancy 1-1
20:45 Juventus - Chievo 2-0

Niedziela
14:00 Bordeaux - Ajaccio 3-0

15:00 Udinese - AC Milan 1-2
16:30 PSV - Feyenoord 3-1
17:00 Tottenham - QPR 1-0
17:00 Mlada Boleslav - Hradec Kralove 1-0

17:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 3-1
17:30 HJK - Inter Turku 0-1
18:00 Nea Salamis - Ayia Napa 2-0
19:50 Ath. Bilbao - Malaga 1-2

20:45 Lazio - Genoa 0-0

rezerwowe
sobota 18:00 Aalesund - Lilleström 1-2
niedziela 15:00 Veria - Giannina 1-1

Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  20 września 2012

Sobota

13:45 Swansea - Everton 1:1
15:30 Schalke - Bayern 1:2 Joker
15:30 Hamburger - Dortmund 1:2
16:00 Hibernian - Inverness 2:0
18:00 CSS Turnu Severin - Otelul 1:2
18:15 Terek - Lok. Moscow 1:2
19:45 Zurich - Grasshoppers 2:0
20:00 Betis - Espanyol 2:1
20:00 Reims - Nancy 0:0
20:45 Juventus - Chievo 3:1

Niedziela

14:00 Bordeaux - Ajaccio 2:0
15:00 Udinese - AC Milan 1:1
16:30 PSV - Feyenoord 2:1
17:00 Tottenham - QPR 2:1
17:00 Mlada Boleslav - Hradec Kralove 2:2
17:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1:0
17:30 HJK - Inter Turku 2:1
18:00 Nea Salamis - Ayia Napa 1:1
19:50 Ath. Bilbao - Malaga 2:0
20:45 Lazio - Genoa 3:1

rezerwowe

sobota 18:00 Aalesund - Lilleström 2:2
niedziela 15:00 Veria - Giannina 1:1

Damian90Mragowo
Damian90Mragowo
  20 września 2012

Sobota

13:45 Swansea - Everton 0:1
15:30 Schalke - Bayern 0:1
15:30 Hamburger - Dortmund 0;2
16:00 Hibernian - Inverness 1:0
18:00 CSS Turnu Severin - Otelul 0;2
18:15 Terek - Lok. Moscow 2;0
19:45 Zurich - Grasshoppers 1;0
20:00 Betis - Espanyol 0;0
20:00 Reims - Nancy 0;1
20:45 Juventus - Chievo 3;0

Niedziela

14:00 Bordeaux - Ajaccio 2;0 joker
15:00 Udinese - AC Milan 2;0
16:30 PSV - Feyenoord 2;0
17:00 Tottenham - QPR 0;1
17:00 Mlada Boleslav - Hradec Kralove 0;0
17:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2;0
17:30 HJK - Inter Turku 1;0
18:00 Nea Salamis - Ayia Napa 0;1
19:50 Ath. Bilbao - Malaga 1;2
20:45 Lazio - Genoa 1;0

rezerwowe

sobota 18:00 Aalesund - Lilleström 0;0
niedziela 15:00 Veria - Giannina 0;0

thomas893
Posty: 10977 (po ~132 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  20 września 2012

Sobota

13:45 Swansea - Everton 1:1

15:30 Schalke - Bayern 1:2
15:30 Hamburger - Dortmund 1:2
16:00 Hibernian - Inverness 2:1
18:00 CSS Turnu Severin - Otelul 0:2
18:15 Terek - Lok. Moscow 1:2
19:45 Zurich - Grasshoppers 2:1
20:00 Betis - Espanyol 2:1
20:00 Reims - Nancy 0:2
20:45 Juventus - Chievo 2:0 JOKER

Niedziela

14:00 Bordeaux - Ajaccio 2:1
15:00 Udinese - AC Milan 2:2
16:30 PSV - Feyenoord 2:1
17:00 Tottenham - QPR 2:0
17:00 Mlada Boleslav - Hradec Kralove 1:1
17:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2:0
17:30 HJK - Inter Turku 1:0
18:00 Nea Salamis - Ayia Napa 1:1
19:50 Ath. Bilbao - Malaga 1:2
20:45 Lazio - Genoa 2:1

rezerwowe
sobota 18:00 Aalesund - Lilleström 0:2
niedziela 15:00 Veria - Giannina 2:1

MuyBueno
MuyBueno
  20 września 2012
RexMundi
RexMundi: Sobota 13:45 Swansea - Everton 0-1 15:30 Schalke - Bayern 1-2 15:30 Hamburger - Dortmund 0-2 16:00 Hibernian - Inverness 1-0 18:00 CSS Turnu Severin - Otelul 1-0 18:15 Terek - Lok. Moscow 0-1 19:45 Zurich - Grasshoppers 0-1 20:00 Betis - Espanyol 0-1 20:00 Reims - Nancy 0-1 20:45 Juventus - Chievo 2-0 Niedziela 14:00 Bordeaux - Ajaccio 1-0 JOKER 15:00 Udinese - AC Milan 0-2 16:30 PSV - Feyenoord 2-1 17:00 Tottenham - QPR 1-0 17:00 Mlada Boleslav - Hradec Kralove 0-1 17:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1-0 17:30 HJK - Inter Turku 0-1 18:00 Nea Salamis - Ayia Napa 0-1 19:50 Ath. Bilbao - Malaga 1-0 20:45 Lazio - Genoa 1-0 rezerwowe sobota 18:00 Aalesund - Lilleström 1-0 niedziela 15:00 Veria - Giannina 1-0

Mar1916Cin
Mar1916Cin
  20 września 2012

Sobota

13:45 Swansea - Everton 1:1
15:30 Schalke - Bayern 1:2
15:30 Hamburger - Dortmund 1:2 JOKER
16:00 Hibernian - Inverness 1:0
18:00 CSS Turnu Severin - Otelul 0:1
18:15 Terek - Lok. Moscow 1:0
19:45 Zurich - Grasshoppers 2:1
20:00 Betis - Espanyol 2:0
20:00 Reims - Nancy 0:0
20:45 Juventus - Chievo 2:0

Niedziela

14:00 Bordeaux - Ajaccio 2:0
15:00 Udinese - AC Milan 1:1
16:30 PSV - Feyenoord 2:0
17:00 Tottenham - QPR 2:1
17:00 Mlada Boleslav - Hradec Kralove 1:1
17:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1:1
17:30 HJK - Inter Turku 1:1
18:00 Nea Salamis - Ayia Napa 1:0
19:50 Ath. Bilbao - Malaga 0:1
20:45 Lazio - Genoa 2:1

rezerwowe

sobota 18:00 Aalesund - Lilleström 0:0
niedziela 15:00 Veria - Giannina 1:1

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 września 2012
Przystojniaczek

Sobota

13:45 Swansea - Everton 1:1
15:30 Schalke - Bayern 0:2 joker
15:30 Hamburger - Dortmund 0:2
16:00 Hibernian - Inverness 2:0
18:00 CSS Turnu Severin - Otelul 1:3
18:15 Terek - Lok. Moscow 1:1
19:45 Zurich - Grasshoppers 2:0
20:00 Betis - Espanyol 2:1
20:00 Reims - Nancy 0:1
20:45 Juventus - Chievo 3:1

Niedziela

14:00 Bordeaux - Ajaccio 2:0
15:00 Udinese - AC Milan 1:1
16:30 PSV - Feyenoord 2:0
17:00 Tottenham - QPR 2:0
17:00 Mlada Boleslav - Hradec Kralove 1:1
17:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2:1
17:30 HJK - Inter Turku 2:1
18:00 Nea Salamis - Ayia Napa 1:1
19:50 Ath. Bilbao - Malaga 2:2
20:45 Lazio - Genoa 3:1

rezerwowe

sobota 18:00 Aalesund - Lilleström 2:2
niedziela 15:00 Veria - Giannina 1:1
...Ignorance is bliss...
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  21 września 2012
Sobota

13:45 Swansea - Everton 2:3
15:30 Schalke - Bayern 1:2 JOKER
15:30 Hamburger - Dortmund 1:2
16:00 Hibernian - Inverness 3:1
18:00 CSS Turnu Severin - Otelul 0:0
18:15 Terek - Lok. Moscow 2:2
19:45 Zurich - Grasshoppers 1:0
20:00 Betis - Espanyol 2:2
20:00 Reims - Nancy 1:1
20:45 Juventus - Chievo 1:0

Niedziela
14:00 Bordeaux - Ajaccio 3:0
15:00 Udinese - AC Milan 1:1
16:30 PSV - Feyenoord 2:1
17:00 TottenhamTottenham - QPR 2:0
17:00 Mlada Boleslav - Hradec Kralove 1:2
17:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1:0
17:30 HJK - Inter Turku 1:1
18:00 Nea Salamis - Ayia Napa 2:0
19:50 Ath. Bilbao - Malaga 1:2
20:45 Lazio - Genoa 2:0

rezerwowe
sobota 18:00 Aalesund - Lilleström 3:2
niedziela 15:00 Veria - Giannina 0:1
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.