TTomekkk89
TTomekkk89
  17 września 2012 (pierwszy post)

cześć macie ten problem? ile czasu "leczyliście się"?

Chudy
Chudy
  17 września 2012

to nie forum lekarskie

TTomekkk89
TTomekkk89
  20 września 2012

ale człowieku sportowe ,czyli można na nim rozwinąć każdą myśl tak samo ze sportem jak i z kontuzjami doznanymi podczas uprawiania sportu.Takie mądralowanie możesz sobie w buciki włożyć. pozdrawiam

Chudy
Chudy
  20 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ale człowieku sportowe ,czyli można na nim rozwinąć każdą myśl tak samo ze sportem jak i z kontuzjami doznanymi podczas uprawiania sportu.Takie mądralowanie możesz sobie w buciki włożyć. pozdrawiam

równie dobrze mogłeś doznać tej "kontuzji" podczas przerzucania gnoju przed swoją chatką,więc mykaj chłopcze na forum lekarskie :bye:
Radomatu11
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  20 września 2012

Witam. Ja miałem zerwane przednie więzadła krzyżowe i stłuczony kłykieć boczny kolana.
Najpierw miałem artroskopie na którą musiałem czekać pół roku. Po wyczyszczeniu kolana miałem rehabilitacje miesięczną , potem czekałem pół roku na rekonstrukcję kolana.
Po rekonstrukcji kolana miałem 5 miesięcy rehabilitacji. Po dwóch latach od operacji noga nadal nie jest w pełni sprawna, brak wyprostu prawidłowego i bóle w obrębie kolana niekiedy , jednak ważne , ze mogę już biegać i uprawiać sporty jednak nog ata nigdy już nie będzie taka sama :/ pozdro

TTomekkk89
TTomekkk89
  20 września 2012

dzięki za odpowiedź

kuba92762
kuba92762
  21 września 2012

Zerwanych nie, mam uszkodzone częściowo, ale za to szereg innych komplikacji w kolanie co dało ponad stronę w wypisie ze szpitala.
Rehabilitacja parę miechów trwa, ale wiadomo, najpierw chodzenie o kulach itp.
Dobre jest to, że do sportu rzeczywiście można wrócić.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.