LokalnyPatriota23
LokalnyPatriota23
  12 września 2012 (pierwszy post)

Siema ! Mam takie pytanie . Co sądzicie o represjach stosowanych przez "Władze" wobec Tych bardziej zagorzalych Kibiców ? Tylko bez spiny Panowie i Panie

RexMundi
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 września 2012

są za łagodne

...Ignorance is bliss...
LokalnyPatriota23
LokalnyPatriota23
  12 września 2012
RexMundi
RexMundi: są za łagodne

mozesz rozwinąć ?
thomas893
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  13 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o represjach stosowanych przez "Władze" wobec Tych bardziej zagorzalych Kibiców ?

Temat zastępczy :tak:
thomas893
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  13 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o represjach stosowanych przez "Władze" wobec Tych bardziej zagorzalych Kibiców ?

WueRZet
WueRZet
  13 września 2012

Dostać zakaz stadionowy za pokazanie dupy - mistrzostwo !

Mar1916Cin
Mar1916Cin
  13 września 2012

Paweł Zarzeczny jest jedną z niewielu osób, które po zamieszkach na mieście przy okazji meczu Polska - Rosja podczas Euro 2012 broniły kibiców. Sam zresztą na polskie stadiony chodzi od lat i ma z reguły pozytywne zdanie o polskich kibicach, których media uznają za największe zło tego kraju. "Pewnie wiele osób podzielało moje zdanie, część podważała, ale nadal uważam, że jeśli ktoś pluje nam na podłogę w domu, to takiego gościa należałoby wyprosić.
Tak odebrałem zachowanie warszawiaków, którzy należycie powitali Rosjan, którzy chcieli wykonywać u nas jakieś demonstracje polityczne. (...) Może dzięki tej wiedzy wychowają swoje dzieci w duchu patriotycznym, może dzięki temu wytłumaczą młodszym, czemu w Warszawie nie można pozwalać na rosyjskie manifestacje. Pamiętajmy, że Rosjanie też przyczynili się do zburzenia tej Warszawy, pamiętajmy, co się działo podczas Powstania!" - mówi Zarzeczny w rozmowie z "To My Kibice!".

Zarzeczny wspomina dawne czasy na trybunach stadionu przy Łazienkowskiej. "Pamiętam, gdy jeszcze w latach sześćdziesiątych chodziłem na Legię - nie mogłem się nadziwić, że śpiewaliśmy na trybunach 'przeżyliśmy najazd szwedzki, przeżyjemy i radziecki'. Byłem absolutnie zachwycony, że śpiewaliśmy coś zupełnie niezgodnego z tym, co mówią w radio, z tym co piszą w gazetach. O tym, że żołnierze radzieccy to nie są nasi przyjaciele, tylko wrogowie. I nie śpiewało tego 10 czy 20 osób, ale cały stadion, wtedy co tydzień zapełniony przez 25 tysięcy osób" - wspomina.

Według znanego dziennikarza, polscy kibice są patriotami nie od kilku lat, a od pokoleń. "Nie jest to tak, że kibice wczoraj czy przedwczoraj nagle stali się patriotami, tylko zawsze w swojej masie byli spadkobiercami wszystkich powstańców - listopadowych, styczniowych, warszawskich. Chodzi przede wszystkim o buntowniczą naturę, która na stadionach bardzo pięknie się zrealizowała. Zachwycają mnie na przykład niektóre z opraw" - mówi.

W wywiadzie Zarzeczny odniósł się także do możliwości zamykania przez wojewodów stadionów w Polsce. "Ja przede wszystkim uważam, że kibice nie są żadnym problemem. Oczywiście, wzajemnie sobie ubliżają, czasem zdarzało się, że mnie osobiście ubliżał cały stadion, tak jak czasem cały bił brawo. To się zdarza w każdej polskiej rodzinie, między bratem a siostrą, mężem a żoną. To nasz ogólny brak kultury, a nie kryminalne wątki. Ja w mediach często to zaznaczam - do tej pory, mamy połowę roku, zginęły setki motocyklistów, utonęło bodaj 300 osób, zabił się spadochroniarz, drugi się połamał... Są rzeczy mniej bezpieczne niż stadion, ja nie pamiętam kiedy ostatnio ktoś na stadionie zginął, nie liczę oczywiście tych osiedlowych porachunków krakowskich. Kibicowanie jest jedną z bezpieczniejszych rzeczy jakie można robić w wolnym czasie. Ponadto zaznaczę to co mówiłem w TVN-ie - bez takiej trochę chuligańskiej atmosfery nie ma dopingu" - mówi Paweł Zarzeczny.

Całą rozmowę możecie przeczytać w najnowszym numerze magazynu "To My Kibice!".

MaqdaIena
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  13 września 2012
thomas893
thomas893: Temat zastępczy

Konto usunięte
Konto usunięte: Temat zastępczy

:tak:.
:ziober2:
LokalnyPatriota23
LokalnyPatriota23
  14 września 2012

Dzieki , dzieki sczegolnie Tobie Marcin ! Pozdrawiam !

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  15 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Siema ! Mam takie pytanie . Co sądzicie o represjach stosowanych przez "Władze" wobec Tych bardziej zagorzalych Kibiców ? Tylko bez spiny Panowie i Panie

kibice to podludzie, zamykać w klatkach ewentualnie utylizować xd
Enkido
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  15 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: kibice to podludzie, zamykać w klatkach ewentualnie utylizować xd

Takie same mam zdanie o ludziach strzelających sobie fotki do lustra ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

pokahontazz
pokahontazz
  15 września 2012
Enkido
Enkido: WiadomoOd1410:kibice to podludzie, zamykać w klatkach ewentualnie utylizować xd Takie same mam zdanie o ludziach strzelających sobie fotki do lustra ;)

Enkido-Wiadomo 1-0 hahahaaaa

Konto usunięte

ostatni przykład Widzewa pokazuje, że to czysta głupota i podłość....
kuba92762
kuba92762
  15 września 2012
Enkido
Enkido: Takie same mam zdanie o ludziach strzelających sobie fotki do lustra ;)

Ładnie Enkido:brawo::D
Strobista
Strobista
  21 września 2012

podbijam enkido

LokalnyPatriota23
LokalnyPatriota23
  26 września 2012

Ty wiadomo a powiedz mi kiedy obchodzi sie dzien Żołnierzy Wyklętych ? pewnie i tak znajdziesz w necie WIADOMO wkoncu nie ?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.