KrowiPlacek
KrowiPlacek
  7 września 2012 (pierwszy post)

Czolko,dzis piszac na fotce z pewnym lamusem zastanawiam sie nad jednym,zadawam wam krotkie pytanie

czy pilka nozna to wedlug was typowo meski sport i kazdy normalny badz zdrowy i sprawny facet powinien sie nia interesowac lub ja uprawiac??Bo wedlug mnie tak a ci ktorzy nie lubia pilki to zwykle piz.dy.
Gadalem z moim kolegom Evanim i jest podobnego zdania tylko ze on dodal ze to jeszcze sa maminsynki i pe.... wiecie dobrze co mam na mysli,nie bede sial homofobicznych tresci.

EvansWise
EvansWise
  7 września 2012

Ja sadze ze ktos kto gra w pilke lub sie nia interesuje jest po prostu kozakiem. Zastanawiajace jest gdy ktos gra w kosza, czy jakies pedalskie hokeje, czy jakies ku wa peddy totalne sporty jakies deski itp/. Tacy mieccy chlopcy to interesuja sie chlopcami. Pilkarze wyrywaja dupy i za przeproszeniem zapinaja je, cpaja, pija a odsetek pedalow jest znikomy. Bo to meski sport, ktory wyklucza kombinacje. Powie o tym Jumaa, powie Mubarak i Matthaus, powie Susic, Tassotti, czy Redin. Cos sie wkrecilem w MS 90 dlatego prosze mnie tutaj nie dyskredytowac. Z reguly maminsynki i pedaly wola deski, albo sporty dla homofobow - jakas siatkowka plazowa, golfy czy wybitnie gejowskie amatorska jazda na nartach. Dlatego wezcie sie w garsc - EVANS WISE wam to mowi. Zapiszcie sie do jakiejs Polonii Kępno i naku wiajcie po okręgówkach. Jak jestescie mietkimi chlopakami to zarzucac deskorolke. Jeszcze rozumiem jakies plywanie, bo to akurat nie jest mega pedalskie, czy bieganie. Ale co trzeba miec w bani zeby trenowac rolki, deske, lyzwy, siatke plazowa, czy jazde konna? Sorki za haos ale jestem z Laos i generalnie mam taka opinie. ONLY SOCCA!! :D

kuba92762
kuba92762
  7 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Gadalem z moim kolegom Evanim

Z lekarzem porozmawiaj lepiej:tak:
WueRZet
WueRZet
  7 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Z reguly maminsynki i pedaly


Konto usunięte
Konto usunięte: albo sporty dla homofobow

A teraz przemyśl ze 4 razy to co napisałeś i zastanów się dlaczego mam z Ciebie zdrową bekę jakiej nie miałem tutaj od wielu miesięcy już.
KrowiPlacek
KrowiPlacek
  7 września 2012

DOkladnie Evans widze ze ty tu kumasz czacze aoni dalej blaznia sie przed komputerach albo jarajac sie niszowymi sportami.BO to pilka nozna wymaga najwyzszej sztuki i artsztuki.
A ty wurzet beke to moze i masz na chacie z woda ze sciekow z ktorej pijesz

EvansWise
EvansWise
  7 września 2012

no nie dziwi mnie ze nie miales takiej beki od kilku miechow. poza walkowaniem rodzyn w nosie, gapieniem sie w monitor i jazdy na recznym to jedynie spisz. Co wbijam tutaj (dla beki jak to nazywasz) to albo jakas styka z silikonami, albo jakis WRZ. Niczym otwieram lodowke a tam WRZ. Nabiles 25 kafli postow. gratuluje! Nie zapomnij wyjsc na wizyte u psychiatry w tygodniu.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.