prawienieklamie
prawienieklamie
  3 września 2012 (pierwszy post)
Od października wybieram się na studia. Będę tam miała lekcje wf . Mam do wyboru basen, siłownie, aerobik, koszykówkę, piłkę nożną i siatkówkę .Cieszę się na te zajęcia ale nie wiem co wybrać . Myślę nad koszykówką i aerobikiem . Tylko kurde nie wiem jak wyglądają takie zajęcia na studiach .

Ktoś może mi to wytłumaczyć ?
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 września 2012
prawienieklamie
prawienieklamie: Ktoś może mi to wytłumaczyć ?

Kurde za dużo nie pomogę bo na zaocznych było tylko picie wódy i piwa plus schabowe na full.
Na Twoim miejscu wybrałby siłownię i kosz v siata chyba że nie chcesz niczego na poważnie to weź basen chociaż popływasz i aerobik żeby trochę poćwiczyć szpagaty :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  3 września 2012
prawienieklamie
prawienieklamie: Od października wybieram się na studia


jaki kierunek ??

prawienieklamie
prawienieklamie: Mam do wyboru basen, siłownie, aerobik, koszykówkę, piłkę nożną i siatkówkę


normalnie , zapisujesz się na sekcję i tam raz w tygodniu masz treningi
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  3 września 2012

wszystko zalezy od uczelni, na moich studiach WF to była istna porazka, cwiczylismy w warunkach uragających godnosci człowieka (siłownia) lub w niweiele rozniacych sie od pastwisk w Afganistanie (piłka nozna)

MuyBueno
MuyBueno
  3 września 2012

Siłownia + siatkówka oczywko.

A narty,snowboard?
Jakaś bidna ta uczelnia :woot:

WueRZet
WueRZet
  3 września 2012

Na koszu grywałem z zawodnikami występującymi zawodowo w II lidze kosza :ninja:

Na piłce to się latało za piłką...jak tylko się chciało przyjść na wf :ziober2:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  3 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A narty,snowboard? Jakaś bidna ta uczelnia

Ciekawe jak narty i snowboard uprawiać np. nad morzem :P

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

WueRZet
WueRZet
  3 września 2012

Można w Poznaniu ? Można ;)

Strobista
Strobista
  3 września 2012

ja bym chciał miec u siebie do wyboru dyscypliny: picie/chlanie/upijanie się/napieralanie się

Pszystojniaczek695
Pszystojniaczek695
  4 września 2012
prawienieklamie
prawienieklamie: Od października wybieram się na studia. Będę tam miała lekcje wf . Mam do wyboru basen, siłownie, aerobik, koszykówkę, piłkę nożną i siatkówkę .Cieszę się na te zajęcia ale nie wiem co wybrać . Myślę nad koszykówką i aerobikiem . Tylko kurde nie wiem jak wyglądają takie zajęcia na studiach . Ktoś może mi to wytłumaczyć ?


zalezy jaka uczelnia bo mialem identycznie jak
Konto usunięte
Konto usunięte: wszystko zalezy od uczelni, na moich studiach WF to była istna porazka, cwiczylismy w warunkach uragających godnosci człowieka (siłownia) lub w niweiele rozniacych sie od pastwisk w Afganistanie (piłka nozna)
prawienieklamie
prawienieklamie
  4 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ja bym chciał miec u siebie do wyboru dyscypliny: picie/chlanie/upijanie się/napieralanie się


a może niby nie masz tak ; p ?
thomas893
thomas893
  4 września 2012

Bierz kosza :pavarotti:

DjMuka
DjMuka
  6 września 2012

Ja bym proponowal cos na rozgrzanie miesni miednicy. Wiec moze aerobik. Koszykówka Ci sie do niczego nie przyda. Jak sie nauczysz robic szpagat, to bedziesz lepiej sprawowac sie w lozku i mile zaskoczysz jakiegos kumpla z roku, a chyba o to chodzi? Czy ja taki nie tutejszy i wyobcowany? U nas na uczelni to robilismy niezłe gangbangi. Takie tam słoneczka, to nic przy tym co my robiliśmy. Ktoś zainteresowany, to opowiem.

WueRZet
WueRZet
  6 września 2012

Opowieści koniobijcy to na Hajdzie.

Gutek909
Gutek909
  7 września 2012

yebłem z wypowiedzi tego gościa :crylol:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.