deeev
deeev
  9 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Daniel Jarque [*]

kolejna bezsensowna smierc mlodego pilkarza...
co jest powodem tak czestych zgonow sportowcow ??
dlaczego tak sie dzieje ??

WueRZet
WueRZet
  9 sierpnia 2009

Visca Catalunya !

Konto usunięte
Konto usunięte: co jest powodem tak czestych zgonow sportowcow ?? dlaczego tak sie dzieje ??

Czy ja wiem czy tak częstych ? Przeważnie są to jakieś powiązania ze zdrowiem. Nieodkryte wcześniej problemy z sercem, skutki przebytych i niewyleczonych chorób, bądź samozniszczenie się poprzez szprycowanie się jakimś gównem.
Szkoda człowieka.
psychodeliczny
psychodeliczny
  9 sierpnia 2009

wielu młodych ludzi umiera i nie ma to nic wspólnego z tym jaki sport uprawiają, jasne że wyczynowe uprawianie piłki nożnej obciąża organizm, ale spójrzmy ilu mamy piłkarzy, a ilu z nich umiera... to naprawdę mały promil, tyle, że są to osoby powszechnie znane.

Pavel26
Pavel26
  9 sierpnia 2009

Jarque zmarł nagle w sobotę wieczorem. Powodem śmierci był najprawdopodobniej atak serca, którego doznał w czasie rozmowy telefonicznej z dziewczyną. Natychmiast poinformowała ona drużynę, że coś stało się w pokoju Daniego. Zawodnik został znaleziony nieprzytomny w swoim pokoju i natychmiast przewieziony do szpitala. Pierwsza pomoc z użyciem defibrylatora podjęta przez lekarza klubowego, a następnie sanitariuszy pogotowia, nie powiodła się.

Tej tragedii nikt się nie spodziewał. Jeszcze w sobotę rano Jarque normalnie trenował i tryskał humorem podczas zajęć z drużyną.

Jarque był wychowankiem Espanyolu. Władze klubu wiązały z nim wielkie nadzieje. Grał na środku obrony i niespełna miesiąc temu został mianowany kapitanem drużyny.

Śmierć piłkarza poruszyła całą Hiszpanię. Kilka minut po tym, jak władze klubu poinformowały o tragedii z całego świata zaczęły napływać kondolencje dla zespołu i rodziny piłkarza. Kondolencje złożyły już Real Madryt, FC Barcelona oraz FC Sevilla.

psychodeliczny
psychodeliczny
  9 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jarque zmarł nagle w sobotę wieczorem. Powodem śmierci był najprawdopodobniej atak serca, którego doznał w czasie rozmowy telefonicznej z dziewczyną. Natychmiast poinformowała ona drużynę, że coś stało się w pokoju Daniego. Zawodnik został znaleziony nieprzytomny w swoim pokoju i natychmiast przewieziony do szpitala. Pierwsza pomoc z użyciem defibrylatora podjęta przez lekarza klubowego, a następnie sanitariuszy pogotowia, nie powiodła się. Tej tragedii nikt się nie spodziewał. Jeszcze w sobotę rano Jarque normalnie trenował i tryskał humorem podczas zajęć z drużyną. Jarque był wychowankiem Espanyolu. Władze klubu wiązały z nim wielkie nadzieje. Grał na środku obrony i niespełna miesiąc temu został mianowany kapitanem drużyny. Śmierć piłkarza poruszyła całą Hiszpanię. Kilka minut po tym, jak władze klubu poinformowały o tragedii z całego świata zaczęły napływać kondolencje dla zespołu i rodziny piłkarza. Kondolencje złożyły już Real Madryt, FC Barcelona oraz FC Sevilla.


my naprawdę mamy portale informacyjne i nie musisz kopiować tych informacji.
marion695
marion695
  9 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kolejna bezsensowna smierc mlodego pilkarza... co jest powodem tak czestych zgonow sportowcow ?? dlaczego tak sie dzieje ??

nie przesadzajmy ze zgony pilkarzy sa czeste.wiadomo ze znajdzie sie jakis przypadek
paweldst9090
paweldst9090
  9 sierpnia 2009

walą szprycę to potem zdychają.

theshadov
theshadov
  10 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

Nie można tego powiedzieć i wszystkich co umieraja na boisku.
tomekkolarz
Posty: 23667 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co jest powodem tak czestych zgonow sportowcow ??


intensywny trening połaczony z nieodpowiednim stosowaniem dopingu daje rózne rezultaty. a w niewykryte choroby nie wierze bo każdy sportowiec zanim podpisze kontrakt przechodzi restrykcyjne badania
:zakochany:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.