jamajka
jamajka
  7 sierpnia 2009 (pierwszy post)

W niedzielę 2 sierpnia po wygranym meczy naszych siatkarek z Japonkami,
kapitan drużyny Dorota Świeniewicz ogłosiła koniec kariery w reprezentacji.
Na miejsce Doroty wczoraj wybrano 25letnią przyjmującą - Annę Barańską.
Q: Waszym zdaniem był to dobry wybór ?
Q: Którą z zawodniczek Wy wybralibyście na stanowisko kapitan ? Dlaczego ? Wybór uzasadnij.

_________________
Dziś Polki przegrały pierwszy mecz rozgrywek w Makao z Chinkami 2:3 (19:25, 27:25, 26:24, 14:25, 12:15).
Jutro mecz z Brazylijkami, jaki wynik obstawiacie ?
Jak do tej pory żadna z drużyn nie wygrała z Brazylijkami ani jednego seta, może to Polki będą tymi pierwszymi ?

Gutek909
Gutek909
  9 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczegolnie w koncowkach meczy gdy jej skutecznosc jest po prostu smieszna...na zagrywce sie wyszaleje na poczatku meczu a jak juz presja jest to nie wytrzymuje. takie moje zdanie.

co nie zmienia faktu, że doświadczona jest, a słaba skuteczność w końcówkach meczy to już swoją drogą.. :]
psychodeliczny
psychodeliczny
  9 sierpnia 2009
kuba92762
kuba92762
  9 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co nie zmienia faktu, że doświadczona jest, a słaba skuteczność w końcówkach meczy to już swoją drogą.. :]

To co to za doswiadczenie, jak dochodzi do zacietego meczu a ta ma kisiel w gaciach w koncowkach?

Konto usunięte
Konto usunięte: psychodeliczny

Pomyslec, ze moj kumpel przyczynil sie do rezygnacji Swieniewiczowej.
Gutek909
Gutek909
  10 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To co to za doswiadczenie, jak dochodzi do zacietego meczu a ta ma kisiel w gaciach w koncowkach?

a myślisz, że doświadczonym zawodniczką to się nie zdarza ? ;>
kuba92762
kuba92762
  10 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a myślisz, że doświadczonym zawodniczką to się nie zdarza ? ;>

Doswiadczone zawodniczki powinny radzic sobie ze stresem, bo chyba przez to ma takie slabe koncowki...Doswiadczonym owszem, tez sie zdarzaja slabsze mecze w koncowkach, ale u Baranskiej zauwazylem, ze to za czesto sie przytrafia:)
Gutek909
Gutek909
  10 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Doswiadczonym owszem, tez sie zdarzaja slabsze mecze w koncowkach, ale u Baranskiej zauwazylem, ze to za czesto sie przytrafia:)

być może, ostatnio niestety niezbyt często śledzę poczynania naszych " Złotek "
Gutek909
Gutek909
  14 sierpnia 2009

ależ bolesna porażka polskich siatkarek z Holandią 0-3, w żadnym secie nie potrafiły zdobyć nawet 18 punktów :szok2:

Gutek909
Gutek909
  14 sierpnia 2009

no i 3-0
z meczu jestem umiarkowanie zadowolony :]
Bąkiewicz - kapitalny mecz w ataku Miśka :] przyjęcie na dobrym poziomie, jak dla mnie MVP spotkania :]
Kurek - jeden z najzdolniejszych w Polsce, talent na miarę światową :] ale dorzeczy, w dzisiejszym meczu zagrał dobrze, choć mam nadzieję, że wyeliminuje to ściąganie piłki, co na pojedynczym bloku niczym złym nie skutkuje, bo zazwyczaj jest gwóźdź, ale na podwójnym jest już gorzej ;/
Zagumny - dobry mecz Pawła, wreszcie mogę obejrzeć niezłe rozegranie w polskiej drużynie :]
Pliński - 2 zawodnik tego spotkania, ile razy się pomylił na środku ? raz ? dwa ? świetnie wyczuwał blok :]
Możdżonek - na swoim normalnym, wysokim poziomie :]
Gacek - stabilne przyjęcie, dobrze w obronie choć oczekuję od niego jeszcze lepszej gry :]
Gruszka :zonk: ten mecz tylko mnie uświadomił, że Piotrek nie powinien mieć miejsca w reprezentacji :/ grał na tak słabym procencie, że szok :P 20 % , 30% w ataku ? :lol2:

Gutek909
Gutek909
  14 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no i 3-0 z meczu jestem umiarkowanie zadowolony :] Bąkiewicz - kapitalny mecz w ataku Miśka :] przyjęcie na dobrym poziomie, jak dla mnie MVP spotkania :] Kurek - jeden z najzdolniejszych w Polsce, talent na miarę światową :] ale dorzeczy, w dzisiejszym meczu zagrał dobrze, choć mam nadzieję, że wyeliminuje to ściąganie piłki, co na pojedynczym bloku niczym złym nie skutkuje, bo zazwyczaj jest gwóźdź, ale na podwójnym jest już gorzej ;/ Zagumny - dobry mecz Pawła, wreszcie mogę obejrzeć niezłe rozegranie w polskiej drużynie :] Pliński - 2 zawodnik tego spotkania, ile razy się pomylił na środku ? raz ? dwa ? świetnie wyczuwał blok :] Możdżonek - na swoim normalnym, wysokim poziomie :] Gacek - stabilne przyjęcie, dobrze w obronie choć oczekuję od niego jeszcze lepszej gry :] Gruszka ten mecz tylko mnie uświadomił, że Piotrek nie powinien mieć miejsca w reprezentacji :/ grał na tak słabym procencie, że szok :P 20 % , 30% w ataku ?

:zonk: ale głupi jestem, nie tu napisałem, przepraszam :and:
jamajka
jamajka
  14 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ależ bolesna porażka polskich siatkarek z Holandią 0-3, w żadnym secie nie potrafiły zdobyć nawet 18 punktów :szok2:

Nie przypominaj mi nawet, cały dzień dziś rozpaczam po tym meczu. :d
Jutro z Chinkami wygrają, z Dominikaną tym bardziej. :d
Gutek909
Gutek909
  14 sierpnia 2009
jamajka
jamajka: Nie przypominaj mi nawet, cały dzień dziś rozpaczam po tym meczu. :d

eee ogólnie ciesze się, że nie oglądałem :P

jamajka
jamajka: Jutro z Chinkami wygrają,

taa już to widzę :mrgreen:

jamajka
jamajka: z Dominikaną tym bardziej.

tu się po raz pierwszy zgodzę :))
koraspl
koraspl
  15 sierpnia 2009
jamajka
jamajka: Jutro z Chinkami wygrają

I wygraly :mrgreen: w bolach ale wygraly :D
Katarzyna Gajgal fenomenalne zawody tej zawodniczki.Mysle ze rowniez Paulina Maj zagrala dobre spotkanie i pokazala ze nie jest gorsza na libero od Marioli Zenik .
krzychu7818
krzychu7818
  15 sierpnia 2009

a mają jeszcze jakieś szanse na turniej finałowy ?

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  15 sierpnia 2009

Wreszcie jakieś satysfakcjonujące zwycięstwo...

Gutek909
Gutek909
  15 sierpnia 2009

jestem pozytywnie zaskoczony tym zwycięstwem :szok2:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.