jamajka
jamajka
  7 sierpnia 2009 (pierwszy post)

W niedzielę 2 sierpnia po wygranym meczy naszych siatkarek z Japonkami,
kapitan drużyny Dorota Świeniewicz ogłosiła koniec kariery w reprezentacji.
Na miejsce Doroty wczoraj wybrano 25letnią przyjmującą - Annę Barańską.
Q: Waszym zdaniem był to dobry wybór ?
Q: Którą z zawodniczek Wy wybralibyście na stanowisko kapitan ? Dlaczego ? Wybór uzasadnij.

_________________
Dziś Polki przegrały pierwszy mecz rozgrywek w Makao z Chinkami 2:3 (19:25, 27:25, 26:24, 14:25, 12:15).
Jutro mecz z Brazylijkami, jaki wynik obstawiacie ?
Jak do tej pory żadna z drużyn nie wygrała z Brazylijkami ani jednego seta, może to Polki będą tymi pierwszymi ?

krzychu7818
krzychu7818
  7 sierpnia 2009
jamajka
jamajka: Q: Waszym zdaniem był to dobry wybór ?


i tak to tylko ot taka funkcja , co by do protokołu meczowego wpisać

jamajka
jamajka: Dziś Polki przegrały pierwszy mecz rozgrywek w Makao z Chinkami 2:3 (19:25, 27:25, 26:24, 14:25, 12:15).


zaskoczyły mnie bo obstawiałem gładkie 0-3 a tu prosze 5 setów

jamajka
jamajka: Jutro mecz z Brazylijkami, jaki wynik obstawiacie ?


obecnie Brazylijki sa poza zasiegiem wszystkich
jamajka
jamajka
  7 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i tak to tylko ot taka funkcja , co by do protokołu meczowego wpisać

Jednak kapitan musi jakoś reprezentować drużynę.

Konto usunięte
Konto usunięte: obecnie Brazylijki sa poza zasiegiem wszystkich

Ja liczę, że wygrają chociaż jeden set.
Jeśli będą grały tak jak z Chinkami w drugim i trzecim secie mają spore szanse.
Gutek909
Gutek909
  7 sierpnia 2009
jamajka
jamajka: kapitan drużyny Dorota Świeniewicz ogłosiła koniec kariery w reprezentacji.

w sumie Dorota ma już swoje lata i z kadrą rozstać się powinna, ale nie w takich okolicznościach :and: Niemczyk i Skowrońska mieli racje, że jesteśmy narodem zawistnym :and:
Dorota po prostu nie wytrzymała psychicznie całej nagonki na jej temat :]

jamajka
jamajka: Annę Barańską.

:zakochany:

jamajka
jamajka: Waszym zdaniem był to dobry wybór ?

żeńską siatkówką interesuję się niestety co raz mniej :/ ale sądzę, że to wybór jak najbardziej trafiony, Ania mimo swojego młodego wieku jest już dość doświadczoną zawodniczką...

jamajka
jamajka: Dziś Polki przegrały pierwszy mecz rozgrywek w Makao z Chinkami 2:3 (19:25, 27:25, 26:24, 14:25, 12:15).

podobno gra wyglądała lepiej niż tydzień temu w Kielcach ( ? ).. Przegrać 2-3 z Chinkami to nie wstyd, ale pokuszę się o stwierdzenie, że dość dobry wynik mimo to zawsze porażka...
Niestety jakoś dziewczyn nie widzę w ME :and:

jamajka
jamajka: Jutro mecz z Brazylijkami, jaki wynik obstawiacie ?

gładkie 0-3 :]

jamajka
jamajka: Jak do tej pory żadna z drużyn nie wygrała z Brazylijkami ani jednego seta, może to Polki będą tymi pierwszymi ?

nie sądzę, jeśli w jakimś secie zdobędą ponad 20 punktów nie będzie źle :mrgreen:
x10SiejaBball10x
x10SiejaBball10x
  7 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dorota po prostu nie wytrzymała psychicznie całej nagonki na jej temat :]

Jak dla mie to było głupie. W większości ludzie wypowiadający się na temat jej gry to amatorzy nie mający głębszego pojęcia o tej grze.

jamajka
jamajka: Q: Waszym zdaniem był to dobry wybór ?

Skoro ją wybrano, znaczy że jest tego warta.
Gutek909
Gutek909
  7 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W większości ludzie wypowiadający się na temat jej gry to amatorzy nie mający głębszego pojęcia o tej grze.

tak, ale nie wierzę, że nigdy wcześniej nie przeczytała o sobie niepochlebnych komentarzy, po prostu coś w niej " pękło ", podjęła decyzję pod wpływem chwili, nie zdziwię się gdy ją zmieni :] ale wg mnie podjęła dobrą decyzję, może w złej atmosferze i w ogóle, ale powinna już sobie spokój z reprezentacją, dać pograć młodszym zawodniczką, oczywiście piszę to z całym szacunkiem dla Doroty, wiem ile dobrego zrobiła dla żeńskiej reprezentacji...
Gutek909
Gutek909
  7 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: sobie spokój

sobie dać spokój :zonk: oczywiście
Freddie2007
Freddie2007
  7 sierpnia 2009
jamajka
jamajka: Q: Waszym zdaniem był to dobry wybór ?

Jeśli chodzi o wygląd to idealny wybór:ziober2:
x10SiejaBball10x
x10SiejaBball10x
  7 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dać pograć młodszym zawodniczką,

Kadra nie jest po to, żeby 'dać pograć'... W kadrze są zawodniczki, które są na tyle dobre, żeby reprezentować nasz kraj.

Konto usunięte
Konto usunięte: tak, ale nie wierzę, że nigdy wcześniej nie przeczytała o sobie niepochlebnych komentarzy,

Myślę, że jest na tyle doświadczoną zawodniczką i tak długo siedziała w tym sporcie, że usłyszała wiele zdań na swój temat ;D. I w sumie powinna wiedzieć, że takich rzeczy nie powinno się czytać (szczególnie, kiedy gra się o coś poważnego, bo to tylko jakiś dodatkowy stres).

Konto usunięte
Konto usunięte: nie zdziwię się gdy ją zmieni :] ale wg mnie podjęła dobrą decyzję

Ja także się nie zdziwię :D. Pewnie zrozumie.
A ja myślę, że podjęła złą decyzję. Zamiast się wycofywać powinna była lepiej wziąć się w garść i pokazać wszystkim ile jest warta. A tak to zwyczajnie się poddała.
ziober2
ziober2
  7 sierpnia 2009

Biorąc pod uwagę jaką "sympatią" darzą się Dorota Świeniewicz i Anna Barańska, to akurat taka zmiana kapitan zespołu, wydaje mi się być dosyć śmieszna.

Co do Świeniewicz to jej się chyba role poprzestawiały, ona jest zawodową siatkarką i przyjmowanie krytyki należy do jej obowiązków...

jamajka
jamajka: Którą z zawodniczek Wy wybralibyście na stanowisko kapitan ? Dlaczego ? Wybór uzasadnij.


Jagiełło, gdyż iż ponieważ wydaje mi się najbardziej poukładana i niekonfliktowa.
Barańska czy Świeniewicz wiecznie sobie szukały wrogów...
Gutek909
Gutek909
  7 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kadra nie jest po to, żeby 'dać pograć'... W kadrze są zawodniczki, które są na tyle dobre, żeby reprezentować nasz kraj.

dobrze, źle to ująłem, ale są młodsze zawodniczki i lepsze od niej ( chyba )

Konto usunięte
Konto usunięte: że takich rzeczy nie powinno się czytać

nie da się nie czytać... po prostu powinna to wszystko hmm wyśmiać ? jak to powiedziała Skowrońska, że czytała na swój temat wiele różnych komentarzy i po prostu się z nich śmiała...

Konto usunięte
Konto usunięte: Co do Świeniewicz to jej się chyba role poprzestawiały, ona jest zawodową siatkarką i przyjmowanie krytyki należy do jej obowiązków...

o to to :]
tibauld
tibauld
  8 sierpnia 2009
jamajka
jamajka: Q: Waszym zdaniem był to dobry wybór ?

chyba nie najgorszy, a jeśli ma cechy przywódcze i umie od czasu do czasu po dyrygować zespołem to czemu nie ;)

jamajka
jamajka: Jutro mecz z Brazylijkami, jaki wynik obstawiacie ?

jednak przegraną Polek ;( 0 - 3

jamajka
jamajka: Jak do tej pory żadna z drużyn nie wygrała z Brazylijkami ani jednego seta, może to Polki będą tymi pierwszymi ?

chyba jednak nie w tej chwili :ninja:
jamajka
jamajka
  8 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dorota po prostu nie wytrzymała psychicznie całej nagonki na jej temat :]

Głupoty wypisywane na jej temat przez zakompleksionych idiotów,
zazdroszczą po prostu sukcesów, więc anonimowo obrażają. Strasznie podłe.
Większość twierdzi, że zarabiają za to pieniądze, więc muszą wygrywać.
W sumie, czy będą wygrywały, czy nie - to i tak znajdzie się osoba, która zacznie wypisywać w internecie brednie, za mały wynik, jedna się nie uśmiachała, druga jest brzydka, a trzecia trafiła w siatkę.

Konto usunięte
Konto usunięte: żeńską siatkówką interesuję się niestety co raz mniej :/

Ja znów co raz mniej interesują się męską, żeńską uwielbiam.

Konto usunięte
Konto usunięte: podobno gra wyglądała lepiej niż tydzień temu w Kielcach ( ? ).. Przegrać 2-3 z Chinkami to nie wstyd, ale pokuszę się o stwierdzenie, że dość dobry wynik mimo to zawsze porażka... Niestety jakoś dziewczyn nie widzę w ME

Z każdym meczem idzie im coraz lepiej, więc miejmy nadzieję, że za tydzień wszystkie trzy mecze wygrają.
Dla odmiany napiszę, że liczę na medal na ME.

Konto usunięte
Konto usunięte: gładkie 0-3 :]

A jednak 1:3.
Pierwszy przegrany set przez Brazylijki.
Juto mecz z Tajlandią - muszą wygrać - innej opcji nie przyjmuję do wiadomości.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli chodzi o wygląd to idealny wybór

Trzeba przyznać, że fajna z niej `foczka`. :pavarotti:
A poza wyglądem ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Co do Świeniewicz to jej się chyba role poprzestawiały, ona jest zawodową siatkarką i przyjmowanie krytyki należy do jej obowiązków...

Przyjmowała je do czasu, aż w końcu nie wytrzymała.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jagiełło, gdyż iż ponieważ wydaje mi się najbardziej poukładana i niekonfliktowa. Barańska czy Świeniewicz wiecznie sobie szukały wrogów...

Jagieło też sensowna kobieta.
E tam, Barańska na skromną i sympatyczną osobę wygląda.
Na kapitan typowałabym też Zenik - ale jest ponoć zbyt zamknięta w sobie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Skowrońska, że czytała na swój temat wiele różnych komentarzy i po prostu się z nich śmiała...

Skowrońska to świetna zawodniczka, jedna z najlepszych ;]
jamajka
jamajka
  8 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 0 - 3

Jednak jednego seta wygrały,
gdyby cały mecz grały jak w secie trzecim byłoby całkiem nieźle. :ninja:
Jutro mecz z Tajlandią, też podchodzisz do niego pesymistycznie, stawiasz, że przegrają ? ;>
tibauld
tibauld
  8 sierpnia 2009
jamajka
jamajka: Jutro mecz z Brazylijkami

a no tak :zonk:

jamajka
jamajka: Jednak jednego seta wygrały,

;)

jamajka
jamajka: gdyby cały mecz grały jak w secie trzecim byłoby całkiem nieźle.

czasem nie o samą grę chodzi a wynik, wiem coś o tym :ziober2:

jamajka
jamajka: Jutro mecz z Tajlandią, też podchodzisz do niego pesymistycznie, stawiasz, że przegrają ? ;>

z Tajlandią to będzie zupełnie inny mecz niż ten dzisiejszy, wydaje mi się, że mają szansę ;)

ostatnio udało mi się jeden z ich meczy widzieć i wydaje mi się, że nie są to te złotka Andrzeja Niemczyka ale coś w nich tkwi ;p
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.