RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  19 sierpnia 2012 (pierwszy post)
Sobota

16:00 Inverness - Celtic
16:00 Aston Villa - Everton FC
18:00 Sivasspor - Mersin
18:15 Giannina - Platanias
18:30 Chelsea FC - Newcastle United
18:30 Eintr. Frankfurt - Bayer Leverkusen
18:30 Din. Kiev - Ch. Odessa
19:15 Braga - Beira Mar
20:00 AS Nancy - Toulouse FC
20:00 Valenciennes FC - AC Ajaccio

Niedziela

12:30 Alkmaar - Heerenveen
14:30 CSKA Moscow - Samara
14:30 St. Liege - Mechelen
14:30 Śląsk Wrocław - Korona Kielce
15:30 VfB Stuttgart - VfL Wolfsburg
17:00 AS St. Etienne - Stade Brest
18:00 AC Milan - Sampdoria
19:00 Osasuna - Barcelona
20:45 Siena - Torino
21:00 Granada - Sevilla

rezerwowe
17:00 Bogdanka Łęczna - GKS Katowice
15:00 FC Minsk - Brest

TYPOWANIE TRWA DO SOBOTY 25 SIERPIEŃ DO GODZ. 16.00
Typy oddajemy w tym temacie
( dla nowych - typujemy dokładny wynik nie 1x2 )

Każdy inny wpis do czasu zamknięcia typowania karany będzie BANem

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!!
( Joker - mecz punktowany podwójnie )

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY

LeonGrande JestemFejkiem NuTiiiiii MaqdaIena smencikk kuba92762 RexMundi egze Goniec Renifer Chudy Enkido Pszystojniaczek695 kzyhu wodzu2377 tottenhamhot Alucard xNumber1x WueRZetmus10 KorasPL MuyBueno Earth golden18 Tomuś thomas893 Gothiclady Iro Gutek909 ericek991 Damian90mragowo wojtecky lysyczarodziej17 Mar1916Cin Radomatu11 Wiertlo92
...Ignorance is bliss...
TottenhamHot
TottenhamHot
  26 sierpnia 2012
LeonGrande
LeonGrande: Kiedy gramy z Czarnogóra? to Rex zalozy jako 3 kolejke eliminacje.

bodajże 7 wrzesnie to chyba środa albo wtorek jest :woot:
TottenhamHot
TottenhamHot
  26 sierpnia 2012

fail,
piątek

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  26 sierpnia 2012
LeonGrande
LeonGrande: Ja piedole, w kazdej kolejce bedziesz płakusiał jak dziecko ktoremu zabrano zabawke? jezeli ci mecze nie odpowiadaja odpusc je, w czym masz problem chłopie, zaczynasz mnie irytowac i to mocno. Nie widze by poza toba ktos tak stękał i stękał, takze radze zachowac milczenie, bo bedzie kara minusowa, po zwolaniu konwentu seniorów.

Stwierdzam fakt, że za chwilę w każdej kolejce będzie mecz Śląska i Milanu dajmy na to plus liga Kenii, Arabii Saudyjskiej i Boliwii ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

kuba92762
kuba92762
  26 sierpnia 2012

Mam chociaż z 9 pkt? bo livesports mi nie wchodzi:P

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  26 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam chociaż z 9 pkt? bo livesports mi nie wchodzi:P

Równiutkie 9

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

kuba92762
kuba92762
  26 sierpnia 2012
Enkido
Enkido: Równiutkie 9

Kurde, to szaleństwo na razie, wyjątkowo tragiczna kolejka, a nastawiałem się, że cała edycja będzie dobra i podskoczę w generalce:D
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  26 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Kurde, to szaleństwo na razie, wyjątkowo tragiczna kolejka, a nastawiałem się, że cała edycja będzie dobra i podskoczę w generalce:D

No na razie to masz 33. miejsce razem z 2 innymi osobami, pod wami są tylko ci co nie typowali ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  26 sierpnia 2012
Enkido
Enkido: Stwierdzam fakt, że za chwilę w każdej kolejce będzie mecz Śląska i Milanu

Jakos nie widze bym wybrał Milan poraz kolejny i Slask (btw. pierwszy raz wybieralem mecze do 2 kolejki w zastepstwie Rexa) wiec z dupy argument bo meczy mu nie sugerowalem w 1 kolejce, to był jego wybór, takze strzał kulą w płot.

Zreszta co bym ja nie wybrał albo Rex, kazdy ma takie same szanse w typowaniu, musisz sie z tym pogodzic i przestac plakac, a jak sie nie podoba to nie musisz grac naprawde, nie mam zamiaru wałkowac "twoich problemów" co kazda kolejke, koniec komunikatu.
kuba92762
kuba92762
  26 sierpnia 2012
Enkido
Enkido: No na razie to masz 33. miejsce razem z 2 innymi osobami, pod wami są tylko ci co nie typowali ;)

To jeszcze lepiej:mrgreen:
Muszę następną kolejkę coś poanalizować chyba bo nie widzę siebie tutaj.
TottenhamHot
TottenhamHot
  26 sierpnia 2012
LeonGrande
LeonGrande: Zreszta co bym ja nie wybrał albo Rex, kazdy ma takie same szanse w typowaniu, musisz sie z tym pogodzic i przestac plakac, a jak sie nie podoba to nie musisz grac naprawde, nie mam zamiaru wałkowac "twoich problemów" co kazda kolejke, koniec komunikatu.

dla Enkido najlepiej byloby gdyby byly mecze
Manchesteru United, Manchesteru City, Chelsea , Barcelony , Porto, Bayernu, Realu Madryt, PSV , Ajaxu , Celtic , Borussi Dortmund, Inter, Napoli
bo wszystkie te ekipy praktycznie z kazdym wygrywaja
kuba92762
kuba92762
  26 sierpnia 2012

Mi tam bez różnicy jakie są mecze, chociaż ta liga żółtków to trochę mnie przeraża:D
Mam nadzieje, ze na bukmacherach jest tabela tej ligi:P

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  26 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Manchesteru United, Manchesteru City, Chelsea , Barcelony , Porto, Bayernu, Realu Madryt, PSV , Ajaxu , Celtic , Borussi Dortmund, Inter, Napoli

Przeciez to bez sensu grac ciagle mecze tych zespolów, musi byc zroznicowanie jakies.

kuba
kuba: chociaż ta liga żółtków to trochę mnie przeraża:D

Jeden taki egzotyk , ale to mecz rezerwowy, wiec... moze nie bedzie mial duzego znaczenia :ziober2:

tabele masz np na livesports :)
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  26 sierpnia 2012
LeonGrande
LeonGrande: Jakos nie widze bym wybrał Milan poraz kolejny i Slask (btw. pierwszy raz wybieralem mecze do 2 kolejki w zastepstwie Rexa) wiec z dupy argument bo meczy mu nie sugerowalem w 1 kolejce, to był jego wybór, takze strzał kulą w płot.

Za "Milanu" było "dajmy na to", więc to był tylko przykład, czytaj dokładnie ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: dla Enkido najlepiej byloby gdyby byly mecze Manchesteru United, Manchesteru City, Chelsea , Barcelony , Porto, Bayernu, Realu Madryt, PSV , Ajaxu , Celtic , Borussi Dortmund, Inter, Napoli bo wszystkie te ekipy praktycznie z kazdym wygrywaja

Aleś mnie teraz rozbawił :rotfl:
LeonGrande
LeonGrande: Zreszta co bym ja nie wybrał albo Rex, kazdy ma takie same szanse w typowaniu, musisz sie z tym pogodzic i przestac plakac, a jak sie nie podoba to nie musisz grac naprawde, nie mam zamiaru wałkowac "twoich problemów" co kazda kolejke, koniec komunikatu.


Zwróciłem Ci uwagę, że powtarzasz zespoły mając taki wachlarz wyboru ;)
System doboru meczów jest znany, soł nie wiem dlaczego się wyłamujesz ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

TottenhamHot
TottenhamHot
  26 sierpnia 2012
LeonGrande
LeonGrande: Przeciez to bez sensu grac ciagle mecze tych zespolów, musi byc zroznicowanie jakies.


dla mnie tez :tak:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  26 sierpnia 2012
LeonGrande
LeonGrande: Przeciez to bez sensu grac ciagle mecze tych zespolów, musi byc zroznicowanie jakies.

Mhm, czyli wg Ciebie ja wciąż te same zespoły dawałem do typowania ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.