zibi1980
Posty: 274 (po ~210 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
zibi1980
  9 sierpnia 2012 (pierwszy post)

W sumie nie było mnie tu kilka lat praca dom praca

strasznie mnie przybyło i w tym roku jak 22 maja wszedłem na waga i zobaczyłem 139,2 kg to sie przeraziłem i wróciłem ekstremalnie na basen i od tego czasu codziennie z jednodniowa przerwa co dwa tygodnie walcze na basenie

kiedys grałem w koszykówke na wózkach ale to sie skończyło po podjęciu pracy

ale nie dam sie tak łatwo wiec wróciłem na basen

dziś przepływam codziennie po 2km

od razu lepeij sie człowiek czuje

basen wyciąga wszystko nerwy stres i umacnia kondycje

jak narazie wychodzi mi to na zdrowie i dzis juz waże 112,9 kg

wiec jakies ponad 26 kg straciłem

sport to zdrowie:)

http://www.youtube.com/watch?v=ucbZaOU4jjQ

Czy lubicie pływac i ile czasu poświecacie temu bo mysle ze to jedna z najlepszych dyscyplin

takie małe cos szalone i skrócone hehehehehe

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 sierpnia 2012
zibi1980
zibi1980: Czy lubicie pływac i ile czasu poświecacie temu bo mysle ze to jedna z najlepszych dyscyplin

Może i bym polubił, ale wolę zjeżdżanie na kółkach i wylegiwanie na plaży.
Nie da się ukryć, że pływanie dobrze rzeźbi ciało. Dużo zrzuciłeś, tak trzymaj d83cdfca
Może kiedyś przejdę z 3km na w-fie na pływanie w ciągu 12 minut (norma 600m czyli nie tak mało;/ )

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 sierpnia 2012

lubię ale to tylko latem w jeziorach których jest u mnie multum
jednak mój strach - i przekonanie że śmierć przez utopienie się jest najgorsza - skutecznie mnie powstrzymuję przed jakimiś szaleństwami typu - jakieś pływanie długodystansowe
chociaż zrobiłem swego czasu kurs ratownika
jednak im człowiek starszy tym mniej czasu i mniej wolnych znajomych by łazic dzień w dzień nad jeziorko

...Ignorance is bliss...
kuba92762
kuba92762
  9 sierpnia 2012
zibi1980
zibi1980: Czy lubicie pływac i ile czasu poświecacie temu bo mysle ze to jedna z najlepszych dyscyplin

Pływanie piękny sport.Ciało leciutkie, kwestia ustabilizowania oddechu i można to robić godzinami.
Jeszcze 2 miesiące kondycję na basenie miałem bardzo dobrą bo i regularnie pływałem, dzisiaj przypuszczam, że po kilometrze wyplułbym płuca.
kuba92762
kuba92762
  10 sierpnia 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: 12 minut (norma 600m czyli nie tak mało;/ )

Ale 600 m to nie w 12 minut norma:D
Jak przepłyniesz kilometr w te 45 minut na początek to jest dobrze, nawet bardzo:)
Ja byłem załamany pływaniem na wfie bo po prostu nie miałem kondycji, a jak już się oswoiłem z wodą i nauczyłem się oddychać to jaram się tym ostro:D
MuyBueno
MuyBueno
  11 sierpnia 2012
zibi1980
zibi1980: strasznie mnie przybyło i w tym roku jak 22 maja wszedłem na waga i zobaczyłem 139,2 kg to sie przeraziłem

Dobrze,że to zauważyłeś bo nadwagę masz jak sku.:cenzura:.ysy.........
zibi1980
zibi1980: Czy lubicie pływac i ile czasu poświecacie temu bo mysle ze to jedna z najlepszych dyscyplin

Nie każdy ma na to czas.Dawniej tak,teraz staram się chodzić regularnie na siłownie ale jest ciężko z czasem.......
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  11 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale 600 m to nie w 12 minut norma:D

Jak to nie, żeby dostać 5 trzeba zrobić 600m na basenie czyli 24 długości na basenie.
Taką mam normę 261d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  12 sierpnia 2012

To na zaliczenie i to na 5 na dodatek:P, a na stronie pływackiej widziałem, że dla początkowych 1km przez 45minut wystarczy:D
W sumie 30 sekund na 25m to nie jest mało jakoś.

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  12 sierpnia 2012

W sumie każdy sport to zdrowie, gdy się go uprawia z głową :) a tak na marginesie: piszesz że ważyłeś 139,2 kg to szalejesz chłopie :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.