RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 sierpnia 2012 (pierwszy post)
Witam

Tradycyjnie ze startem nowego sezonu ruszają fantasy ligi Fotki.pl
tradycyjnie będą to Liga polska oraz Liga Angielska
( być może dojdą inne ligi jak się znajdzie oraz europejskie puchary )



http://fantasy.premierleague.com/

KOD DO LIGI - > 465249-121462

Start: 18 Sierpnia



http://fantasyliga.wp.pl

KOD DO LIGI - > 556255854

Start: 17 Sierpnia

ZAPRASZAM DO WSPÓLNEJ ZABAWY
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 września 2012
Enkido
Enkido: 1 darmowy, prowizja - 4 pkt za każdy następny.


Tak jest w polskiej z ujemnymi pkt. w angielskiej masz - 2pkt.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Chudy
Chudy
  2 września 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jak chcesz tam zaszaleć to możesz zmienić nawet cały team i wykorzystać dziką kartę "wild card" wtedy jednorazowo wszystkie transfery są za free.


Serio?To bym reflektował w sumie bo akurat w angielskiej to skład wybierałem na prędce,to jak wymienię cały skład to mam kliknąć na Wildcard?Bo jak na razie status Wildcard mam Available czyli,że dostępna.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  2 września 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Tak jest w polskiej z ujemnymi pkt. w angielskiej masz - 2pkt.

Sprawdziłem przed chwilą, jest -4

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Chudy
Chudy
  2 września 2012
Enkido
Enkido: Ale już niema kto u Ciebie punktować :P Ja mam 35 w tej kolejce i jeszcze 3 piłkarzy Legii :)


No wiem właśnie,szkoda,że Socha siedział na ławce bo bym jeszcze z 6pkt zdobył.Pewnie jutro ktoś mnie wyprzedzi w tej kolejce o ile Legia zagra dobry mecz a szanse na to są duże.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  2 września 2012
Chudy
Chudy: Serio?To bym reflektował w sumie bo akurat w angielskiej to skład wybierałem na prędce,to jak wymienię cały skład to mam kliknąć na Wildcard?Bo jak na razie status Wildcard mam Available czyli,że dostępna.

Jak zrobisz wszystkie transfery to masz 3 opcje - potwierdzić, anulować lub użyć dzikiej karty. Chyba tak jest :woot:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  2 września 2012
Chudy
Chudy: No wiem właśnie,szkoda,że Socha siedział na ławce bo bym jeszcze z 6pkt zdobył.Pewnie jutro ktoś mnie wyprzedzi w tej kolejce o ile Legia zagra dobry mecz a szanse na to są duże.

Ja w angielskiej dałem ciała. Postawiłem na Jagielkę, który miał 1 pkt, a na ławę dałem Collinsa, który miał ich 10.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Chudy
Chudy
  2 września 2012
Enkido
Enkido: Jak zrobisz wszystkie transfery to masz 3 opcje - potwierdzić, anulować lub użyć dzikiej karty. Chyba tak jest


Ok,jestem pewien,że użyje tej opcji bo jak na razie to lipa w angielskiej,tak to jest jak się skład na szybko ustala.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 września 2012
Chudy
Chudy: Serio?To bym reflektował w sumie bo akurat w angielskiej to skład wybierałem na prędce,to jak wymienię cały skład to mam kliknąć na Wildcard?Bo jak na razie status Wildcard mam Available czyli,że dostępna.


Dokładnie, wciśnij active i jechana ze zmianami.

Enkido
Enkido: Sprawdziłem przed chwilą, jest -4

Hmm no ok, może mnie pamięć myli.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Chudy
Chudy
  2 września 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dokładnie, wciśnij active i jechana ze zmianami.


Ok,wielkie dzięki za info!
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 września 2012
Chudy
Chudy: Ok,wielkie dzięki za info!


Mogłem tego nie zdradzać w mojej obecnej formie ;/
przespałem 2 kolejki i teraz gonię i gonię

a poprzedna edycja wygrana na lajtowo
Chociaż w polskiej teraz idzie 270c

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Chudy
Chudy
  2 września 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Chociaż w polskiej teraz idzie


Ja pierwszy raz gram w to i nie wiedziałem,że każdy transfer to -4pkt i w 1 kolejce wymieniłem cały skład.d83dde02
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 września 2012
Chudy
Chudy: Ja pierwszy raz gram w to i nie wiedziałem,że każdy transfer to -4pkt i w 1 kolejce wymieniłem cały skład.


Właśnie Enkido coś pisał po czym zrobił podobnie :rotfl: - chociaż to chyba było zamierzone.

Cóż cięzko odrobić, przegrasz jesień a na wiosnę wszystko od nowa.
Premier League dla odmiany ciśnie się cały rok 261d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Chudy
Chudy
  2 września 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Cóż cięzko odrobić, przegrasz jesień a na wiosnę wszystko od nowa.


Na wiosnę jest zerowane wszystko?Czemu przegram jesień,jeszcze wierzę w zwycięstwo! :ziober2:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  2 września 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Właśnie Enkido coś pisał po czym zrobił podobnie - chociaż to chyba było zamierzone.

Moje było zamierzone, musiałem się pozbyć Sernasa, Pawłowskiego, Kijanskasa Frankowskiego i Vukovicia, bo czułem, że miernie będą punktować i się nie myliłem.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 września 2012

kurde Kosecki wypada z kadry ;/

...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.