RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 sierpnia 2012 (pierwszy post)
Witam

Tradycyjnie ze startem nowego sezonu ruszają fantasy ligi Fotki.pl
tradycyjnie będą to Liga polska oraz Liga Angielska
( być może dojdą inne ligi jak się znajdzie oraz europejskie puchary )



http://fantasy.premierleague.com/

KOD DO LIGI - > 465249-121462

Start: 18 Sierpnia



http://fantasyliga.wp.pl

KOD DO LIGI - > 556255854

Start: 17 Sierpnia

ZAPRASZAM DO WSPÓLNEJ ZABAWY
...Ignorance is bliss...
Alucard
Alucard
  25 sierpnia 2012

Polską olałem, Angielska pełną parą.

Chudy
Chudy
  25 sierpnia 2012

dalej nie wiem czemu w PL zabrało mi punkty , chyba nie doczytałem zasad dokładnie bo wymieniłem po 1 kolejce całą 11 a tu mi jakaś prowizja wjechała :rotfl: no ale nic ciśniemy dalej :ziober2: za to w Angielskiej jestem wiceliderem :rock:

Chudy
Chudy
  25 sierpnia 2012

teraz dopiero czytałem ,że po dwóch darmowych transferach każdy kolejny kosztuje 4pkt ,ale babola dowaliłem :crylol:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  25 sierpnia 2012
Chudy
Chudy: za to w Angielskiej jestem wiceliderem

Na tą chwilę już nie :mrgreen:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Chudy
Chudy
  25 sierpnia 2012

ok dołączyłem do PL jeszcze raz już z nowym klubem , teraz już dokładnie przeczytałem zasady i będę walczył :fakju:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 sierpnia 2012

po raz kolejny w angielskiej gram bez kapitana ;//

Polska okej :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  27 sierpnia 2012

Fantasy Liga Fotka.pl po 2 kolejce

1. Na(jL)epsiejsi - 114 (39)
2. Dragons Poznań - 105 (46)
Turewiak - 105 (56)
4. Obierkowo - 102 (38)
5. egze team - 100 (32)
6. Rayo Vallecano - 85 (29)
7. LZS ZBICZNO - 84 (28)
8. Earth - 83 (36)
9. Narew Ostrołęka - 79 (33)
10. Dynamo Breslau - 76 (40)
11. WKS Zawisza! - 75 (22)
12. RexMundi Team - 73 (39)
13. PGR Nowy Dwór - 66 (18)
14. TeoriaZycia - 60 (30)
15. Alucardy - 59 (33)
16. Ğihād Poznań - 58 (34)
17. FC CHUDY - 39 (8)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 sierpnia 2012

Dobre miejsce na atak lidera ;)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Mar1916Cin
Mar1916Cin
  28 sierpnia 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dobre miejsce na atak lidera ;)


Poczekaj aż się rozegra mój skład :)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 września 2012

Już gonię tego cwaniaczka w polskiej z wykupionym esemesem. Łee egze też wspiera wirtualną d83ddc4e
co to za zabawa

w angielskiej powoli wracam na własciwy tor 261d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Chudy
Chudy
  2 września 2012

Jak to jest z tymi transferami w Fantasy angielskiej?Jaka jest prowizja i ile jest darmowych transferów bo chciałem przeprowadzić po tej kolejce spotkań.

Przed ostatnim meczem jestem liderem tej kolejki w Fantasy Polskiej ligi. :rock:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 września 2012
Chudy
Chudy: Jak to jest z tymi transferami w Fantasy angielskiej?Jaka jest prowizja i ile jest darmowych transferów bo chciałem przeprowadzić po tej kolejce spotkań.


Jak weźmiesz transfery masz tam FT i ilość np. FT - 1 czyli jeden za free, reszta - 2pkt.

Chudy
Chudy: Przed ostatnim meczem jestem liderem tej kolejki w Fantasy Polskiej ligi.

Do jutra, bo Legia ciśnie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Chudy
Chudy
  2 września 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jak weźmiesz transfery masz tam FT i ilość np. FT - 1 czyli jeden za free, reszta - 2pkt.


Ooooo wielkie dzięki!Pytam bo nie chcę dowalić babola tak jak w Polskiej,chociaż jak na razie ten babol nie wyszedł mi aż tak na złe :crylol:
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Do jutra, bo Legia ciśnie.


Idzie idzie idzie PODBESKIDZIE :rotfl:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  2 września 2012
Chudy
Chudy: Jak to jest z tymi transferami w Fantasy angielskiej?Jaka jest prowizja i ile jest darmowych transferów bo chciałem przeprowadzić po tej kolejce spotkań.

1 darmowy, prowizja - 4 pkt za każdy następny. Możesz też aktywować dziką kartę i mieć transfery wszystkie przed daną kolejką bez prowizji. Ale tylko raz możesz jej użyć.
Chudy
Chudy: Przed ostatnim meczem jestem liderem tej kolejki w Fantasy Polskiej ligi.

Ale już niema kto u Ciebie punktować :P Ja mam 35 w tej kolejce i jeszcze 3 piłkarzy Legii :)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 września 2012
Chudy
Chudy: Ooooo wielkie dzięki!Pytam bo nie chcę dowalić babola tak jak w Polskiej,chociaż jak na razie ten babol nie wyszedł mi aż tak na złe


Jak chcesz tam zaszaleć to możesz zmienić nawet cały team i wykorzystać dziką kartę "wild card" wtedy jednorazowo wszystkie transfery są za free.

Chudy
Chudy: Idzie idzie idzie PODBESKIDZIE

Jutro stanie i dostanie lanie 261d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.