KibicManUnited
KibicManUnited
  28 lipca 2009 (pierwszy post)
Kupimy Klub - Razem to jest możliwe
Projekt Kupimy Klub polega na zgromadzeniu sympatyków piłki nożnej w celu
założenia stowarzyszenia ( co już zostało wykonane ) i zbudowanie lub przejęcie klubu piłkarskiego w Polsce.

Jeśli uda się nam wdrożyć w życie ten projekt to wszystkie zarejestrowane osoby staną się ,,prezesami" klubu piłkarskiego i będą podejmować najważniejsze decyzje związanie z rozwojem i przyszłością klubu.

Polski projekt inspirowany jest pomysłem brytyjskiego dziennikarza Willa Brooks'a, który w 2007 roku uruchomił taki projekt w Anglii. Klub osiągnął duży sukces , ponieważ już po roku zakupiony klub awansował do 4 ligi oraz wygrał F.A Trophy.

W Europie takie same projekty realizowane są także we Włoszech , Hiszpanii oraz w
Niemczech. Tam też projekt osiągnął sukces i w tej chwili zagraniczne edycje posiadają już własny klub.
Polska jest kolejnym państwem, które także chce zbudować
prawdziwy klub kibiców.


Kluby w europejskich edycjach Kupimy Klub:
Anglia - Ebbsfleet United
Włochy - Santarcangelo Calcio
Niemcy - Fortuna Köln
Hiszpania - Galactico Pegaso

Klub będzie finansowany dzięki składkom członkowskim które wynoszą 20 zł rocznie Potencjalna liczba członków pomnożona przez wysokość składek da w rezultacie wysokość budżetu, którym będzie dysponować Stowarzyszenie oraz Klub

O powodzeniu przedsięwzięcia zdecyduje jednak pierwszy Etap, który właśnie trwa i pomału zmierza ku końcowi

Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w akcji Kupimy Klub

PS : W razie pytań bądź wątpliwości proszę pisać ; zawsze odpowiem.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 lipca 2009

Ech ja to bym zmoblizowal osobiscie wszystkich kibiców Milanu zeby zrobili skladke po 5 euro na calym swiecie

i bylby piekny budżet na transfery :and:

EmilYoo
EmilYoo
  31 lipca 2009

A macie jakąś oficjalną stronę gdzie można zobaczyć najnowsze statystyki itp.
I przykładowe wpłacam te 20 zł. na dane konto i co z tego mam , nikt przecież nie będzie mówił do mnie Panie prezesie... dostałbym chociaż jakieś potwierdzenie tego ,że jestem ów Prezesem ?

KibicManUnited
KibicManUnited
  2 sierpnia 2009
www.kupimyklub.pl - to jest nasza oficjalna strona

Na początku wypełniamy deklaracje członkostwa w stowarzyszeniu ; wpłacamy składkę. Myślę że jakieś potwierdzenie przynależności do stowarzyszenia będzie
Każdy członek stowarzyszenia kupimy klub weźmie udział w kolejnych etapach akcji.
Nowa strona int ; bardziej profesjonalna będzie dostępna dla uczestników akcji.
Gdy uda się nam klub będziesz współwłaścicielem tego klubu i będziesz owym prezesem.
Inne korzyści
* Przez głosowania będzie się posiadało głos we wszelakich decyzjach związanych z klubem,
*możliwość wypowiedzi na dany temat , stworzenia etapu , propozycji zmian itp
* Będą wybierane władze i każdy ma szanse
*Każdy prezes powinien mieć zniżki na gadżety klubowe.
*Do tego uczestnicy będą brać udział w zjazdach ,wyjazdach na mecz swojej drużyny
* być może będzie mecz z piłkarzami
* w przyszłości możliwość kupienia akcji
itp itd
79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  3 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli uda się nam wdrożyć w życie ten projekt to wszystkie zarejestrowane osoby staną się ,,prezesami" klubu piłkarskiego i będą podejmować najważniejsze decyzje związanie z rozwojem i przyszłością klubu.
.."gdzie kucharek sześć ,tam niema co jeść" ...

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

WueRZet
WueRZet
  3 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdy uda się nam klub będziesz współwłaścicielem tego klubu i będziesz owym prezesem.

A gdy się nie uda, ktoś kto zbierze składki będzie szczerze drwił z frajerów którzy się na to nabrali :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.