Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  19 lipca 2009 (pierwszy post)

Witam.Zeby nie zasmiecac innych tematow tego rodzaju klotniami proponuje przypiac owy temat.Mysle ze temat bedzie sie ciagnal i ciagnal.Nie wywywajmy sie.Postawmy
na fakty,argumenty.

Ostanio sprzeczka nasza trwa na temacie transfery.

Otoz moim zdaniem liga Hiszpanska nie jest lepsza od Wloskiej procz Barcy.
Roma radzi sobie z Valencia.Juve z Realem.Sampa z Sevilla.Widzimy ze Primera Division przegrywa z Wloska.Natomiast Wlosi przegrywaja z Anglia.Zdecydowanie liga Angielska jest najsilniejsza.Manchester wygrywa w wiekszosci lige .Tak jak Inter we Wloszech.

Moimj zdaniem to wyglada tak:

Premiership
Serie A
Primera Division
Bundesliga
...

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  21 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla śmiechu polecam poczytać najnowsze zestawienie IFFHS nt. lig piłkarskich :D Mam nadzieję, że nikt tutaj w dyskusji nie powołał się na wypociny tej śmiesznej organizacji.

Jak oni to liczą niby? :woot:
WueRZet
WueRZet
  21 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak oni to liczą niby?

Nie mam pojęcia :nie: Alfabetycznie jakby ułożyli byłoby równie sensownie. Bo jak liga w Chile może być lepsza od tureckiej, a estońska lepsza od szwedzkiej ? MLS słabsza od ligi zambijskiej ? :wtf:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  21 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie to :)

Krotko mowiac o kant dupy potluc ten ranking

liga niemiecka przed hiszpanska ? to sie usmialem :ziober2:

pozycji 2 i 3 w ogole nie komentuje
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  21 lipca 2009
LeonGrande
LeonGrande: liga niemiecka przed hiszpanska ? to sie usmialem

To, że jest przed Serie A da się jeszcze zrozumieć... :ssh: :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam pojęcia Alfabetycznie jakby ułożyli byłoby równie sensownie. Bo jak liga w Chile może być lepsza od tureckiej, a estońska lepsza od szwedzkiej ? MLS słabsza od ligi zambijskiej ?

No dokładnie... Jedynie pozycja Angielskiej ligi nie dziwi :]
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  22 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jedynie pozycja Angielskiej ligi nie dziwi :]

Jeszcze... jak dalej tak będą ten, że tak go nazwijmy ranking to możliwe, że niedługo to się zmieni, np. na rzecz ligii Gabono albo Turkmenistanu ...:and:
Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  22 lipca 2009
LeonGrande
LeonGrande: liga niemiecka przed hiszpanska

A co w tym dziwnego.Niue patrzcie na styl czy na gwiazdy.
W tamtym roku jedynie Barca daleko zaszla.
A z niemieckich ?HSV,Werder,Bayern
WueRZet
WueRZet
  22 lipca 2009
Radomatu11
Radomatu11: W tamtym roku jedynie Barca daleko zaszla. A z niemieckich ?HSV,Werder,Bayern

Przyznam, że nieuk ze mnie totalny. Ale w takim razie o ile dalej zaszły drużyny z Gruzji, Estonii, Irlandii Północnej od chociażby Lecha. Pomijam już wszelkiego rodzaju drużyny z biednych państw afrykańskich, czy Azji. Ten ranking w żaden sposób nie jest reprezentatywny.
Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  23 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przyznam, że nieuk ze mnie totalny. Ale w takim razie o ile dalej zaszły drużyny z Gruzji, Estonii, Irlandii Północnej od chociażby Lecha. Pomijam już wszelkiego rodzaju drużyny z biednych państw afrykańskich, czy Azji. Ten ranking w żaden sposób nie jest reprezentatywny

Nie oceniaj jednego dobrego sezonu.
Tak ja Grecja jest jedną z najlepszych w Europie.Bez przesady.
Tylko Barcelona cos uzyskala.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.