zlyczlowiek997
zlyczlowiek997
  13 lipca 2009 (pierwszy post)

Pewnie wielu z Was ma na swoim osiedlu, miescie, wsi, miasteczku, przedmiesciu itp itd... terytoria na ktorych panują kibice- pseudokibice. Wiadomo gdzie sie konczy jedno terytorium zaczyna sie drugie wrogie :evil:.

Teraz pytania:

Q1: Jakie są u Was kluby sie znajduja a raczej bandy kiboli?
Q2: Czy w Waszym rejonie mocno przywiozują wagę do tego "za kim jestes"?
Q3: Mieliscie z tego powodu jakies nieprzyjemności?
Q4: Czy ludzie "HOOLIGANS'i" utrudniaja wam zycie lub moze ułatwiają? :woot:
Q5: Czy oceniacie czlowieka po tym za jakim jest klubem?
Q6: Jesteście wiernymi fanami swego klubu do ktorego powinniscie przynalezec bo jestescie z "tego rejonu" :ninja:
Q7: Jakie jest Wasze zdanie na temat tego honoru, walk, ustawek, grafow na murach za ktore kibice są w stanie niezle potluc albo nawet zabic czlowieka?

W mojej dzielnicy osobiscie

a Ci wrodzy jak Stalin to:


Dziwi mnie to, ze jestem z dzielnicy Gliwic a nasz rejon jest za Gornikiem Zabrze, ale to pewnie dluga historia... :ninja:. Co do kiboli to co chwile ktos robi "wjazdy" na osiedla wpier..ol kazdy sobie spuszcza, szuakaja ofiar jezdzac samochodami w 15- 30 osob oczywiscie stałe teksty "za kim jestes?" "skad jestes?". Niestety nasze dzielnice są kibologenne. Nie wiem czy w Waszych rejonach tak samo nagminnie spotykacie sie z takim czyms ? :ninja:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 lipca 2009

wypowiedziałem Ci się już na hyde. Myślę, że tutaj ten temat zbyt długo nie przetrwa bo zaraz zaczną się napinki 15 latków:)
Chyba, ze starszyzna uratuje ten jakże ciekawy i kontrowersyjny temat :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

tzlublin9
tzlublin9
  15 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Q1: Jakie są u Was kluby sie znajduja a raczej bandy kiboli?

Motor Lublin.
i 'wrogowie' Avia Świdnik;d
Konto usunięte
Konto usunięte: Q2: Czy w Waszym rejonie mocno przywiozują wagę do tego "za kim jestes"?

u mnie nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q3: Mieliscie z tego powodu jakies nieprzyjemności?

nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q4: Czy ludzie "HOOLIGANS'i" utrudniaja wam zycie lub moze ułatwiają?

ani to ani to:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Q5: Czy oceniacie czlowieka po tym za jakim jest klubem?

zależy :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: Q6: Jesteście wiernymi fanami swego klubu do ktorego powinniscie przynalezec bo jestescie z "tego rejonu"

osobiście nie jestem fanem piłkarskiego Motoru a większość z Lublina jest za piłka (przynajmniej widać to po dzieciakach latających po mieście podczas meczu :smoczek:). Ja kibicuję żużlowemu Motoriwi :)
MaciekBatoRy
MaciekBatoRy
  15 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Q1: Jakie są u Was kluby sie znajduja a raczej bandy kiboli?

Ruch Chorzów Psycho Fans

Konto usunięte
Konto usunięte: Q2: Czy w Waszym rejonie mocno przywiozują wagę do tego "za kim jestes"?

Tak

Konto usunięte
Konto usunięte: Q3: Mieliscie z tego powodu jakies nieprzyjemności?

Nie

Konto usunięte
Konto usunięte: Q4: Czy ludzie "HOOLIGANS'i" utrudniaja wam zycie lub moze ułatwiają?

Czasami ułatwiają

Konto usunięte
Konto usunięte: Q5: Czy oceniacie czlowieka po tym za jakim jest klubem?

nie

Konto usunięte
Konto usunięte: Q7: Jakie jest Wasze zdanie na temat tego honoru, walk, ustawek, grafow na murach za ktore kibice są w stanie niezle potluc albo nawet zabic czlowieka?

Niech się leją na ustawkach
Powinieneś sam sobie odp. na to pyt. Ponieważ Twój ulubiony klub zabił 2 kibiców z Ruchu Chorzów
DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  15 lipca 2009

Powiem krótko co to ma związanego ze sportem ?? a po drugie ten temat mi się nie podoba.

miloszgkm
miloszgkm
  15 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Q1: Jakie są u Was kluby sie znajduja a raczej bandy kiboli?

GKM Grudziądz
GKS Olimpia Grudziądz
WFCG (widzew fc Grudziądz)

Konto usunięte
Konto usunięte: Q2: Czy w Waszym rejonie mocno przywiozują wagę do tego "za kim jestes"?

i to bardzo

Konto usunięte
Konto usunięte: Q3: Mieliscie z tego powodu jakies nieprzyjemności?

kilka razy manto
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  15 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Q1: Jakie są u Was kluby sie znajduja a raczej bandy kiboli?

Ostrovia Ostrów.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q2: Czy w Waszym rejonie mocno przywiozują wagę do tego "za kim jestes"?

Tak.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q3: Mieliscie z tego powodu jakies nieprzyjemności?

Tak.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q4: Czy ludzie "HOOLIGANS'i" utrudniaja wam zycie lub moze ułatwiają?

Robią swoje i mi nie przeszkadzają

Konto usunięte
Konto usunięte: Q5: Czy oceniacie czlowieka po tym za jakim jest klubem

Tak.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q6: Jesteście wiernymi fanami swego klubu do ktorego powinniscie przynalezec bo jestescie z "tego rejonu"

W moim rejonie jest kilka klubów, ale raczej tak.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q7: Jakie jest Wasze zdanie na temat tego honoru, walk, ustawek, grafow na murach za ktore kibice są w stanie niezle potluc albo nawet zabic czlowieka?

Pozytywne :D

Konto usunięte
Konto usunięte: KMO= wielka zuzlowa porazka ;/

Widzę, ze napinki ciąg dalszy.

Ogólnie temat beznadziejny, nawet jak na to forum ;P
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  15 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiem krótko co to ma związanego ze sportem ?? a po drugie ten temat mi się nie podoba.


w pełni się zgadzam :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.