wojtek9a
wojtek9a
  13 lipca 2012 (pierwszy post)

Witam,
jakie polecicie mi ćwiczenia na mieśnie bicepsa i brzucha. Jak często? Ile powtórzeń? Opiszcie wszystko? Ew. co jeść? Bo wiem że białe mięso jest dobre.
Ćwiczenia w warunkach domowych

NuTiiiiii
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie polecicie mi ćwiczenia na mieśnie bicepsa i brzucha

6 Weidera już gdzieś tu była opisana, to na mięśnie brzucha
a biceps to musisz zainwestować w hantle, lub będziesz nosił często zakupy ;]

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

ogarniamtemat
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 10
ogarniamtemat
  13 lipca 2012

To wszystko zalezy od twojego stazu w tym temacie. Okresl sie bardziej to Ci powiem co nieco.

?

wojtek9a
wojtek9a
  13 lipca 2012

w jaki sposób się określić ? Budowa ciała czy jak jestem aktywny?

MuyBueno
MuyBueno
  15 lipca 2012

Kup sobie karnet na siłownie?

MuyBueno
MuyBueno
  15 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ćwiczenia w warunkach domowych

Tak sobie możesz...

Szafki przenoś z lewej ściany na prawą :zonk:
smencikk
smencikk
  15 lipca 2012

Akurat do bica wielkich siłowni nie trzeba raczej, tym bardziej jeśli dopiero ma zamiar zaczynać (bo nie wyobrażam sobie, że ma jakieś doświadczenie zadając takie pytania :D)

Na brzuch a6w, chociaż jest nużące i szybko się nudzi. ABS in 8 minutes też jest spoko. Robisz to codziennie, chociaż mięśni brzucha nie będzie widać jeśli nie będziesz robił do tego aerobów (bieganie, jazda na rowerze, basen), no i bez żarcia fast foodów, słodyczy itp.

Na bajceps jak dopiero chcesz zaczynać to wystarczą Ci butle 5 litrowe z wodą, myślę że większego obciążenia nie trzeba. Ciśniesz podnoszenie na kolanie i na stojaka gdzieś z dwa razy w tygodniu i może z tych 32 cm wyjdziesz :D a żarcie to: KURCZAK, RYŻ I KREATYNA ZROBIĄ Z CIEBIE SKU**YSYNA!

WueRZet
WueRZet
  15 lipca 2012

Przeraża mnie fakt, że masz Johna Cene na avatarze :zonk:

Strobista
Strobista
  16 lipca 2012

wbij sobie na www.kfd.pl i tam poczytaj. jest sporo info. jak masz wiecej pytan to sie tam najlepiej zarejestruj

daroo120
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
daroo120
  23 lipca 2012

wojtek9 ile wazysz jakiej jesteś budowy ciała bo to tez zalezy żeby dobrać zestaw ćwiczen w domowym zaciszu :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.