koraspl
koraspl
  14 czerwca 2009 (pierwszy post)

Witam cala zgraje forum Sport ale do rzeczy:D
Po przeczytani przed chwila pewnego artykulu wlosy stanely mi deba.Jak podaje pewien portal Polska reprezentacja ma odbyc zgrupowania uwaga w Zimbabwe jako aklimatyzacja do przyszlorocznych MS w RPA.Za cala ta sytuacja stoi oczywiscie nasz wielki prezez Grzegorz Lato ktory ustalal wszystie szczegoly pobytu naszej kadry w tym kraju na Bahamach(kolejna wycieczka PZPN-u)
Chcialbym podkreslic ze Zimbabwe to kraj ktory podlega sankcja ONZ szaleja w nim rozne epidemie i jak wiadomo lamane sa prawa czlowieka.
PZPN wszystkie te informacje dementuje podkreslajac ze zadne ustalenia nie zapadly ale potwierdza informacje ze rozmowy sie odbyly wiec cos na rzeczy musi byc.
Warto jeszcze napisac ze zaden inny kraj nie bral pod uwage Zimbabwe jako kraju w ktorym moze przeprowadzic zgrupowanie aklimatyzacyjne

Jakie macie zdanie o calej tej sprawie.Czy nie mozemy znalezc bardziej odpowiedniego miejsca na aklimatyzacje??? tylko kraj w ktorym szaleja epidemie i jest mowiac krotko krajem o bardzo zlej przeszlosci.

Jak oceniacie dotychczasowe rzady naszego prezesa??? Gdzie te wszystkie zmiany,zapowiedzi,sprzedal kielbase wyborcza i co koniec??? PZPN wiecej wydaje na proporczyki i pamiatki niz na szkolenie mlodziezy.Nie wspominajac juz o pensji jaka sobie zafundowal jak i innym.

Freddie2007
Freddie2007
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak podaje pewien portal Polska reprezentacja ma odbyc zgrupowania uwaga w Zimbabwe jako aklimatyzacja do przyszlorocznych MS w RPA.

Pewnie wp co?:jezyk2:
A wp to taki internetowy Fakt:lol:
79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam cala zgraje forum Sport ale do rzeczy:D Po przeczytani przed chwila pewnego artykulu wlosy stanely mi deba.Jak podaje pewien portal Polska reprezentacja ma odbyc zgrupowania uwaga w Zimbabwe jako aklimatyzacja do przyszlorocznych MS w RPA.Za cala ta sytuacja stoi oczywiscie nasz wielki prezez Grzegorz Lato ktory ustalal wszystie szczegoly pobytu naszej kadry w tym kraju na Bahamach(kolejna wycieczka PZPN-u) Chcialbym podkreslic ze Zimbabwe to kraj ktory podlega sankcja ONZ szaleja w nim rozne epidemie i jak wiadomo lamane sa prawa czlowieka. PZPN wszystkie te informacje dementuje podkreslajac ze zadne ustalenia nie zapadly ale potwierdza informacje ze rozmowy sie odbyly wiec cos na rzeczy musi byc. Warto jeszcze napisac ze zaden inny kraj nie bral pod uwage Zimbabwe jako kraju w ktorym moze przeprowadzic zgrupowanie aklimatyzacyjne Jakie macie zdanie o calej tej sprawie.Czy nie mozemy znalezc bardziej odpowiedniego miejsca na aklimatyzacje??? tylko kraj w ktorym szaleja epidemie i jest mowiac krotko krajem o bardzo zlej przeszlosci. Jak oceniacie dotychczasowe rzady naszego prezesa??? Gdzie te wszystkie zmiany,zapowiedzi,sprzedal kielbase wyborcza i co koniec??? PZPN wiecej wydaje na proporczyki i pamiatki niz na szkolenie mlodziezy.Nie wspominajac juz o pensji jaka sobie zafundowal jak i innym
..jestem za tym żeby nie tylko selekcjoner był za zagranicy ale i cały związek składał sie z obcokrajowców...

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

koraspl
koraspl
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie wp co? A wp to taki internetowy Fakt

Nie SPORT.PL
Kombatant
Posty: 16454 (po ~118 znaków)
Reputacja: -93 | BluzgometrTM: 5
Kombatant
  14 czerwca 2009

A ja mam pytanie, kiedy ma byc ta aklimatyzacja ?

przeciez my nie w ogole nie awansujemy na te mś :nielapie:

"Zaczyna się niewinnie... uprawiasz z kobietą sex, ale od tego można łatwo przejść do całowania i ani się obejrzysz, a będziesz musiał z nią rozmawiać "

Shaawn
Shaawn
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie wp co? A wp to taki internetowy Fakt


Na sport.pl też o tym trąbią.
http://www.sport.pl/pilka/1,65046,6717370,Co_Grzegorz_Lato_naobiecywal_rezimowi_Zimbabwe.html

Śmiechu warte po prostu ........ :and:
Freddie2007
Freddie2007
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie SPORT.PL

No to bardziej wiarygodne źródło...
Ale coś czuje że pod presją opinii publicznej nie polecą tam:nie:
19MiSka08
19MiSka08
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie macie zdanie o calej tej sprawie.

Oj nie chcesz znać mojego zdania chociaż zapewne wiesz co i tak o tym myślę.....


Konto usunięte
Konto usunięte: Czy nie mozemy znalezc bardziej odpowiedniego miejsca na aklimatyzacje???

Oczywiście, że możemy ale PZPN ma zawsze rację...:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: tylko kraj w ktorym szaleja epidemie i jest mowiac krotko krajem o bardzo zlej przeszlosci.

ich to nie obchodzi....ze szaleje tam tyle chorob...oni patrzą na świat przez różowe okulary...

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak oceniacie dotychczasowe rzady naszego prezesa??? Gdzie te wszystkie zmiany,zapowiedzi,sprzedal kielbase wyborcza i co koniec??? PZPN wiecej wydaje na proporczyki i pamiatki niz na szkolenie mlodziezy.Nie wspominajac juz o pensji jaka sobie zafundowal jak i innym.

Moim zdaniem śmiem twierdzić, że tego prezesa powinni wy.:cenzura:.zielić z PZPN-u i szukać nowego tylko, że jest tu problem...Na jakiego? ....Oczywiście niech sobie jeszcze nie wiadomo jakie honoraria sobie przypiszą...Banda Idiotów...:and: Ale niestety tak będzie wyglądać nasza sytuacja w Polskiej Piłce na nic lepszego nie możemy liczyć...
19MiSka08
19MiSka08
  14 czerwca 2009
79AsonUnique79
79AsonUnique79: ..jestem za tym żeby nie tylko selekcjoner był za zagranicy ale i cały związek składał sie z obcokrajowców...

daj spokoj... Leo już pokazał...;/
RAV79
Posty: 4368 (po ~101 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
RAV79
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: daj spokoj... Leo już pokazał...;/
...tak ,ale najwięcej od lat pokazuje PZPN....i ten fakt nie podlega chyba dyskusji ,jak i stan Naszej klubowej piłki na tle reszty Europy....
19MiSka08
19MiSka08
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale najwięcej od lat pokazuje PZPN....

oni to już w ogóle pokazują co umieją :lol2:


Konto usunięte
Konto usunięte: i ten fakt nie podlega chyba dyskusji ,jak i stan Naszej klubowej piłki na tle reszty Europy...

racja....
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  14 czerwca 2009

Cholera jasna do czego oni chcą się aklimatyzować :Woot:
najpierw niech pomyślą o awansie, a nie o zgrupowaniach.

A co do Zimbabwe to pewnie zasięgnęli opinii Choto albo innego Chinyamy :ninja:
a tak na serio to ten związek, ten selekcjoner, ta reprezentacja, niektórzy piłkarze, TVP i Sportfive, to wszystko do kupy, to jedna wielka parodia.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie macie zdanie o calej tej sprawie

po co mamy się tama aklimatyzywać skoro i tak nie awansujemy do finałów MŚ:)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NeverMind1910
NeverMind1910
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie SPORT.PL

Gazeta Wyborcza.

Konto usunięte
Konto usunięte: No to bardziej wiarygodne źródło...

:and: . Powiedział co wiedział.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak oceniacie dotychczasowe rzady naszego prezesa??? Gdzie te wszystkie zmiany,zapowiedzi,sprzedal kielbase wyborcza i co koniec???

Jakie zmiany? Lato został wybrany ponieważ jest kukłą leśnych dziadków. Od samego początku było wiadomo, że Lato nic w Polskiej piłce nie zmieni. Dlatego wybrali jego a nie Bońka.

Zamiast myśleć o Zimbawe, RPA czy innych cudach niech najpierw postara się zrobic porządek w ligowej piłce, ponieważ na dzień dzisiejszy nikt nic nie wie. Wyłącznie media prześcigają się w absurdalnych teoriach. Członkowie WD chętnie się wypowiadają, aby zyskać na medialności.

Aklimatyzacja? Myślę, że za wcześnie o tym myśleć. Najpierw trzeba awansować do mistrzostw, na baraże nadal szanse mamy. Jednak bardzo w nie wątpię. Może pomogą w tym celu zawodnicy pokroju Obraniaka i Boenisha?

Konto usunięte
Konto usunięte: A wp to taki internetowy Fakt

Wirtualna Polska to portal który informacje czerpie z innych stron internetowych. Nie są to informacje twórczości newsmenów portalu. Dlatego takie komentarze uważam za idiotyczne.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chcialbym podkreslic ze Zimbabwe to kraj ktory podlega sankcja ONZ szaleja w nim rozne epidemie i jak wiadomo lamane sa prawa czlowieka. PZPN wszystkie te informacje dementuje podkreslajac ze zadne ustalenia nie zapadly ale potwierdza informacje ze rozmowy sie odbyly wiec cos na rzeczy musi byc. Warto jeszcze napisac ze zaden inny kraj nie bral pod uwage Zimbabwe jako kraju w ktorym moze przeprowadzic zgrupowanie aklimatyzacyjne

To bez znaczenia jaki wybierzemy kraj na takie zgrupowanie. Najważniejsza jest infrastruktura sportowa, a nie liczne choroby. Przecież nasi reprezentanci nie będą w bezpośrednim kontakcie z narodowością Zimbawe. Wszystko co będzie serwowane w hotelu będzie zrobione przez polskich kucharzy a większość produktów zabrana z Polski.
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak podaje pewien portal Polska reprezentacja ma odbyc zgrupowania uwaga w Zimbabwe jako aklimatyzacja do przyszlorocznych MS w RPA.

Myślał indyk o niedzieli...

Po co oni chcą się aklimatyzować skoro nie mają szans na awans? Prędzej Macedonia awansuje :zonk:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.