Kazu17
Posty: 2 (po ~333 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Kazu17
  22 czerwca 2012 (pierwszy post)

w towarzystwie przyjemniej się jeździ xd niestety za niedługo wyjeżdżam na holandię, więc szybko się decydujcie ;) (ludzie z opola i okolic ;D)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 czerwca 2012

na rolkach najlepiej jeździ mi się na bieżni w chacie

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  22 czerwca 2012
Kazu17
Kazu17: ludzie z opola i okolic ;D

Luźny Gość. :ziober2:
Kazu17
Posty: 2 (po ~333 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Kazu17
  23 czerwca 2012

moglem sie domyslec ze takie fora odwiedzaja pseudo-mistrzowie cietych ripost. Ani to zabawne, ani nic, jednek musza zablysnac na forum bo by sie zesrali... NuTiiiii - podczas jazdy podskocz i zrob skret w powietrzu o 90*. A co do "fejka", sry, ale nie stac mnie na taksowke do wawy by z kims pojezdzic na rolkach. Jesli juz nie potraficie nic innego jak nulaifowanie, to przynajmniej zaoszczedzcie innym ludziom swojego chorego poczucia humoru. nie piszcoe juz glupot w tym watku, bo po co mam sie denerwowac? Cya

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 czerwca 2012
:crylol:
Luz Kazu nie podcinaj się

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  23 czerwca 2012
Kazu17
Kazu17: A co do "fejka", sry, ale nie stac mnie na taksowke do wawy by z kims pojezdzic na rolkach.

:woot: ?
kzyhu
kzyhu
  23 czerwca 2012
Kazu17
Kazu17: . A co do "fejka", sry, ale nie stac mnie na taksowke do wawy by z kims pojezdzic na rolkach


to jedź na rolkach :)

Konto usunięte
Konto usunięte:
Konto usunięte
Konto usunięte:
Konto usunięte
Konto usunięte:
Konto usunięte
Konto usunięte:
Konto usunięte
Konto usunięte:
Konto usunięte
Konto usunięte:
Konto usunięte
Konto usunięte:
Konto usunięte
Konto usunięte:
Konto usunięte
Konto usunięte:
Konto usunięte
Konto usunięte:
Michal1910SRD
Michal1910SRD
  23 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: to jedź na rolkach :)


Podbijam :ziober2:
thomas893
thomas893
  23 czerwca 2012
Kazu17
Kazu17: przynajmniej zaoszczedzcie innym ludziom swojego chorego poczucia humoru. nie piszcoe juz glupot w tym watku

noł łej :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.