WueRZet
WueRZet
  19 maja 2012 (pierwszy post)


W tym roku odbędzie się 23 edycja Ligi Światowej siatkarzy pod patronatem FIVB. W fazie grupowej, która rozpocznie się 17 maja 2012 r. będzie występowało 16 drużyn podzielonych na cztery grupy. Turniej finałowy odbedzie się w Sofii w Bułgarii. Po raz trzeci rozegrano kwalifikacje, które wyłoniły zespoły, które będą brać udział w Lidze Światowej 2012 (Portugalia , Kanada). Warto również wspomnieć o zmianach w samym rozgrywaniu spotkań. W tym roku jedno miasto, z każdego uczestniczącego państwa będzie gospodarzem jednej kolejki, w której obowiązywać będzie zasady gry każdy z każdym w danej grupie.

Grupy tegorocznej edycji :




Kadra Polski na Ligę Światową :


Rozgrywający: Paweł Zagumny (Zaksa Kędzierzyn Koźle), Łukasz Żygadło ((Itas Diatec Trentino), Paweł Woicki (PGE Skra Bełchatów), Fabian Drzyzga (Tytan AZS Częstochowa), Grzegorz Łomacz (Lotos Trefl Gdańsk).

Atakujący: Zbigniew Bartman (Jastrzębski Węgiel), Jakub Jarosz (Andreoli Latino), Wojciech Żaliński (AZS Politechnika Warszawska), Dawid Konarski (Delecta Bydgoszcz), Bartosz Krzysiek (Indykpol AZS UWM Olsztyn).

Środkowi: Marcin Możdżonek (PGE Skra Bełchatów), Piotr Nowakowski (Asseco Resovia), Andrzej Wrona (Delecta Bydgoszcz), Łukasz Wiśniewski (Tytan AZS Częstochowa), Grzegorz Kosok (Asseco Resovia), Karol Kłos (PGE Skra Bełchatów).

Przyjmujący: Michał Kubiak (Jastrzębski Węgiel), Bartosz Kurek (PGE Skra Bełchatów), Michał Ruciak (ZAKSA Kędzierzyn Koźle), Michał Winiarski (PGE Skra Bełchatów), Wojciech Ferens (Indykpol AZS UWM Olsztyn), Mateusz Mika (Asseco Resovia).

Libero: Krzysztof Ignaczak (Asseco Resovia), Paweł Zatorski (PGE Skra Bełchatów), Damian Wojtaszek (AZS Politechnika Warszawska).


Terminy spotkań Polaków
:





Grand Prix w piłce siatkowej kobiet 2012 - siatkarski turniej rozgrywany w dniach od 8 czerwca do 1 lipca 2012 roku w Ningbo w Chinach.

Podział na turnieje tegorocznej edycji




Kadra Polski na tegoroczny turniej
:
Obecnie brak :)

Zapraszam do dyskusji :piwo:
kuba92762
kuba92762
  3 czerwca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: niech żyją 2 telewizory

No w domu u mnie w mieście siatkówka by rządziła, w Szczecinie na studiach mam dziewczynę fankę programów kulinarnych i siatkówka przegrywa niestety;p
Tak czy siak,dzisiaj nie odpuszczę:P
A potem Coach Carter obejrze:D
kuba92762
kuba92762
  3 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: , przecież też wszystkie serialiki tvn są dostępne za darmo na ich stronie

No właśnie Prawo Agaty dopiero następnego dnia:P
kzyhu
kzyhu
  3 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie Prawo Agaty dopiero następnego dnia:P


to co to za różnica czy dziś obejrzy czy jutro , a oglądanie meczu gdy się zna już wynik to nie jest to

kuba92762
kuba92762
  3 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: to co to za różnica czy dziś obejrzy czy jutro , a oglądanie meczu gdy się zna już wynik to nie jest to

No jak ja oglądam sport cały dzień to nie dziwię się, że złości się i chce obejrzeć film premierowo:)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No w domu u mnie w mieście siatkówka by rządziła, w Szczecinie na studiach mam dziewczynę fankę programów kulinarnych i siatkówka przegrywa niestety;p Tak czy siak,dzisiaj nie odpuszczę:P A potem Coach Carter obejrze:D

No dzisiejszy wieczór to musi siatka wygrać a miłośnicy kuchni niech w praktyce coś przygotują na mecz :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  3 czerwca 2012

też mam przeczucie, że dziś mimo wszystko polegną.

ale mam nadzieję, że katowicki spodek dziś odleci po raz któryś ;D

http://www.youtube.com/watch?v=X02nMh-JRL4&feature=related

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ale mam nadzieję, że katowicki spodek dziś odleci po raz któryś ;D

ja jeszcze lubię hymn w wykonaniu kibiców :
http://www.youtube.com/watch?v=TSpEBBwkpPc

:rock:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  3 czerwca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: ja jeszcze lubię hymn w wykonaniu kibiców :

Brazylijczycy też to zajebiście robią ;)
Gutek909
Gutek909
  3 czerwca 2012

ale ten mecz ze Stanami co linka dałem wyżej to pamiętam jak dziś, co to była za walka to jest jakaś masakra ;D

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Brazylijczycy też to zajebiście robią ;)

my lepiej :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ale ten mecz ze Stanami co linka dałem wyżej to pamiętam jak dziś, co to była za walka to jest jakaś masakra ;D

Prawda, oglądałem ten mecz z Zakopanego bo byłem na wczasach i tak się darłem że właściciel wpadł do pokoju :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 czerwca 2012

trochę trzeba będzie poczekać na mecz naszych bo Finowie z Kanadą mają tie-break
widać wadę nowego systemu, brak punktualności

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  3 czerwca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii:

i co tam się dzieje ? bo oglądam mecz na dole Real - Manu a tutaj nie mam polsatu sport.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: i co tam się dzieje ? bo oglądam mecz na dole Real - Manu a tutaj nie mam polsatu sport.

tie-break i Finowie prowadzą 10:7

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 czerwca 2012

Finowie wygrywają mecz 3:2
teraz zanim nasi się rozgrzeją to tak dobre 30 min

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  3 czerwca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: teraz zanim nasi się rozgrzeją to tak dobre 30 min

nawet fajniej, w spodku bd lepsza atmosfera jak mecz później ;d
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.