MichaelTrucker
MichaelTrucker
  29 lipca 2020 (pierwszy post)

W związku z tym że z okazji związku zawiesiłem kolejny raz aktywność tutaj ale mój grzeczny ideał się puścił , zadaje sobie pytanie. Czy puszczanie się to już jest normą? Czy wchodząc kiedyś w kolejny związek godzić się z tym że prędzej czy później się puści i odstawić marzenia o pięknej miłości na bok?

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  30 lipca 2020

Niestety kto posiada duszę romantyka często poetyzuje rzeczywistość tworząc przy tym zakrzywiony obraz świata , który nie jest z nią zgodny , a takowe osoby często lubią być wykorzystywane przez drugą jednostkę chcącą osiągnąć swój cel dzięki wrażliwości takiego człowieka . Podsumowując , gdzieś ktoś powiedział mi , iż na świecie nie ma nic stałego... i z uczuciami ludzkimi nie jest inaczej .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

NARKOMAN
NARKOMAN
  1 sierpnia 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Nie znając kogoś na początku i nie wiedząc nic o jego przeszłości skupiamy się na jego zewnętrznej powłoce a tym samym sami nadajemy takiej osobie otoczkę ulotnej iluzji która niestety kruszy się im bardziej kogoś poznajemy. Dla tego warto zachować zdrowy dystans do takich znajomości. Albo robić jak inni obrać cel zdobyć zaliczyć i polować dalej bez zbędnych głębszych uczuć... bo jeśli ty będziesz zwlekał to ktoś inny upoluje zwierzynę i będziesz musiał obyć się smakiem.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.