| Fotka.com
Avatar użytkownika kosynus1994kosynus1994
Posty: 5 (po ~92 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
kosynus1994
  1 January 2020 (pierwszy post)

Szukam dziewczyny do stałego związku i do założenia rodziny. Dziewczyny z całej Polski i takiej, która ma stringi w domu i lubi je nosić.

HWN91
HWN91
  17 January 2020

żadna baba nie lubi, temu żadna się nie odezwała :p Nie wiedziałeś o tym? :D

DamianTGR
Posty: 12 (po ~426 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
DamianTGR
  17 January 2020

Ty jesteś koleś normalny? Ja nie wiem, że większość facetów w internecie pisze takie powalone dziewczyny. Obserwuje od dawna i widze, że piszą dosłownie jak bezmózgi. Pomijam brak ortografii czy jakiejkolwiek poprawności. Poza tym piszą idiotyzmy i myślą, że kobieta sie złapie. Połowa facetów w internecie (co najmniej połowa) pisze, że szuka kobiety do miłości na całe życie. Poznaje jakimś cudem dziewczyne i po 2 dniach mówi jak to ją kocha, w międzyczasie mówiąc coś w stylu "tak bardzo Cie kocham, że mógłbym wylizać Cie calutką gdybyś chciała". Teksty żenujące i pisane dosłownie tak jakby większość ich autorów była głupimi wieśniakami. A potem wszyscy zdziwieni, że kobiety mają facetów za jaskiniowców myślących wyłącznie pałą. Nauczcie sie pisać, mieć kulture, szanować kobiety.
A nie jakieś idiotyczne duperele. Kobiety potrzebują czegoś innego niż śliniący się menele, którzy mają internet pierwszy dzień w życiu.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.