| Fotka.com
MariusV
Posty: 4 (po ~1054 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MariusV
  30 August 2019 (pierwszy post)

Witam! Co by tu napisać i w jakim celu?
Po pierwsze. Pracuję, ale zawsze mam dużo wolnego czasu i w głębi duszy, brakuje mi drugiej połówki, z którą bym spędził czas. Dlatego piszę tu, bo szukam wyjątkowej kobiety.
Pochodzę prawie z Warszawy, w sumie planuję przeprowadzić się do stolicy. Jestem Mariusz i 31 lat, mam 170 cm wzrostu. Nie wstydzę się swojej niepełnosprawności - reumatyzmu i słabego słuchu. Mimo to nie poddaję się. Spokojnie mogę jechać na rowerze czy na hulajnodze, więc jak będziesz głodna to nie ma problemu. Wsiadam na rower i zgarniam kebaba dla Ciebie ; ) Mam śmiesznie przykurczone palce, ale daję radę pokazać "faka" 😀
Co do cech charakteru: zabawny, dowcipny i nieśmiały. Jestem spokojną duszą. Mam różne zainteresowania takie jak kino, czytanie książek o tematyce fantastycznej i kryminalnej. Moje dalsze hobby to fotografowanie i podróżowanie. Zdecydowanie uwielbiam morze i kocham Grecję, bo mam sentyment do niej. Słucham też muzyki z lat 80. i 90., ale nie tylko. Ostatnim zainteresowaniem jest urbex. Opuszczone i mroczne budynki są cudowne.

Zdaję sobie sprawę że ludzie boją się inności jak większość, patrzą najpierw na atrakcyjność a potem na charakter.
Chcę tylko znów zakochać się, oczywiście nie od razu bo potrzeba mi czasu przed kimś otworzyć się, poznać się lepiej. Chciałbym tylko znów potrzymać za ręce, siedzieć razem nad Wisłą lub przy filmie, przytulać się, całować się namiętnie, szeptać miłe słówka. Bardzo mi tego brakuje. Miałem złamane serce ale to przeszłość. Dawno i nieprawda.Dziękuję, dobranoc!

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 127
anfet4minka
  1 September 2019

Powodzenia. Trzymam kciuki d83ddc4d

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.