Petarda877
Petarda877
  8 lipca 2019 (pierwszy post)

Hej ogloszenie tylko dla tych normalnych . Panowie zgłaszajcie się;)

GRADEK83
GRADEK83
  9 lipca 2019

A jak sprawdzić czy jest się normalnym ...jest jakaś miarka?

oam
oam
  9 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak sprawdzić czy jest się normalnym ...

Zamykają Cię w pomieszczeniu w którym znajduję się: wanna napełniona wodą, łyżeczka, wiaderko i szklanka.
W jaki sposób najszybciej pozbędziesz się wody z wanny?

:pavarotti:
Gdzieś widziałam cuś takiego, podobno tylko normalny człowiek potrafi udzielić poprawnej odpowiedzi! :D
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej ogloszenie tylko dla tych normalnych . Panowie zgłaszajcie się;)

Może sprecyzuj co znaczy "normalny", będzie łatwiej.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: GRADEK83: A jak sprawdzić czy jest się normalnym ...Zamykają Cię w pomieszczeniu w którym znajduję się: wanna napełniona wodą, łyżeczka, wiaderko i szklanka.W jaki sposób najszybciej pozbędziesz się wody z wanny? Gdzieś widziałam cuś takiego, podobno tylko normalny człowiek potrafi udzielić poprawnej odpowiedzi! :D

Ja to bym korek z odplywu wyciągnęła, a reszta to nie wiem...😜
GRADEK83
GRADEK83
  9 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: W jaki sposób najszybciej pozbędziesz się wody z wanny?

Wyciągnę kurek z wanny ? :woot: Ale najszybciej było by tym wiaderkiem tylko całej wody bym raczej nie wylał bo budowa wiaderka by raczej w tym przeszkodziła. Bycie normalnym jest tanie ni jakie :/...kobiety nawet wolą drani ponoć od tych normalnych...a może te kobiety też są nie normalne hmy :woot: zagwozdka :ziober2:
GhostRider888
GhostRider888
  9 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Jak to jest , że są tu sami tacy którzy szukają tylko normalnych ludzi ?? , można by sobie zadać pytanie czy tutaj są sami inteligentni ludzie o wyższych aspiracjach dlatego tak jest , czy też sami niezrównoważeni dlatego nie potrafią znaleźć kogoś stabilnego psychicznie kto trzymałby się wyimaginowanej normy jaka jest ich własnym odbiciem charakteru i idealizmu ...

Petarda877
Petarda877
  9 lipca 2019

ja szukam normalnego faceta taki który kieruje sie w zyciu zasadami i wartosciami.

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  9 lipca 2019

Wszędzie widzę teksty o normalności...
więc jaki to jest normalny facet???
bo ja to już sam nie wiem haha ile kobiet tyle opinii...

dla jednej normalny to w sumie taki nudziarz
dla drugiej to normalny to jakieś ciacho bez nałogów
dla trzeciej może być jaki jest ale "z zasadami" i charakterem(cokolwie kto znaczy)
i można by tak mnożyć przykłady....

aż tak wielu facetów jest "nienormalnych"?
i co takiego sprawia że uważacie ich (drogie panie) za "nienormalnych"?

ktoś odpowie:D ?

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ja szukam normalnego faceta taki który kieruje sie w zyciu zasadami i wartosciami.

Jest tu taki jeden 😊
oam
oam
  9 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: i co takiego sprawia że uważacie ich (drogie panie) za "nienormalnych"?
Myślę że to kwestia zachowania.:D
Konto usunięte
Konto usunięte: Wyciągnę kurek z wanny ?
Tak :D
Petarda877
Petarda877
  10 lipca 2019

ok ja to sprecyzuje otoz jesli nieznajomy facet proponuje kobiecie seks nie znając jej to dla mnie jest nienormalny

Petarda877
Petarda877
  10 lipca 2019

Albo sponsoring taka osoba ma nierówno pod sufitem

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  10 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ok ja to sprecyzuje otoz jesli nieznajomy facet proponuje kobiecie seks nie znając jej to dla mnie jest nienormalny


Jest normalny, tylko lubi sex i nie szanuje sam siebie. Nie ma czegos takiego jak "nienormalność"
Petarda877
Petarda877
  10 lipca 2019

To inaczej jest erotomanem a to jest choroba

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.