Dragon842
Dragon842
  4 czerwca 2019 (pierwszy post)

Zastanawiam się czy można tu poznać wartościową kobietę która potrafi coś więcej dostrzec niż tylko jak człowiek wygląda? Coraz bardziej przekonuję się że nie ważne że człowiek okazuje szacunek szczerość bo ważniejsze jest jak wygląda i co posiada. Nie jesteś przystojny to masz ,,nie,, albo jesteś dodawany do czarnej listy. Podobno kobiety szukają normalnych to dlaczego powierzchownie podchodzą do ludzi?

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 czerwca 2019

Fakt, że liczy się wnętrze, ale przyznaj sam przed sobą, czy chciałbyś być z kobietą która Ci się po prostu nie podoba ?? I nie mówię, że facet przystojny to wysoki, wysportowany ciastek. Po prostu musi sie podobać i tyle wedle indywidualnego gustu.

GhostRider888
GhostRider888
  4 czerwca 2019

Wygląd rzecz dobra , ale niestety Kobietom w dzisiejszych czasach to nie wystarcza , a w przypadku pań jak nie wiadomo o co chodzi , to jak w każdej innej sytuacji chodzi o pieniądze , dom , samochód i to jest sprawa nadrzędna w oczach dzisiejszych materialistycznych kobiet , najchętniej to szukałyby sobie frajera , który wszystko by na nie przepisał i ożenił się , po to aby potem puściły go z torbami , zastanów się drogi kolego , i podejzyj tu sobie profile facetów i kobiet , a wtedy dostrzegniesz ile komentarzy mają panie , a ile mężczyźni , to samo tyczy się czatu tutaj , gdzie kobiet nie ma prawie w ogóle , one nic z siebie nie dają i nie angażują się nawet do przystojniaków , azaliż jaki z tego morał ?? A taki , iż cwanie tu polują na naiwniaka z portfelem i najchętniej głupiego dżentelmena , który na wszystko im się zgodzi i pozwoli , nie pytaj tu nikogo o zdanie , sam obserwuj i wyciągamy wnioski , a zarazem strzeż się istot niewieścich.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 czerwca 2019
póki co, mamy tu tylko opinie singli , ktorzy do tej pory zle trafiali 😜
GhostRider888
GhostRider888
  5 czerwca 2019

Oczywiście , tutaj wszyscy faceci albo odnoszą porażki z kobietami , tudzież trafiają na takie które były złym wyborem , tylko jak trafiać , kiedy nie ma w co celować , ponieważ przyzwoite Kobiety nie istnieją , i ten gatunek w ogóle do żadnego faceta nie wyjdzie z inicjatywą , aby dać się znaleźć , i czekają na naiwnego rycerzyka z charakterem dżentelmena , który to będzie szanował ich materialistyczną naturę , sponsorujac je pieniędzmi , który przysłonią jego wszelkie wady i zalety , ponieważ kasa wystarczy damom ponad wszystko .

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  5 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście , tutaj wszyscy faceci albo odnoszą porażki z kobietami , tudzież trafiają na takie które były złym wyborem , tylko jak trafiać , kiedy nie ma w co celować , ponieważ przyzwoite Kobiety nie istnieją , i ten gatunek w ogóle do żadnego faceta nie wyjdzie z inicjatywą , aby dać się znaleźć , i czekają na naiwnego rycerzyka z charakterem dżentelmena , który to będzie szanował ich materialistyczną naturę , sponsorujac je pieniędzmi , który przysłonią jego wszelkie wady i zalety , ponieważ kasa wystarczy damom ponad wszystko .

A nie przesadzasz ? Gdyby az taka plaga była takich kobiet , to nie byłoby tyle szczesliwych rodzin (malzenstwa z dziecmi). Wydaje mi sie, że duzo łatwiej taką zwykłą kobiete poznac w realu niz tutaj. Tu większosc kobiet ma juz podłechtane ego komentarzami obślinionych facetów, co sprawia, ze wydaje im się , że mogą miec kazdego i wybierac i przebierac bez konca..Przykro sie czyta takie rzeczy, gdzie jakaś częsc kobiet utwierdza facetów w przekonaniu, ze WSZYSTKIE są takie złe. Po prostu uwazam , ze złe wybrales miejsce, zeby szukac takiej całkiem zwyczajnej
Dragon842
Dragon842
  5 czerwca 2019

Mimo wzlotów i porażek nie oceniam kobiet według stereotypu, wiem że są wartościowe kobiety ale ciężko taką poznać.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  5 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Mimo wzlotów i porażek nie oceniam kobiet według stereotypu, wiem że są wartościowe kobiety ale ciężko taką poznać.

I tego sie trzymaj 👌. Nie mów "WSZYSTKIE" tylko dlatego , ze trafiałes do tej pory na te, które nie są warte zachodu
Dragon842
Dragon842
  5 czerwca 2019

Nie można szufladkować ludzi przez pryzmat porażek

GhostRider888
GhostRider888
  5 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A nie przesadzasz ? Gdyby az taka plaga była takich kobiet , to nie byłoby tyle szczesliwych rodzin (malzenstwa z dziecmi). Wydaje mi sie, że duzo łatwiej taką zwykłą kobiete poznac w realu niz tutaj. Tu większosc kobiet ma juz podłechtane ego komentarzami obślinionych facetów, co sprawia, ze wydaje im się , że mogą miec kazdego i wybierac i przebierac bez konca..Przykro sie czyta takie rzeczy, gdzie jakaś częsc kobiet utwierdza facetów w przekonaniu, ze WSZYSTKIE są takie złe. Po prostu uwazam , ze złe wybrales miejsce, zeby szukac takiej całkiem zwyczajnej


Gdzie te szczęśliwe rodziny są ? , Ma pani na myśli rodziny tych dzieci , które już miały np 3 tatusiów ??Ja nie wierzę w bezinteresowność i dobrą duszę tej płci , poniważ gdyby takie były , to tym bardziej łatwiej byłoby je tu spotkać , a co do spotkać w realnym świecie , to oczywiście kobietom łatwiej , ponieważ tam widzą czym facet jeździ i ile ma pieniędzy , a tutaj im jest nie na rękę to , że są tylko zdjęcia i nic więcej , i dlatego paniom pozostaje się czaić na sponsora :) i taka prawda .
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  5 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Mam na mysli np.siebie i wiele innych osób w związkach, ktore tu poznalam, i znam w życiu realnym

Przejdz się np.na jakąkolwiek szwalnię i zobacz ile tam kobiet pracuje. Skoro uwazasz, ze Panie to tylko nieroby żerujące na facetach

Jak mam byc szczera, to zastanawiam sie, czy u Ciebie problem nie tkwi gdzie indziej...

GhostRider888
GhostRider888
  5 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam na mysli np.siebie i wiele innych osób w związkach, ktore tu poznalam, i znam w życiu realnym Przejdz się np.na jakąkolwiek szwalnię i zobacz ile tam kobiet pracuje. Skoro uwazasz, ze Panie to tylko nieroby żerujące na facetach. Kobiety kochają pieniądze , a nie człowieka. Jak mam byc szczera, to zastanawiam sie, czy u Ciebie problem nie tkwi gdzie indziej...


To , że ktoś jest zachłanny na pieniądze , to nie znaczy , iż nie podejmie się pracy , wręcz przeciwnie nawet...niemniej jednak prosty przykład ,a mianowicie miałem okazję nawiązać kontakt ze zwykłą opiekunką do dziecka po zawodówce , a jak się dowiedziała jaką pracę ja wykonuje , to kontakt się stopniowo zrywał , aż całkiem wygasnął . Drogie panie nawet bez szkół szukają sobie panów z większymi perspektywami . Staram się nigdy nie skupiać na swoim przypadku , a na ogółu facetów tutaj , i widzę problem jest ten sam . Dostać wiadomość od Kobiety lub jakikolwiek sygnał graniczy z cudem , a zaś jak się z jakąś próbuje nawiązać kontakt odpisuje po jednym zdaniu , a nawet wyrazie i po temacie.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  5 czerwca 2019

Nie masz nawet zdjęcia, więc poniekąd sie nie dziwię, że mały odzew. Z drugiej strony odpuszczam. Nie ma sensu moja rozmowa z Tobą , bo Ty mając doswiadczenie z kilkoma/kilkunastoma kobietami - uparcie trzymasz się swojej wersji i NIC do Ciebie nie przemawia. WSZYSTKIE takie sa i koniec. To po co w ogóle szukasz ?? Żyj sobie sam - przeciez kobiety to samo materialistyczne zło , wiec po co brac sobie problem na głowe ?? Nie mniej jednak życzę znalezienia tej "normalnej". Pozdrawiam

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  6 czerwca 2019

Można szukać i nie trafić nigdy, a można tym wszystkim pierdyknąć i nagle się znajdzie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: a jak się dowiedziała jaką pracę ja wykonuje , to kontakt się stopniowo zrywał , aż całkiem wygasnął


Z ciekawości jaką pracę wykonujesz?

A wracając do posta, może szukasz na siłę tej jednej jedynej :) czasami nie warto. Może też masz zbyt wysokie wymagania. Z doświadczenia wiem że pary łączą się na swoim poziomie intelektualnym oraz materialnym, owszem zdarzają się odstępstwa, ale one są zdecydowanie rzadsze niż takie na równym poziomie.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

MagdalenaReczek
MagdalenaReczek
  6 czerwca 2019

Można

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.