Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Avatar użytkownika marcinpudlomarcinpudlo
Posty: 3 (po ~1125 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
marcinpudlo
  14 maja, o 22:22 (pierwszy post)

Jeżeli nie masz pomysłu na wakacje, a masz dziecko 10 (+/-3) wyjeżdżam z synem na Mazury na dwa tygodnie na żagle .2 tygodnie pływania żaglówka jak to mawiają amatorzy i zabawa dla dzieci za motorówka na dmuchanym kole. Laguna 730, oddamy rufowa podwójna tylna koje a my ciągniemy na przyczepie z Krakowa 3.5m riba z mocnym 25km silnikiem( będzie holowany za laguna) więc rozrywka dla dzieci jak staniemy gdzieś na keji to na ryby, czy ciąganie w ślizgu na dmuchanym atestowanym kole Ala banan .Mamy jakieś tam wędki itd 😉.
Połowa ceny czarteru laguny to 1000zl zrzutka na paliwo, porty, zakupy z doświadczenia po ok 750zl będzie ok, czasem jadamy w tawernach.
Potrzebne dodatkowe 2 ręce do składania masztu podebrania bójki. Jestem instruktorem żeglarstwa, kapitanem jachtowym, więc doświadczenie nie wymagane, ale musicie obydwoje potrafić jako tako pływać, dzieci i tak będą w kamizelkach. Ponadto musisz mieć prawidłowa koordynację ruchową, której z doświadczenia u kursantek niektórym kobietom brakuje:)
Paniom z tipsami i full makijażem dziękujemy stajemy zawsze na szlaku na 2-3 dzikich kejach gdzie jest beczka z wodą i toi toi więc ..polecam all inclusive ..
Wyjazd z Krakowa w sobotę na noc ( ciągniemy przyczepkę więc 80/h) 21 czerwca, wracamy po dwóch tygodniach wyjeżdżając w sobotę na noc lub niedzielę rano z Giżycka.
W zeszłym roku daliśmy radę sami tylko na zaglach, więc 😉 ale nie chce młodego zrazić do żagli pływając i pływając..bez towarzystwa dzieci.
Nie mieszkam w Polsce więc w kwestiach "towarzyskich" nic z tego 😉
Zmieścisz się w ok 2500zl no max 3000 jak będziesz szaleć :) dwa tygodnie super pobytu czarter w 4 osoby a nie 6 czy 7 bo tyle może spać na lagunie, indywidualny kurs żeglarstwa w okrojonych ramach..kupa zabawy dla dziecka miłe spędzony czas.
Tylko Panie niepalące bądź ogniskowo przy gitarze i szantach.
Jeżeli jesteś z innego rejonu którędy nie przejeżdżamy ( jedziemy przez Kielce i Warszawie ) możemy spotkać się w Wilkasach gdzie startujemy.
Żadnych walizek a plecaki !
Żadnej pościeli potrzebujesz dwa łączone śpiwory, coś nieprzemakalnego: spodnie + kurtka , 2 czołowe latarki, gumiaczki.
Jeżeli chcesz dla dzieciaka super komfortu to polecam zakup kamizelki pnematycznej za ok 150-250 zł nie ogranicza tak ruchów jak asekuracyjna, my mamy swoje na jachcie sa standardowe kapoki i asekuracyjna dla dziecka.
Zapraszam do kontaktu

Avatar użytkownika marcinpudlomarcinpudlo
Posty: 3 (po ~1125 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
marcinpudlo
  15 maja, o 08:32

Administrator chyba pomylił działy z ogłoszeniami..

Avatar użytkownika marcinpudlomarcinpudlo
Posty: 3 (po ~1125 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
marcinpudlo
  15 maja, o 14:22

P.s
1) korekta ceny czarteru umowa do wglądu za 13 dni wychodzi 2800zł nie 2000 czyli do podziału na pół ( łódka świeża czysta pachnąca z 2017r) normalna cena czarteru łódki klasy laguna 730 czy twister 780 bez moich rabatów na 2 tygodnie to 3400-3800zl w zależności od firmy czarterowej.
więc należy liczyć koszt wyjazdu na ok 2500-3000 na osobę z dzieckiem.
2) tak singiel z dzieckiem również może być byle dziecko w podobnym wieku a jeżeli będzie to kolega nie koleżanka, to żeby wiedział że obowiązki trzeba podzielić naczynia, posiłki, klat na łódce to nie all inclusive 😉
Łódka bardzo stabilna idealna na rodzinny wypad z dziećmi, gdy inne refuja już żagle ona pięknie tnie fale, bardzo ciężko wchodzi w przechył.
Ogrzewanie, Webasto toaleta chemiczna i zbiornik wody na 80l