Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
outsider88
Posty: 1 (po ~704 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
outsider88
  13 maja, o 01:36 (pierwszy post)

Witam! Szukam kogoś kto wypełni pustkę w moim do bólu dobrym serduchu. Przede wszystkim szukam dziewczyny szczerej, nie zakłamanej, której będę w stanie zaufać. Szukam kogoś, kto poświeci dla mnie swój wolny czas, czerpiąc z niego jak najwięcej wspaniałych chwil spędzonych razem, budując fundament naszego związku opartego na zaufaniu i wspieraniu siebie wzajemnie na dobre i na złe. Spotkajmy się w realu poznając się bliżej. Mam nadzieje ze znajdziemy wspólny język :) Przecież nie ma nic do stracenia, a zyskać możemy to o czym każdy marzy całe życie, szczęście! :) Jestem otwarty na propozycje. Więcej o mnie sie dowiesz pisząc priv. Rąsia drogie panie! :)

oam
Posty: 708 (po ~111 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
oam
  13 maja, o 14:17
outsider88
outsider88: Witam! Szukam kogoś kto wypełni pustkę w moim do bólu dobrym serduchu. Przede wszystkim szukam dziewczyny szczerej, nie zakłamanej, której będę w stanie zaufać. Szukam kogoś, kto poświeci dla mnie swój wolny czas, czerpiąc z niego jak najwięcej wspaniałych chwil spędzonych razem, budując fundament naszego związku opartego na zaufaniu i wspieraniu siebie wzajemnie na dobre i na złe. Spotkajmy się w realu poznając się bliżej. Mam nadzieje ze znajdziemy wspólny język :) Przecież nie ma nic do stracenia, a zyskać możemy to o czym każdy marzy całe życie, szczęście! :) Jestem otwarty na propozycje. Więcej o mnie sie dowiesz pisząc priv. Rąsia drogie panie! :)
Witam,
jak sama nazwa portalu wskazuje, tematem przewodni tutaj są zdjęcia, proponuję dodać na profil jedną bądź więcej fotek, wówczas szanse na odzew zwiększą sie. Dodatkowym atutem będzie uzupełnienie profilu o dodatkowe informacje, które widzą inni po wejściu na profil a których u Ciebie brak:

Pozdrawiam i życzę powodzenia. :)
SenteX
SenteX: Chcesz być wielki? To se dopisz X do L-ki :)
Lektura obowiązkowa: Regulamin Forum. Brak wiedzy skutkuje oceną niedostateczną. :policjant:
Sylwiajulita
Posty: 19 (po ~81 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 16
Sylwiajulita
  5 dni temu o 09:01

Ciężko jest znaleźć kogoś wartościowego mam nadzieje że ci się uda

Kamelson99
Posty: 9 (po ~68 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
Kamelson99
  5 dni temu o 12:18

Powodzenia zycze;)

blondiehung
Posty: 380 (po ~62 znaków)
Reputacja: -118 | BluzgometrTM: 141
wpis jest ukryty
GhostRider888
Posty: 22 (po ~602 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 0
GhostRider888
  4 dni temu o 19:27

Bujasz pan w obłokach i chociaż Kobiety uczestniczą w wielu wolontariatach charytatywnych , to z dobrym sercem nie mają nic wspólnego ! Te materialistyczne jednostki nie są zainteresowane zdjęciem ani sercem drugiego człowieka a tylko jego stanem majątkowym i posiadania !!!

blondiehung
Posty: 380 (po ~62 znaków)
Reputacja: -118 | BluzgometrTM: 141
wpis jest ukryty