trytytytyty
Posty: 2 (po ~90 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
trytytytyty
  28 listopada 2012 (pierwszy post)

witam jak zmienic prawa administratora kompa na win.8? poniewaz na zwyklych nic nie moge robic.. zalozenie nowego konta tez nie pomaga...

Alensztajn
Alensztajn
  29 listopada 2012

Zmień system. ;p

trytytytyty
Posty: 2 (po ~90 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
trytytytyty
  29 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Zmień system. ;p


nie znasz odpowiedzi? nie udzielaj się
znajduch
znajduch
  29 listopada 2012

Nie rozumiem pytania.

trytytytyty
trytytytyty: witam jak zmienic prawa administratora kompa na win.8?


Co rozumiesz przez powyższe?
trytytytyty
trytytytyty: poniewaz na zwyklych nic nie moge robic..


I bardzo dobrze. Do tej pory na windzie wszystko robiło się na koncie z maksymalnymi uprawnieniami, a potem wirusy... trojany...
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  1 grudnia 2012

windows 8 ... sciagnij to sobie chlopie za rok kiedy dziury w nim pozalataja. nic dziwnego ze masz problemy

johnson
johnson
  2 grudnia 2012

Win8 to szajs. Pozostane przy win7 do konca zycia. No chyba ze nie ma innej opcji to przejde sie na linux. Jakos przezyje.

TobiXywa
Posty: 676 (po ~121 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 758
TobiXywa
  5 grudnia 2012

może zrób tak ogólnie nie miałem jeszcze styczności z win 8 ale czy jest tam dostęp do cmd czyli wiersza poleceń? jeśli tak to kliknij prawym na to otwórz jako administrator i wpisz takie polecenie "netuser Administrator /active:yes" dzieki tej komendzie utworzysz konto administratora mam nadzieje ze zadziała bo na win 7 działa ;) wiem co mówie d83dde03

:lol2:i'm out:crylol:
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  12 grudnia 2012
johnson
johnson: Win8 to szajs. Pozostane przy win7 do konca zycia. No chyba ze nie ma innej opcji to przejde sie na linux. Jakos przezyje.

Tak wgl to jako ktoś kto programuje trochę na Windows'a (nawet i na 8 :>) interesuję się tym.. Łażę po forach Microshitu (jako student mam ich oprogramowanie za free) i czytałem że w kolejnych wersjach windows'a coraz mniej używa sie funkcji win32 (a tam jest między innymi kernel (Wiki)) na rzecz .NET i innych frameworków - na Windows 8 pisze sie apki w HTML i JS! (nie do końca prawda ale wszędzie MS o tym pisze).
Na tamtejszym forum jest od groma developerów itp ;) a także ludzie którzy pracowali nad windows'em i.. teraz najważniejsze: Pewnego dnia Windows przestanie używać zupełnie win32 i ze względu że używa coraz częściej innych rzeczy prawdopodobnie osiądzie na kernelu linuxa ;) Nie ja to wymyśliłem ale ludzie tam :)
johnson
johnson
  14 grudnia 2012
MTF
MTF: Tak wgl to jako ktoś kto programuje trochę na Windows'a (nawet i na 8 :>) interesuję się tym.. Łażę po forach Microshitu (jako student mam ich oprogramowanie za free) i czytałem że w kolejnych wersjach windows'a coraz mniej używa sie funkcji win32 (a tam jest między innymi kernel (Wiki)) na rzecz .NET i innych frameworków - na Windows 8 pisze sie apki w HTML i JS! (nie do końca prawda ale wszędzie MS o tym pisze). Na tamtejszym forum jest od groma developerów itp ;) a także ludzie którzy pracowali nad windows'em i.. teraz najważniejsze: Pewnego dnia Windows przestanie używać zupełnie win32 i ze względu że używa coraz częściej innych rzeczy prawdopodobnie osiądzie na kernelu linuxa ;) Nie ja to wymyśliłem ale ludzie tam :)


Ja mysle ze powoli winshit umiera smiercia naturalna. To juz nie te czasy. Teraz wlasnie rzadzi kerneli linuxa no i android. Jak bede kupowal nowy komputer to wgram na nim linux niz win8 ;/, irytujacy system. A jak bede w cos grac to na ps3.
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  14 grudnia 2012
johnson
johnson: winshit umiera smiercia naturalna

wyobraź sobie windowsa na kernelu linux'a :D
Zajebisty rozwój linuxów odrazu by był :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.